Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Куплю... (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=120)
-   -   (Opel, Renault, Nissan) Куплю 1.9 сотка, пасажир! (https://busovod.ua/showthread.php?t=18216)

DRB 17.06.2016 09:17

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від али (Допис 379260)
Да чего спорить то....упадут цены или не упадут, кто попадает - кто нет....ждемс.... подпишет порох и шо дальше? за бугром тоже наши осели ( с нашим менталитетом) и конечно же цены пойдут вверх и за поребриком.... так что ждемс

Я думаю що не підуть ціни там (хіба трішки) - бо
1. той ринок не лише на нас розрахований
2. По закону ти після придбання авто не маєш права його рік продавати. Тому просто пригнати авто, розтаможити не вийде - гнати їх будуть відразу під конкретну людину.
Заробляти почнуть не перекупи тут і не продавці там, а ті хто шукають авто і готові напряму з покупцями продавати.


Але повністю з тобою згоден - сенсу сперечатись немає.
Найбільше виграють ті як мої друзі, які місяць тому готові були купити авто. І коли почули про закон вирішили потерпіти і краще пригнати авто класом вище собі за ті ж кошти.

S.v.a. 22.06.2016 13:06

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
шукаю ...

S.v.a. 01.07.2016 08:36

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Терпение уже заканчивается... я так долго без машины еще не был.

Eugene 01.07.2016 09:23

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від S.v.a. (Допис 380437)
Терпение уже заканчивается... я так долго без машины еще не был.

Я свою менше тижня шукав, тепер доробляю, брав свідомо, підкупили ціна та стан кузовщини.

али 01.07.2016 11:05

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від S.v.a. (Допис 380437)
Терпение уже заканчивается... я так долго без машины еще не был.

терпение и труд- все перетрут

DRB 01.07.2016 11:29

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
сьогодні взагалі цікавий день - останній день щоб порох підписав закон, або він буде автоматично прийнятим

али 01.07.2016 12:33

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 380465)
сьогодні взагалі цікавий день - останній день щоб порох підписав закон, або він буде автоматично прийнятим

будем на хороших бесплатных машинах ездить:Dскоро

DRB 01.07.2016 12:34

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від али (Допис 380470)
будем на хороших бесплатных машинах ездить:Dскоро

ЛІСАПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕД

S.v.a. 01.07.2016 12:53

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від Eugene (Допис 380444)
Я свою менше тижня шукав, тепер доробляю, брав свідомо, підкупили ціна та стан кузовщини.

У меня тоже был вариант за 6500 траф 2004год сотка кондер пасажир и т.д., в убитом состоянии внутри, двигатель и коробка вроде живые, можно было бы марафет навести и кататься, смотрел первым, пока 2 часа я подумал брать или нет, дали залог :dash2:

Bircha 01.07.2016 13:23

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
S.v.a., вроде на считается

S.v.a. 01.07.2016 14:10

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 380480)
S.v.a., вроде на считается

Согласен на 100%, кота в мешке не хочется покупать, дозванивался ж человеку который приехал бы с компом и проверил бы, а он 2 часа не отвечал... значит так надо, Бог отвел..

Devid 01.07.2016 14:29

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від али (Допис 380470)
будем на хороших бесплатных машинах ездить:Dскоро

на оленях:D

али 01.07.2016 14:29

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
а может и хозяин пуганулся.....если его предупредил что с человеком еще раз подъедешь....вот и отмазался что залог дали...

Добавлено через 42 секунды
Цитата:

Допис від Devid (Допис 380491)
на оленях:D

с Лапландии:meowth:

Tkach73 03.07.2016 22:07

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
S.v.a., Славик, скоро будет неплохой коротыш 2.5 2009 года за нормальную цену, если захочешь, то можешь потом приехать посмотреть.

S.v.a. 04.07.2016 07:20

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від Tkach73 (Допис 380672)
S.v.a., Славик, скоро будет неплохой коротыш 2.5 2009 года за нормальную цену, если захочешь, то можешь потом приехать посмотреть.

Спасибо Вадик, набереш меня, конечно интересно.

Freedom 04.07.2016 18:17

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
S.v.a., ну як шукаєш? тепер можна думати про пригон, Порошенко підписав закон 3152, ..... а ж не віриться,... казав що підпише хоч з якимись поправка но підписав... ще місяць часу, а ціни вже опускають ті хто хоче продати,.... успіхів в покупці

Вик123 04.07.2016 18:22

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 380734)
ціни вже опускають ті хто хоче продати,

Зараз понакупляють автівок з сажотрусками і тд, а потім будуть плакти шо вони так дорого коштують))

S.v.a. 04.07.2016 18:44

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 380734)
S.v.a., ну як шукаєш? тепер можна думати про пригон, Порошенко підписав закон 3152, ..... а ж не віриться,... казав що підпише хоч з якимись поправка но підписав... ще місяць часу, а ціни вже опускають ті хто хоче продати,.... успіхів в покупці

Спасибо, НЕ ВЕРЮ я в покращення для простого народа, Н Е В Е Р Ю!!! Все "законы" принимаются для себя любимых а не для нас... уже сколько золотых гор было наобещано... и где результат...

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 380736)
Зараз понакупляють автівок з сажотрусками і тд, а потім будуть плакти шо вони так дорого коштують))

Вибачаюсь, а шо таке "сажотруски"??

ANZ 04.07.2016 19:07

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від S.v.a. (Допис 380739)
Вибачаюсь, а шо таке "сажотруски"??

Это вот это - http://systemsauto.ru/output/soot.html

S.v.a. 04.07.2016 19:29

Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
 
Цитата:

Допис від ANZ (Допис 380743)

Ааааа:dash2: понял, спасибо.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:59.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©