Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   бортжурнал рено трафік 1,9 sobol (https://busovod.ua/showthread.php?t=19403)

sobol 11.06.2017 07:46

бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
доброго недільного ранку. захотілось і мені завести щоденник. минув рік їзди на трафіку - вражень море. переважно позитивних. але є і халепи, які відчутно б"ють по кишені.
нічого не віщувало біди, аж на дорозі почув неприємний лязкаючий звук в двигуні, при чому авто їхало без жодних проблем і лишніх жарівок на приборці. був поставлений попередній діагноз: форсунка. я полегшено зітхнув. марно..... скинули голову і піддон і побачили таку каку:
люфт поршня на пальці (осьовий)
виробітка в гільзах
виробітка направляючих клапанів
і деякі порівняно не значні дефекти :oh:
прикинувши по цінам, вирішив купляти бу двигун. було замінене зчеплення.
але все нормально, забираю я автівку. цілий день катаюсь без пригод. паркуюсь на ніч. зранку заводжу і після хвилини роботи п"ять літрів мастила стекло на бетон. вивернуло прокладку масляного фільтра.
залив мастило ще раз і після того, поки що проблем нема.
після ремонту маю зовсім інакше авто,мастило тримає рівень, а зчепленням тішусь до цього часу.

vectra20 11.06.2017 10:41

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
мотор б\у где брал?
и из под какого авто?

sobol 11.06.2017 10:46

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
брав у себе на розборці,трафовський. пробіг 180тик

sobol 27.06.2017 17:32

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 5 долучень
готуюсь до маленької подорожі у відпустці. через що був зроблений маленький органайзер в другому ряді. ряд, попередньо, був розтягнутий. сидіння розсунуті одне від одного для встановлення підлокотника

sobol 27.06.2017 17:35

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 1 долучень
пізніше, добре подумавши, був придбаний девайсик, який замінить підлокотник

sgas 27.06.2017 19:31

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 414006)
готуюсь до маленької подорожі у відпустці. через що був зроблений маленький органайзер в другому ряді

По нашим ровным дорогам, все эти самоделки, добавляют и без того, много приятных звуков в салоне.

sobol 27.06.2017 19:44

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
теж так думав, але, як не дивно, лишніх шумів не появилось. принаймні, я на водійському місці не чую :)

sobol 30.06.2017 21:32

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
сьогодні сталася така кака: зламав ключ в замку запалювання. тепер мав необережність зняти замок, після чого пробував поставити його на місце з запасним ключем..... не вдалося. після декількох спроб покрутити стартер пропало все, і панель приладів не світиться і стартер не крутить. таке враження, наче на замок не поступає живлення. замикання контактів на замку вручну не дало результату. можливо згорів якийсь запобіжник чи реле? світло в салоні та магнітола працюють. дайте пораду куди дивитись в першу чергу, чи краще шукати одразу електрика?

vectra20 30.06.2017 21:49

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
глянь быля акума
це те що пришло на розум саме скорше

sobol 30.06.2017 21:53

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
гляну обов"язково, але при заміні батареї бачив там тільки клєми. там є якісь запобіжники? і ,якщо є. то де саме? принаймні. підсвітка салону. магнітола і сигналка працюють

Добавлено через 11 часов 29 минут
передивився біля аккумулятора з"єднання (запобіжниками назвати важко) все в нормі. на колодці замка запалювання (чотири товсті дроти) на жодному нема живлення. можливо є якийсь запобіжник на замок під капотом?

shuma34 01.07.2017 10:19

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Дивись на запобіжник F1 в моторніку. Це + до замка запалювання.

sobol 02.07.2017 20:56

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Велике дякую за підказки. Тим і обійшлось. Під розширюючим бачком знайшов згорілий запобіжник.

sobol 14.07.2017 07:50

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Доброго дня, маю питаннячко таке: їхали ми з сім'єю автобаном,все було прекрасно,трошки притопив педальку, аж раптом засвітив "чек". Температура,машинка закипіла. Далі все по нотах: три рази кипіла, антифриз фонтанами. Залив 3літри води. Варто додати, що температура довкола була 35градусів.
Зараз їзжу без будь-яких ексцесів. Правда,вентилятор при кипінні не крутив. Це може бути від зовнішньої температури,чи є знову якась халепа з електрикою?

shuma34 14.07.2017 11:27

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Якась халепа з електронікою.

