![]() |
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
1. той ринок не лише на нас розрахований 2. По закону ти після придбання авто не маєш права його рік продавати. Тому просто пригнати авто, розтаможити не вийде - гнати їх будуть відразу під конкретну людину. Заробляти почнуть не перекупи тут і не продавці там, а ті хто шукають авто і готові напряму з покупцями продавати. Але повністю з тобою згоден - сенсу сперечатись немає. Найбільше виграють ті як мої друзі, які місяць тому готові були купити авто. І коли почули про закон вирішили потерпіти і краще пригнати авто класом вище собі за ті ж кошти. |
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
шукаю ...
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Терпение уже заканчивается... я так долго без машины еще не был.
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
сьогодні взагалі цікавий день - останній день щоб порох підписав закон, або він буде автоматично прийнятим
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
S.v.a., вроде на считается
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
а может и хозяин пуганулся.....если его предупредил что с человеком еще раз подъедешь....вот и отмазался что залог дали...
Добавлено через 42 секунды Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
S.v.a., Славик, скоро будет неплохой коротыш 2.5 2009 года за нормальную цену, если захочешь, то можешь потом приехать посмотреть.
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
S.v.a., ну як шукаєш? тепер можна думати про пригон, Порошенко підписав закон 3152, ..... а ж не віриться,... казав що підпише хоч з якимись поправка но підписав... ще місяць часу, а ціни вже опускають ті хто хоче продати,.... успіхів в покупці
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
Добавлено через 2 минуты Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
Re: Куплю 1.9 сотка, пасажир!
Цитата:
|
| Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:59. |
vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©