Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Ремень генератора 1.9 (https://busovod.ua/showthread.php?t=14226)

Ключик 08.09.2014 13:59

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 266417)
також муфта може бути?

в мене муфта не пищала, а клацала. Пищати може ролік (натяжний), якщо є кондиціонер то ще ролік допоміжний, підшипники в геніраторі. Ремінь - давно міняли?

wasya 08.09.2014 15:56

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від Игорь (100) (Допис 266423)
Ремінь - давно міняли?

2 тис.км назад,..пищить тільки зранку на холодну,тому і думаю,можливо сам ремінь пищить,потім нагрівається розтягується і тишина..радять бризнути ВД-шкою на ремінь,якщо це він,писк перестане...якщо б був підшипник якийсь,він би постійно гудів чи пищав,так думаю...не знаю,попробую ВД-шкою бризнути поки.

Добавлено через 16 часов 7 минут
бризнув сьогодні зранку ВД-шкою коли пищало,звук зник...

Sustanon_250 29.09.2014 14:25

Re: Ремень генератора 1.9
 
Продовжу свою тему. Проїздивши пару тисяч,після заміни муфти на генераторі, знов почав свистіти ремінь. поїхав на сервіс, сказали трубкагідрача яку паяв , так і не запаялась і масло тече прямо по насосу і на шків. Ременб і роліки всі в маслі.Купив на розборці трубку. поставив новий ремень.Тепер стало сухо і тихо.Проїхав після того десь 2 тис км. і от з ранку чую легеньке посвистування ремня знов.масло не тече.тобто шось зношуе ремні буквально за 2 тис км. тому що коли знімав старий то канавки на старому були набагато ширші за канавки на новому. Доречіколи паяли трубку, той криворукий . . . погано одів ремень, на якомусь роліку не попав в паз. і я так пру днів їздив, воно попискувало,але я думав там масла понатікало.потім поїхав до іншого і той мені перекинув,стало тихо.після цього почалась ця вся історія з ремнями.Хто шо може сказати?

wasya 29.09.2014 23:50

Re: Ремень генератора 1.9
 
в мене зранку на холодну пищить,свистить...через 5-10хв.прогріється і перестає.думав ролік або муфту замінити,але зрозумів,що це ремінь скоріше за все.думаю муфта чи ролік від нагрівання не переставали б пищати,або гуділи постійно.ремінь пройшов 2 тис.,знімав,подивися на нього,нічого йому не бракує,поки їзжу.

Добавлено через 4 минуты
в знайомого,до речі,запитував,-в нього так само,пройшов 2тис.ремінь і почав пищати..ще хочу попробувати старий поставити,рідний що з ним приїхала,він не пищав..от тоді точно взнаю.

Sustanon_250 30.09.2014 11:48

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 270457)
в мене зранку на холодну пищить,свистить...через 5-10хв.прогріється і перестає.думав ролік або муфту замінити,але зрозумів,що це ремінь скоріше за все.думаю муфта чи ролік від нагрівання не переставали б пищати,або гуділи постійно.ремінь пройшов 2 тис.,знімав,подивися на нього,нічого йому не бракує,поки їзжу.

Добавлено через 4 минуты
в знайомого,до речі,запитував,-в нього так само,пройшов 2тис.ремінь і почав пищати..ще хочу попробувати старий поставити,рідний що з ним приїхала,він не пищав..от тоді точно взнаю.

Таж фігня.зранку свистить, а потім всьо проходить. просто навіть приїдеш на сервіс, а він немає шо слухати. каже майстер шо то ремні такі. якби було шось було з роліками , то весь час би свистіло! Кароче пока їжджу, а там буде видно.

Sustanon_250 04.12.2014 20:26

Re: Ремень генератора 1.9
 
Все таки знов здох ремынь,за 2 тис. На серісі порадили ролік натяжний поміняти.Я поміняв і зараз відїздив ще 2 тис, пока всьо тихо. Напевно все таки ролік був поганий вже.бо до цього часу вже мало би почати свиствіти.

wasya 04.12.2014 21:15

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 283612)
Все таки знов здох ремынь,за 2 тис. На серісі порадили ролік натяжний поміняти.Я поміняв і зараз відїздив ще 2 тис, пока всьо тихо. Напевно все таки ролік був поганий вже.бо до цього часу вже мало би почати свиствіти.

так само пищав кожні 2-3 тис. новий ремінь,різних виробників,достало вже...поки не замінив на COHTITECH з насічками з зовнішньої сторони,до цього всі ремені з зовнішньої сторони були гладкі..в автомагазині порекомендували,пробуйте.

Добавлено через 1 минуту
..вже 6тис. тишина,що на холодній,що на гарячій

Sustanon_250 07.12.2014 10:43

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 283636)
так само пищав кожні 2-3 тис. новий ремінь,різних виробників,достало вже...поки не замінив на COHTITECH з насічками з зовнішньої сторони,до цього всі ремені з зовнішньої сторони були гладкі..в автомагазині порекомендували,пробуйте.

Добавлено через 1 минуту
..вже 6тис. тишина,що на холодній,що на гарячій


Мій контітех зїло за 2 тис. минулий раз. Зараз поміняв ролік ,то якийсь турецький ремень стоїть. вже 4 тис. політ нормальний.Так шо ролік був підуставший це факт.Ще правда, в мене не було переднього пластсмасового захисту ремня генератора.Я навіть не знав що він там має бути.)) Випадково побачив на іншій машині. Гонщики блін порозбирають ті машини і продають голі , босі.