Romaha55 14.07.2017 11:35

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
ну якщо авто кипіло і вентилятор не включився то значить є на те причина.треба дивитись проводку і датчики

ПавелК 14.07.2017 11:59

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Та і радіатор також. Перемички заплескані, не продувається.

Romaha55 14.07.2017 12:02

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
а те що на дворі +35 то просто швидше нагріється і швидше включиться вентилятор..

Bober 14.07.2017 13:05

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 415019)
Правда,вентилятор при кипінні не крутив.

Термостат приклинив.

Вик123 14.07.2017 13:22

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від Bober (Допис 415052)
Термостат приклинив.

Датчик на термостаті.

Romaha55 14.07.2017 13:42

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
варіантів багато))) тепер залишилось дочекатись що саме було

sobol 14.07.2017 17:18

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Вже ближче до вечора температура перестала підійматися. Зараз їжджу - все прекрасно. В будь-якому випадку до неї буду дивитись по приїзді до дому. Може попробувати перемкнути контакти на датчику вентилятора, тому що на радіаторі? Запобіжника вентилятора я не знайшов. Схема видає тільки реле

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від Bober (Допис 415052)
Термостат приклинив.

Теж грішу на нього. А міг потім відкритися без ніяких втручань?

shuma34 14.07.2017 17:27

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
А на вентилятор, просто 12 вольт пробував подавати?
І самі вентилятори, також буває лаптем накриваються.

sobol 14.07.2017 22:18

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Не пробував. Один раз чув,що працює. Але до заміни двз. Тай зараз на морі, в гостях,та ще й без інструментів :vinovat:

Romaha55 15.07.2017 12:53

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
якщо після того як кипів чув що працює значить або заклинив термостат або десь контакти відходять..

sobol 15.07.2017 13:00

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цього разу не чув. Через що і хочу перевірити

Romaha55 15.07.2017 13:04

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
попробувати з акумулятора чи працює вентилятор якщо працює то на період відпочинку просто взяти 5м кабелю і зробити на пряму щоб можна було в місті в пробках включати самому. трошки не зручно буде але зате не буде мотор гробитись...

sobol 15.07.2017 16:10

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
В тому і проблема,що грілась вона на автобані при швидкості 140. Коли їхав по Будапешті - грітись навіть не думала. Може забагато на педальку натиснув :maybe:

Romaha55 16.07.2017 14:04

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
уже декілька разів чув таке.. хоча думаю що на такій швидкості якщо радіатор не забитий то мав би продуватись.. подивитись чи не забитий радіатор пухом пилом і ще чимось..

sobol 16.07.2017 18:09

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Не забитий. Після того проїхав пів Італії без жодних проблем. Маю надію, що то було разове явище :maybe:

sobol 18.08.2017 19:29

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
отже.... приїхав я до України, до Франківська...... дорогою моя машинка кипіла. знову в Словенії на підйомах. в Закарпатті на перевалах навіть і гадки не було. в понеділок електрик дивився, сказав реостат вентилятора згорів. запаяв перемичку, сказав все буде добре.. сьогодні згоріло пів "морди", зате перемичка залишилась...... пи==ць. :oh::dash2:

Darts-Trafik 18.08.2017 20:18

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 417621)
згоріло пів "морди"

:shock::shock::shock::out:
Співчуваю.

sobol 18.08.2017 20:24

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Darts-Trafik, дякую

маю питання: відрізняються чимось установочні панелі "телевізори" на трафіках в залежності від двигуна і чи піддаються вони ремонту? до чого веду: є панель від трафіка 2.0 рестайл і має тріщину. можна з нею щось зробити?

sergeyss9 18.08.2017 20:50

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 417624)
Darts-Trafik, дякую

маю питання: відрізняються чимось установочні панелі "телевізори" на трафіках в залежності від двигуна і чи піддаються вони ремонту? до чого веду: є панель від трафіка 2.0 рестайл і має тріщину. можна з нею щось зробити?

Телевізори однакові . На рестайлі присутні 2 отвори для кріплення кронштейну повітряного фільтру . Клеїти мабуть тільки епоксидною смолою (ця зараза не паяється :meowth:) Хоча сам вже 2 рік катаюсь з потрісканим телевізором .

vectra20 18.08.2017 20:56

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 417624)
Darts-Trafik, дякую

маю питання: відрізняються чимось установочні панелі "телевізори" на трафіках в залежності від двигуна і чи піддаються вони ремонту? до чого веду: є панель від трафіка 2.0 рестайл і має тріщину. можна з нею щось зробити?

