Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   IT технологіі (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Выбор мобильного телефона (https://busovod.ua/showthread.php?t=9230)

Sustanon_250 30.09.2021 06:52

Re: Выбор мобильного телефона
 
Цитата:

Допис від Не чужой (Допис 465511)
Понты наше все. Так а чого авто не змінив? Таки трохи ніщеброд?

До чого тут авто? Мова про телефон. І я і не казав, що я олігарх. Просто хотів зрозуміти в чому кайф? Штука баксів це не 50штук з вас преміум авто. Хоча я не з тих, що маючи великі гроші ходять в старих капцях і їздять на ланосах. Я б гонив рейнджі.🤣😂 А по друге айфон дуже ліквідний на б/у ринку. По факту, Якщо постійно купувати нову модель кожного року. То це буде коштувати біля 200 баксів в рік. На них не так падає ціна. Так купив один раз заплатив штуку. Але на наступний рік він дешевший лише на 100 баксів. Продав доклав 100-200 і знов красавчик. А купивши дорогий Андроїд ви вже його не продасте. Або за пів ціни. Там вильоту буде баксів 500 за рік. Так що гроші теж треба рахувати правильно.

Gena-street 30.09.2021 08:44

Re: Выбор мобильного телефона
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 465517)
Так купив один раз заплатив штуку. Але на наступний рік він дешевший лише на 100 баксів. Продав доклав 100-200 і знов красавчик.

Якщо з цього боку дивитись, так нова модель не буде коштувати стільки, скільки коштувала твоя.

М'арк 30.09.2021 19:30

Re: Выбор мобильного телефона
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 465517)
То це буде коштувати біля 200 баксів в рік.

Я за 150 телефон купив... Продав через три роки за 50. Новий знов за 170, і то 20 переплатив за пам'ять.
Я, таки, ніщєброд :D

Cheatatel 30.09.2021 20:56

Re: Выбор мобильного телефона
 
Майже рік користуюсь Pixel 4A. Купляв на Amazon одразу після старту продажів. Основний критерій був - компактність! Плюси: розмір, трирічна підтримка Гуглом, стереозвук, чистий Андроїд (система літає), камера. Мінуси: відсутність бездротової зарядки(звик на попередньому смарті), відсутність захисту від пило/вологи.
Задоволений повністю.
P.S. попередній смарт Nexus5, юзав 5 років( живий, лежить в шухляді)

Sustanon_250 04.10.2021 15:00

Re: Выбор мобильного телефона
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 465518)
Якщо з цього боку дивитись, так нова модель не буде коштувати стільки, скільки коштувала твоя.

Я ж кажу треба доплатити 150 - 200$. Залежно від стану, свого телефону. Приблизно 100 дешевшає модель за рік , ну і 50-100 баксів за б/у. Коротше кажучи висновки такі. Якщо хочеш дешевий тел. Береш Андроїд. А хочеш дорогий то Айфон. Він менше падає в ціні і легко в любий момент продати за хороші гроші. А так зараз, що андроїди, що айфони працюють добре і свою роботу роблять.

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 465524)
Я за 150 телефон купив... Продав через три роки за 50. Новий знов за 170, і то 20 переплатив за пам'ять.
Я, таки, ніщєброд :D

Мій попередній телефон Xiaomi redmi note 5 4/64. І це робоча трубка вже 4 роки. Навіть топив її і всеодно працює). Просто хотів попробувати дорогу трубку потаскати і порівняти. І різниця у відчуттях є. Це, як проїхати одну і ту саму дорогу на вбитому жигулі і на дорогому новому мерсі. І та і та тебе довезе. Але відчуття будуть різні)

Avolt.ua 02.11.2021 16:36

Re: Выбор мобильного телефона
 
Цитата:

Допис від Cheatatel (Допис 465530)
Майже рік користуюсь Pixel 4A. Купляв на Amazon одразу після старту продажів. Основний критерій був - компактність! Плюси: розмір, трирічна підтримка Гуглом, стереозвук, чистий Андроїд (система літає), камера. Мінуси: відсутність бездротової зарядки(звик на попередньому смарті), відсутність захисту від пило/вологи.
Задоволений повністю.
P.S. попередній смарт Nexus5, юзав 5 років( живий, лежить в шухляді)

А производительность телефона устраивает? Уж больно он дорогой при довольно средней начинке. Большой Xi за ту же цену куда интереснее предлагает смартфоны, правда их флагмены через два года годятся разве что для колки орехов...

Cheatatel 03.11.2021 21:45

Re: Выбор мобильного телефона
 
Цитата:

Допис від Avolt.ua (Допис 465905)
А производительность телефона устраивает? Уж больно он дорогой при довольно средней начинке. Большой Xi за ту же цену куда интереснее предлагает смартфоны, правда их флагмены через два года годятся разве что для колки орехов...

От взагалі ніяких питань! Ні фрізів, ні залипань. Все швидко і гладенько працює.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:15.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©