MasikS 07.12.2014 11:09

Re: Ремень генератора 1.9
 
Генераторним ременем стільки роліків на підшипників крутиться, що вирахувати дуже важко. В мене вже все нове - ремінь Контитеч, шків колінвалу, ролик обвідний, натягувач зі своїм роликом. Залишились старі лише: шків гени, простий, та два компрессори-гідропідсилювача та кондея. З морозами з'явилось попискування на холодну, а в ходу чих-чихання на 1100-1200 обертак.
Але саме цікаве, що на старих роліках та ремені все було тихо, поки не зробив повну заміну.

wasya 07.12.2014 11:38

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від MasikS (Допис 284142)
поки не зробив повну заміну.
__________________

напевно все нове дало норм.натяжку ременю,і що трохи "хворе" вилазить тепер..

magnum m 07.12.2014 22:24

Re: Ремень генератора 1.9
 
блин заметил сегодня вечером по свету фар напрежение скачет временами на хх тоже иногда может дернуть:maybe: в какую сторону копать?

Чижик 07.12.2014 22:33

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від magnum m (Допис 284332)
в какую сторону копать?

В сторону Гены. Щётки, токосьёмные кольца...

Sustanon_250 08.12.2014 20:25

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від magnum m (Допис 284332)
блин заметил сегодня вечером по свету фар напрежение скачет временами на хх тоже иногда может дернуть:maybe: в какую сторону копать?

Зараз просто холодно і час від часу включаются свічки догріву антифрізу.Тому і скаче напруга. не парся, поки акамулятор не світится все гаразд)))

Добавлено через 18 часов 59 минут
Цитата:

Допис від MasikS (Допис 284142)
Генераторним ременем стільки роліків на підшипників крутиться, що вирахувати дуже важко. В мене вже все нове - ремінь Контитеч, шків колінвалу, ролик обвідний, натягувач зі своїм роликом. Залишились старі лише: шків гени, простий, та два компрессори-гідропідсилювача та кондея. З морозами з'явилось попискування на холодну, а в ходу чих-чихання на 1100-1200 обертак.
Але саме цікаве, що на старих роліках та ремені все було тихо, поки не зробив повну заміну.


попробуй муфту на генераторі. може бути заклинивша.зніми ремень і крутани туда суда.Вона повинна в одну сторону нормально крутитись , а на зад тіпа відпускати. Якщо сидить мертво в одну і другу сторону, то міняй. від цього ремень постійно посвистує і скоро зношуєтся

wasya 22.12.2014 10:31

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 284135)
Зараз поміняв ролік ,то якийсь турецький ремень стоїть. вже 4 тис. політ нормальний.Т

Sustanon_250, як ремінь після заміни роліка,не пищить ще?..в мене знову зранку на холодну пощав свистіти трохи...коли муфту міняли,пробували ролік,казали що добрий ще..не ніяк можу зрозуміти причину цього свисту на холодну..2-3 тис.новий їздить, потім починає свистіти.

magnum m 22.12.2014 21:40

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 287689)
в мене знову зранку на холодну пощав свистіти трохи

аналогично:maybe:

wasya 23.12.2014 00:14

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 284491)
від цього ремень постійно посвистує і скоро зношуєтся

Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 284491)
може бути заклинивша.зніми ремень

муфта нова,так що не від неЇ свист..думав пружина ослабла на натяжному,тому і свист..але тоді логіки не має,при нагріванні ремінь ще більше розтягується,але тоді і свист пропадає чомусь..

Sustanon_250 24.12.2014 19:50

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 287828)
муфта нова,так що не від неЇ свист..думав пружина ослабла на натяжному,тому і свист..але тоді логіки не має,при нагріванні ремінь ще більше розтягується,але тоді і свист пропадає чомусь..


Походу в мене був ролік.вже десь 4 -5 тис . і всьо тихо.Я на нього дивився вроді був без люфтів,але ходив вже туговато. Якщо вбиий натяжний то скоріше всього буде стирати написи на зовнішній стороні ремня. подивись на ремень чи не потертий ззовні.

wasya 24.12.2014 21:27

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 288243)
подивись на ремень чи не потертий ззовні.

відразу на це дивився,не потертий..

wasya 26.12.2014 20:49

Re: Ремень генератора 1.9
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 288243)
Походу в мене був ролік

сьогодні заїхав в автомагазин купити ролік натяжного..продавець почав доказувати,що це не від роліка свистить,а тому що натяжний ослаб і не має натягу ремня..коли холодний прозкользує,тому і свистить,коли нагріється,збільшується тертя зчеплення-не свистить..сказав:ролік тут не поможе,тільки заміна натяжного в зборі..але ціна,зважаючи на курс,"космічна"-більше 1000грн...
тепер не знаю що робити:ролік замінити чи "забити" поки і не хай пищить?
в принципі,його доводи логічні:якщо б був ролік,він би постійно пищав,а не тільки "на холодну".

MasikS 26.12.2014 21:34

Re: Ремень генератора 1.9
 
Мені, заміна натяжного механізму з роликом, не допомогла. Далі пищить на холодному.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:28.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©