стісняюсь спросить.....
але
а для чого воно тобі?
з твоею якась біда?

sobol 18.08.2017 21:03

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
ага.... вона згоріла

tompson 18.08.2017 22:06

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 417630)
ага.... вона згоріла

Зато теперь у вас есть классная перемычка :D :D

ПавелК 19.08.2017 06:24

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від tompson (Допис 417638)
Зато теперь у вас есть классная перемычка :D :D

Ту перемичку у "електрика" на шиї треба закрутить...

Romaha55 19.08.2017 11:10

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
паяється все.. просто треба знати з чого саме воно зроблено, і правильно підібрати матеріал.

Добавлено через 2 минуты
якщо це пластик то знайти на ньому маркування типу PP PE чи ABS ну або ще щось і вперед. зараз можна і самому все знайти у продажі чи звернутись до когось

Вик123 19.08.2017 11:22

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 417671)
самому все знайти

Там і шукати нічого, у нього ж свій телевізор є, сгорівший.

Eugene 19.08.2017 12:45

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Закрадається думка що винна в тому система підігріву ОЖ. Автівка ні з того, ні з сього то кипіла то ні, а в кінцевому результаті, взагалі загорілась.

sobol 19.08.2017 16:36

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
не можу сказати напевне, але горіти почало з дифузора, де стоїть опір

а "телевізор" зі скловолокна. мені здається, воно не паяється

sobol 22.08.2017 21:06

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
сьогодні вперше від п"ятниці на колесах :yo-ho-ho:
що можу сказати: на відновлення пішло більше семи тисяч грн. плюс антифриз - ще чотири сотні. і, мабудь, ще піде на антифриз, бо з радіатора фонтани..... :shock::plach:
завтра їду до фахівців по ремонту, можливо щось зроблять. як ні - то ще 70 у.є.....
є нюанси зі склоочисниками. чомусь вони крутять проти годинникової стрілки. також на днях має приїхати корпус пічки. от такі вони - електрики....

Romaha55 23.08.2017 07:03

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
якось не дуже весело... але все одно вітаю з тим що на колесах уже))) могло бути і гірше

sobol 28.12.2017 18:34

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
всім доброго вечора. якось то катав машинкою повною (8 місць) і помітив, що гальма на повній і порожній машині не одинакові. на порожню вони ефективніші, коли повна - гальми якісь не певні і при сильнішому натимканні є спрацювання абс (ожеледи не було). можливо в наших машинках є пристрій, ідентичний "жигулівському" РГС, чи то я дурниці говорю і за ці речі відповідає абс?

blackstalker 28.12.2017 18:42

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
В мене на партнері була наоборот...коли пуста машина тормоза гірші а коли вона гружено то спрацьовує механізм який дає більші зусилля на гальма... може тут наоборот )

sobol 17.01.2018 21:48

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
сьогодні у мене був день, коли не потрібно було з ліжка вилазити, не те, що до ремонту дрібного братись. недавно помітив, що захист піддону весь в мастилі, а також під патрубком інтеркуллера було масло.
знявши патрубок лівий - побачив купу дірок ((( заміна без підйомника зайняла купу часу і нервів. в процесі була обломана одна люлька свічки підігріву ОР. запаяв контакт, примудрував люльку.
далі намагався подивитись рівень масла - зламав щуп :duren:
вирішив зняти сапун, відкрутив два болта, зняв патрубки і..... витягнув сапун разом з фланцем, який мав залишитись в блоці. напевно звідти і лилось масло на захист....
огризок щупа вдалось витягнути з восьмого разу. і то добре.
маю питання: як той фланець фіксується в блоці? слідів герметика я там не побачив, через те просто запхав його туди як найдалі.....

AK Andrew 18.01.2018 23:34

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 426061)
коли повна - гальми якісь не певні

Была у меня такая проблема, казались тормоза какими-то уж очень плавными и слабоватыми и ручник нормально не держал, через раз. В общем, перебрали задние суппорта оба, оказалось что ручник работал только на одно колесо, и тормоза походу только на три колеса. Два ремкомплекта на суппорта и замена датчика АБС на переднем левом (спасибо дяде Вектре за датчик) все решили, тормозить стал как вкопанный. Еще тромозуху можно поменять и прокачать хорошенько.

sobol 26.01.2018 14:16

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
значить весною буду перебирати супорта задні. дякую))

на рахунок сапуна інфи я так і не знайшов. підкажіть, можливо в когось була така проблема, яким чином фланець сапуна кріпиться до блока? відкручую щуп- глянути на рівень- прокручується весь сапун. звідти масло жене дико.

Eugene 26.01.2018 16:21

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 427205)
маю питання: як той фланець фіксується в блоці? слідів герметика я там не побачив, через те просто запхав його туди як найдалі.....

На паливній рейці є вільний отвір з різьбою, і один, наче, в блокові, крутиш по місцю два кронштейни і фіксуєш за вуха тої горловини, а другий кінець в ті вільні отвори. Як зміг так і описав. По місцю легко розібратись що куди.

sobol 26.01.2018 19:00

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Eugene, дякую,з цим ясно. А ущільнення якесь є в тому місці, де фланець заходить в блок?

sobol 26.01.2018 20:51

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 1 долучень
можливо не внятно пояснюю....

Eugene 28.01.2018 10:10

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Воно там чи на гарячу садилось, чи якось по іншому пресувалось. В свому робив так: плотненько, через дерев'яну проставочку забив молотком, і як писав вище, зафіксував саморобними кронштейнами.

paradox 02.05.2018 09:03

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
А сапун этот чистить как то надо?у меня он весь в масле

sobol 03.05.2018 19:13

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
paradox, він розбирається. Думаю, мити можна запросто. Але якщо масло на зовнішній стороні - краще задуматись, чому воно там....

Добавлено через 7 минут
Сьогодні був напружений день....
Замінені передні стійки. Виробник transporter part ..... Час покаже).
Були помиті і змащені поворотну підшипники. Також пішов під заміну підшипник лівої передньої ступиці. Вибір впав на snr
Завтра мають приїхати тяги стабілізатора.
Надіюсь, цим і закінчиться

blackstalker 03.05.2018 21:24

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 432724)
paradox, він розбирається. Думаю, мити можна запросто. Але якщо масло на зовнішній стороні - краще задуматись, чому воно там....

Добавлено через 7 минут
Сьогодні був напружений день....
Замінені передні стійки. Виробник transporter part ..... Час покаже).
Були помиті і змащені поворотну підшипники. Також пішов під заміну підшипник лівої передньої ступиці. Вибір впав на snr
Завтра мають приїхати тяги стабілізатора.
Надіюсь, цим і закінчиться


підшипники ступиці по чом брав?

sobol 04.05.2018 07:31

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
blackstalker, 1430 грн. там ще різні діаметри зовнішні...

blackstalker 04.05.2018 07:45

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 432769)
blackstalker, 1430 грн. там ще різні діаметри зовнішні...

Один?

morloc 05.05.2018 08:53

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 414006)
готуюсь до маленької подорожі у відпустці. через що був зроблений маленький органайзер в другому ряді. ряд, попередньо, був розтягнутий. сидіння розсунуті одне від одного для встановлення підлокотника

З якого авто ці крісла???

sobol 05.05.2018 10:11

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
blackstalker, один

Добавлено через 32 секунды
morloc, якщо не помиляюсь, мазда 626

sobol 05.05.2018 18:37

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 1 долучень
всім доброго дня. вичитав сьогодні в бусі отакі речі:
хочу запитати знаючих людей, що з тим робити? датчик АБС заднього правого під заміну, чи там щось інше??? і що з переднім лівим тоді?
ситуація яка: до заміни кульової опори і пильника піввісі правого колеса (виймався датчик АБС) на приборці не було ніяких лишніх ламп. після того засвітився АБС. грішив на праве переднє колесо, а тут таке написано.....

blackstalker 05.05.2018 18:40

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Може погано на місце поставив ? Або дріт датчика міг випадково перебити.Можна для початку пробувати порухати ним може пропаде..в мене так було подібре коли крісло водійське ставив то фішку не до кінця одів і сервіс світився коли поправив то одразу пропало

sobol 05.05.2018 19:10

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
blackstalker, до правого заднього колеса я не пхався, знімав датчики з передніх коліс....

можливо я не дуже розуміюсь в показниках сканера. ніколи справи не мав з такими речами

Romaha55 06.05.2018 08:32

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
подивитись на вінець абс може попало щось.. стерти помилки і пробувати поїздити, потім знову подивитись.

sobol 23.05.2018 23:18

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 4 долучень
Всім доброї ночі. Дійшли сьогодні руки до пасків безпеки третього ряду. З другим рядом все обійшлось без проблем, паски зайшли в рідні місця. Не знайшовши місця установки на кузові для заднього ряду, вирішено було монтувати їх в самі сидіння. Було багато варіантів: від зовнішнього розміщення на спинці і до закріплення на саму тумбу. Зупинився на котушці, розміщеній в самій спинці. Вийшло отаке:

sobol 23.05.2018 23:21

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Наразі готові два крайніх сидіння. Залишилося ще одне середнє, туди буду пробувати так само монтувати. По готовності зроблю більш кращі фото :ah:

sobol 17.07.2018 17:31

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
доброго всім дня, маю свіжу проблему: гул підшипника. починається після 60 км/год, до того не чую. гул не однотонний, специфічний, при повороті керма звук не міняється. грішу на підшипник проміжної опори. може він гудіти, чи то вже підходить пора коробки? підшипники ступиць поміняні....

sobol 03.09.2018 18:03

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
закінчилась епопея з підшипниками... вирішилось все заміною правої ступиці. гудів той підшипник, його я замінив того року в червні. Вирішив замінити разом зі ступицею і цапфою, бо цапфа виявилась зігнутою...:shock:
після даної процедури все стало на свої місця, гул пропав, машину не тягне нікуди, зовсім інакша їзда стала :)

sobol 06.10.2018 19:50

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 3 долучень
від самого початку пасажирську півторачку планував переробити або замінити іншими сідушками, більш комфортнішими і практичнішими. днями втілив задум. похвалюсь своїм "хендмейдом", ось що получилось:

sobol 06.10.2018 19:55

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 7 долучень
сидіння від сценіка були встановлені на саморобний каркас, на який пішли рідні піропатрони

sobol 06.10.2018 19:57

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 3 долучень
ну і заодно був встановлений центральний плафон

Беза 07.10.2018 19:32

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 440303)
на саморобний каркас

сам делал? Как заводской.

sobol 07.10.2018 20:41

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Сам, дещо могло вийти краще, але...
Оригінальний сподобався конструкцією, сідушка жорстко стояла, не трусилась при їзді.

sobol 10.11.2018 20:17

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
початок тижня , а загалом і весь видався такий собі.... в понеділок в дорозі тихо вмер генератор, заклинили підшипники. ремонт став в 750 грн разом з перепайкою контактного кільця. в п"ятницю зранку все було нормально, приїхав до залу, а звідти..... педаль зчеплення на підлозі. вижимний помер в один момент. був придбаний новий і тоді ж і замінений. попутно був замінений внутрішній пильник лівої піввісі разом з підшипником (була теча мастила).....
загальний попандос 2450 + 1200 робота

blackstalker 10.11.2018 23:13

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 441595)
початок тижня , а загалом і весь видався такий собі.... в понеділок в дорозі тихо вмер генератор, заклинили підшипники. ремонт став в 750 грн разом з перепайкою контактного кільця. в п"ятницю зранку все було нормально, приїхав до залу, а звідти..... педаль зчеплення на підлозі. вижимний помер в один момент. був придбаний новий і тоді ж і замінений. попутно був замінений внутрішній пильник лівої піввісі разом з підшипником (була теча мастила).....
загальний попандос 2450 + 1200 робота

А де вижимний міняв? Я коли міняв щеплення то мені 1500 сказали за роботу

sobol 11.11.2018 14:54

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від blackstalker (Допис 441607)
А де вижимний міняв? Я коли міняв щеплення то мені 1500 сказали за роботу

в себе навпроти. лишились трошки довше, я допомагав.... процес почався в третій пообіді, виїхав в десятій

sobol 23.11.2018 08:21

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
маю питання, яке їсть мене третій день: можна сидіння від 3-го еспейсу впхати в направляючі 4-го еспейсу?

sobol 27.11.2018 19:02

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
б"юсь із своїм АБСом тижня три, замінив два датчика, облазив дроти з попід низу - все ніби добре. зробили діагностику під час їзди.... комп не виявив зв"язку з лівим переднім колесом (сам датчик читається). висновок діагноста - запресований не тією стороною підшипник. можна його перепресувати. чи потрібно ставити новий? підшипник ставився в травні цього року....

Беза 27.11.2018 19:10

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 442474)
висновок діагноста - запресований не тією стороною підшипник.

Это как?

sobol 27.11.2018 19:15

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
датчик йде на зовнішню обойму підшипника, там має бути магнітна стрічка (так пояснював фахівець). якщо поставити другим боком (стрічкою назовні) датчик не читає колесо....
при огляді підшипника нічого такого не помічав...

Василий Ш. 27.11.2018 19:23

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Можна перепресувати, аби тільки гарно і цілим вийшов.

sobol 27.11.2018 19:27

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 442477)
Можна перепресувати, аби тільки гарно і цілим вийшов.

дякую, попробую

Беза 28.11.2018 08:21

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 442476)
при огляді підшипника нічого такого не помічав...

а она должна как-то вивуализироваться? А может у тебя подшипник не тот? В смысле без нее.

blackstalker 28.11.2018 08:22

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 442499)
а она должна как-то вивуализироваться? А может у тебя подшипник не тот? В смысле без нее.

Там на підшипнику полоска є,вона якраз і має бути до середини

Беза 28.11.2018 08:52

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
если при осмотре не увидел, значит подшипник для машин без абс

sobol 28.11.2018 19:49

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Я його тоді особо не обзирав. Мені його продаван підвіз (машина була на підйомнику), я його майстрюку віддав.....
Одним словом, купив бу цапфу, завтра поміняю, а пізніше буду спресовувати свій і дивитися

sobol 13.12.2018 19:23

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
отже по підшипнику.... кільце, на яке кріпиться датчик абс прокручується і бовтається, підшипник не допресований....... біля деяких майстрюків треба стояти і дивитись, чи добре роблять

Беза 13.12.2018 19:35

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 443127)
отже по підшипнику.... кільце, на яке кріпиться датчик абс прокручується і бовтається, підшипник не допресований....... біля деяких майстрюків треба стояти і дивитись, чи добре роблять

компенсация за моральный ущерб была?

sobol 13.12.2018 19:44

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
та яке там

sobol 13.12.2018 19:44

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 2 долучень
вчора був інстальований підігрів пасажирського сидіння, попогрійка. Набір був від ВАЗ 14 моделі. думав піде легко, як і попередні, а ніфіга. після 4х годин мордацій було розібране сидіння (сценік), запхані мати підігріву, проводка і зібране назад. далі було саме важче: подружити це все з клавішою підігріву ауді. і це вдалось, прийшлось допаювати в мат підігріву термодатчик (кнопка з регулятором і автовимкненням). а далі стало питання куди запхати кнопку, вона ж бо не з маленьких. вирішив монтувати в панель. получилось отак

Василий Ш. 13.12.2018 20:44

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
[/QUOTE]підшипник не допресований.....[/QUOTE]

Якщо підшипник не на місці, то стопорне кільце не поставиш...

sobol 13.12.2018 20:56

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Не можу нічого сказати, кільце прокручується і має люфт 1-2 мм. Маю ще одну цапфу, там кільце стоїть нерухомо.

sobol 12.02.2019 20:23

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 1 долучень
Приїхали мої направляйки для сидінь третього еспаса. Поки є чотири довгі, на кінець тижня будуть ще короткі.

SLAVASUL 13.02.2019 08:32

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Если так поставить будет очень низко. Нужно подымать сиденья (переварить крепления сидений на 12-15см.)

sobol 13.02.2019 19:07

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Процес піде, як потепліє. Хочу їх підняти на висоту арок і поставити 3+3.

Nick 11 14.02.2019 16:20

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
А який сенс ставити направляйки, як що будеш піднімати на висоту арок. тільки що перечиплятися)) Як що нарощувати ножки, то цікаво як воно буде виглядати. Я собі робив так.
http://radikal.ru/big/tj44rslt2icls

SLAVASUL 14.02.2019 17:49

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від Nick 11 (Допис 446393)
А який сенс ставити направляйки, як що будеш піднімати на висоту арок. тільки що перечиплятися)) Як що нарощувати ножки, то цікаво як воно буде виглядати. Я собі робив так.
http://radikal.ru/big/tj44rslt2icls

Если наростить сиденья будет очень хорошо , только не на уровне арок а немного ниже. Но поставить рейсы и удлинить сиденья это такой геморрой. Вопрос только в том будете вы эти сидения когда нибудь двигать и снимать для ровного пола. Если нужен ровный пол то стоит заморачиваться . Себе сделал на тумбах и мне удобно и есть куда всякий хлам положить .

Добавлено через 4 минуты
https://busovod.ua/picture.php?albumid=60&pictureid=560

blackstalker 14.02.2019 21:22

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 446358)
Процес піде, як потепліє. Хочу їх підняти на висоту арок і поставити 3+3.

Якщо будуть над арками то зависоко..в мене задній ряд над арками дуже незручно сидіти

sobol 14.02.2019 22:47

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від blackstalker (Допис 446416)
Якщо будуть над арками то зависоко..в мене задній ряд над арками дуже незручно сидіти

Стара лавка була над арками, все було супер. Сидіння є різні. Зараз кум пробував запхати сидіння ваг, там ковш високий, то було зависоко

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Допис від SLAVASUL;446397 Вопрос только в том будете вы эти сидения когда нибудь двигать и снимать для ровного пола

[size="1"
Добавлено через 4 минуты[/size]
https://busovod.ua/picture.php?albumid=60&pictureid=560

Буду. Більшу частину часу в салоні возяться меблі і порізка (займаюсь виготовленням корпусних меблів), а в кінці тижня їзжу з сім'єю і друзями на відпочинок. Знімати й ставити самому сидіння 3+2 на тумбах важкувато...

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Допис від Nick 11 (Допис 446393)
А який сенс ставити направляйки, як що будеш піднімати на висоту арок. тільки що перечиплятися)) Як що нарощувати ножки, то цікаво як воно буде виглядати. Я собі робив так.
http://radikal.ru/big/tj44rslt2icls

Для мобільності, щоб можна було зсунути -розсунути сидіння, або зняти швидко і без відкручувань болтів

sobol 01.06.2019 22:13

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 15 долучень
отже три місяці "роботи після роботи" і "роботи замість роботи" закінчились. був перероблений повністю салон, включаючи бюджетну шумоізоляцію, свіжу підлогу, стелю і сидіння. забігаючи на перед, скажу, що воно того вартувало. функціонал сидінь в салоні змінився кардинально і поєднав потреби моєї роботи і відпочинку. писати багато нема потреби, фото досить інформативні, отже вийшло таке:

sobol 15.06.2019 22:26

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
В четвер був придбаний комплект кондиціонера на розборці. Візуально, ніби все в хорошому робочому стані. Компресор відвіз на профілактику, поки результату нема, тому сьогодні день потрачений був на заміну пічки в салоні. На все пішло 7-8 годин.... Торпедо витягалась повністю, підсилювач, укладання проводки, демонтаж корпусу пічки і монтаж в зворотній послідовності. Не врахував лише трубку зливу конденсату, якої не було. Пізніше доставлю. Отже, якщо все буде за планом, в середу буду ставити компресор і все решта...

Piric 16.06.2019 08:47

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Где и во сколько обошёлся, себе тоже присматриваю , правда у меня движок 2.5 .

k1ngenya 16.06.2019 09:27

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Печку надеюсь разобрали и помыли радиатор кондиционера в ней...

sobol 16.06.2019 10:30

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від k1ngenya (Допис 450882)
Печку надеюсь разобрали и помыли радиатор кондиционера в ней...

Ні, не розбирав. Видув пилюку компресором. Радіатор був чистий, без сміття

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Piric (Допис 450879)
Где и во сколько обошёлся, себе тоже присматриваю , правда у меня движок 2.5 .

Купив у себе на розборці. Обійшовся в 350 єврів

sobol 21.06.2019 17:58

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Був інстальований комплект кондиціонера. Заправив систему, завів а з сто виїхати не зміг. Виявилось, що компресор кондиціонера постійно працював. Муфта відпустила лише після того, як витягнув реле, від кнопки включення не залежало.
Проводку не чіпав, бо були дроти, які підійшли на компресор і клапан. При цьому кондиціонер кліпом не був активований.
Питання, чи це поправиться кліпом, чи проблема в проводці, чи ще в чомусь?

vectra20 21.06.2019 20:23

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
ну там є такий пункт
в програмуванні
з кондеем
без кондея
заїдь на кліп да дайте команду - з кондеем

sobol 21.06.2019 22:28

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 451020)
ну там є такий пункт
в програмуванні
з кондеем
без кондея
заїдь на кліп да дайте команду - з кондеем

Завтра мав би бути на кліпі

sobol 25.06.2019 06:32

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Отже, активація минула швидко і ми тепер з кондиціонером. Два дні тесту і різниця відчутна....:vo:

sobol 13.09.2019 23:08

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Доброго всім вечора, маю проблему з замком запалювання, конкретніше- контактна група. Положення "стартер" тепер ще треба знайти.....
Ціни не гуманні на трафовський бу, нові аналоги не внушають довіри.
Цікавить, чи з лагуни або кенго підійде замок, чи вони не однакові?

blackstalker 14.09.2019 06:37

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
За реставрацію не думав? На перехресті новгородської Тичини норм майстри,можливо вони таким займаються

sobol 14.09.2019 07:37

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Я їм перший раз його носив, відмовились. В ньому нема циліндриків, якби не іммо, то можна було б заводити викруткою....

sobol 30.09.2019 16:49

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Всім привіт, міняв фішки під передніми сидіннями і, мабуть, не попав на свої піни: результат - стріляний піропатрон. Знайшов тут в нас розпіновку:
http://take.ms/5i8lu
Хороша штука, але нема кольорів дротів....
Наразі не знаю, як шукати дроти..... Можливо хтось стикався з розпіновкою з кольорами дротів? Буду вдячний за поради....

blackstalker 30.09.2019 18:08

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 453938)
Всім привіт, міняв фішки під передніми сидіннями і, мабуть, не попав на свої піни: результат - стріляний піропатрон. Знайшов тут в нас розпіновку:
http://take.ms/5i8lu
Хороша штука, але нема кольорів дротів....
Наразі не знаю, як шукати дроти..... Можливо хтось стикався з розпіновкою з кольорами дротів? Буду вдячний за поради....

Сильно рвануло?

sobol 30.09.2019 18:51

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Було трохи страшно)

sergeyss9 30.09.2019 20:36

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 453938)
Всім привіт, міняв фішки під передніми сидіннями і, мабуть, не попав на свої піни: результат - стріляний піропатрон. Знайшов тут в нас розпіновку:
http://take.ms/5i8lu
Хороша штука, але нема кольорів дротів....
Наразі не знаю, як шукати дроти..... Можливо хтось стикався з розпіновкою з кольорами дротів? Буду вдячний за поради....

Водійська сідушка чи пасажирська (полуторка) ? Там походу 2 піна задіяні . Як на мене - то краще резюки замість піропатронів впаяти .

vectra20 30.09.2019 20:53

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 453938)
Всім привіт, міняв фішки під передніми сидіннями і, мабуть, не попав на свої піни: результат - стріляний піропатрон. Знайшов тут в нас розпіновку:
http://take.ms/5i8lu
Хороша штука, але нема кольорів дротів....
Наразі не знаю, як шукати дроти..... Можливо хтось стикався з розпіновкою з кольорами дротів? Буду вдячний за поради....


мені теж ленькі копатись зара в схемах...але скажу так...дроти що відповідають за патрон....вони як віта пара....косічка...залупи ізоляцію і поймеш про шо я

sobol 30.09.2019 20:58

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Ок, гляну, дякую 👍

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 453951)
Водійська сідушка чи пасажирська (полуторка) ? Там походу 2 піна задіяні . Як на мене - то краще резюки замість піропатронів впаяти .

Водійська. Піропатрон поміняю. Провода би знову не попутати

sergeyss9 30.09.2019 21:55

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 453956)
Ок, гляну, дякую 👍

Добавлено через 1 минуту


Водійська. Піропатрон поміняю. Провода би знову не попутати

Завтра постараюсь фішку сфоткати.

sobol 01.10.2019 08:14

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Буду вдячний

Romaha55 01.10.2019 11:45

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
якщо треба то сфоткаю у себе...

sobol 01.10.2019 20:35

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 453968)
якщо треба то сфоткаю у себе...

буду вдячний

Romaha55 02.10.2019 09:08

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
сьогодні попробую

sergeyss9 03.10.2019 11:58

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 2 долучень
Ось тримай.

sobol 13.07.2021 08:59

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
У темі 1 долучень
Всім доброго дня. Зробив діагностування своїй автівці, показало таке. Цікавить пункти про датчик повітря і форсунку. Через датчик повітря можуть в 25 градусну спеку включатись догрівачі антифризу? І з форсункою не зрозуміло, що робити. Проблема в проводці?

sobol 14.11.2023 13:36

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Всім миру і добра! Змінив свого трафа на іншого буса. Вирішив попробувати віано. Приємно здивований, машинка супер))
Але проблема є така, як і у трафа, вібрація по кузову. Хочу запитати про подушки двигуна, які варто ставити? По він коду шукали- ціна космос, біля 4к за штуку. Що можна поставити замість них?

М'арк 14.11.2023 21:58

Відповідь: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Думаю нічого. Хіба, б/в шукати. Гідроопора ніколи не була дешевою.

sobol 15.11.2023 15:28

Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
На трафіку поміняв на бу шну, пошкодував грошей. Не сильно воно помогло. Взяв сьогодні дві нові, фебі, 3400 грн пара. Попробую ….

М'арк 15.11.2023 18:01

Відповідь: Re: бортжурнал рено трафік 1,9 sobol
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 469394)
3400 грн пара

То ше недорого.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:27.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©