Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Масляна пляма біля правого переднього колеса (https://busovod.ua/showthread.php?t=21815)

Poroh 10.11.2023 06:55

Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Доброго!

Помітив, що на місці стоянки росте пляма, під машиною, всередину від правого пер. колеса.

Віварик 1.6 бітурбо

Що може бути?

vitos svp 10.11.2023 10:11

Відповідь: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469371)
Доброго!

Помітив, що на місці стоянки росте пляма, під машиною, всередину від правого пер. колеса.

Віварик 1.6 бітурбо

Що може бути?

Бачок рідини склоомивача дивись! насос вставляються через гумовий гондон, якщо не помиляюсь і він може з часом підтікати, або кондиционер сситься конденсатом.

На нових моделях, ще і шланги гальмівні, і охолоджування треба перевірити, і блок/голову на недодвигуні 1,6d!

М'арк 10.11.2023 19:11

Відповідь: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Якщо прямо під колесом - то гальмівний циліндрик потік. Тоді й колесо з внутрішньої сторони буде мокре

Poroh 12.11.2023 01:56

Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Та ні, пляма не під самим колесом, а см 20 до центру машини і вперед від ричага. Масло.
Чи не з під кришки передньої воно протіка...
Чи з коліна може...
До ями не доберусь поки що.
Занервував...

Добавлено через 1 минуту
А що, такий він вже й поганий той 1.6 ?

М'арк 12.11.2023 13:46

Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469377)
А що, такий він вже й поганий той 1.6 ?

Дивне питання після двох з половиною років володіння )))

Якщо серйозно - особисто я, коли купував машину, мав вибір між новішим 1,6 і старішим 2,0. Я вибрав друге...

Postdove 12.11.2023 15:50

Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469377)
А що, такий він вже й поганий той 1.6 ?

https://www.youtube.com/watch?v=rJVt...GIIHI5bQ%3D%3D

https://www.youtube.com/watch?v=3AhEEymRZjU

Poroh 12.11.2023 22:28

Re: Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 469379)
Дивне питання після двох з половиною років володіння )))

Та поки що нарікань особо не було...
Бігає.
Хоч і не так часто.

vitos svp 14.11.2023 01:24

Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469377)
Та ні, пляма не під самим колесом, а см 20 до центру машини і вперед від ричага. Масло.
Чи не з під кришки передньої воно протіка...
Чи з коліна може...
До ями не доберусь поки що.
Занервував...

Дивись сальник колінвала! Потім гідропідсилювач.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469377)
А що, такий він вже й поганий той 1.6 ?

Не для буса він!
З якого року Рено повернули на Трафік 2,0d? З якого хрена, якщо з 1,6d все було добре!

Добавлено через 10 минут
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 469379)
Дивне питання після двох з половиною років володіння )))

Якщо серйозно - особисто я, коли купував машину, мав вибір між новішим 1,6 і старішим 2,0. Я вибрав друге...

В мене швагро вагався що взяти на фірму до містера 2,3d,тільки меншого розміру. Я рекомендував 2,0, не послухався взяв свіжіший 1,6d. Через декілька місяців поміняв двигун, через рік продав і придбав Фіат дупло, бо задовбався ремонтувати! Дупло фургон брав з нуля на розпродажі.

М'арк 14.11.2023 21:45

Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 469382)
придбав Фіат дупло, бо задовбався ремонтувати

Добло з 1,3 дизелями теж той ще подарунок...

vitos svp 15.11.2023 07:08

Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 469387)
Добло з 1,3 дизелями теж той ще подарунок...

Ще не жалівся!

Poroh 15.11.2023 22:57

Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Походу, прогрес іде, а машини гірші й гірші стають...

М'арк 16.11.2023 19:30

Відповідь: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Чого ж гірші? Хтось би мріяв 30 років тому про бус, який їде не гірше легковушок, бере 7-8л/100км, а по комфорту тим же легковушкам дає фору ???
Або просто сядь після свого Віварика в "найкращий бус всіх часів і народів" Т4, чи Транзит Mk4, чи Трафік І ...
Просто, виробник не робить машину для третього власника. А першому (який і несе грошикі виробнику) той запас міцності на мільйон км в пісюн не вперся, йому треба максимально швидко відбити ціну машини. При цьому його мало цікавлять як поломки (бо гарантія), так і остаточна вартість на вторинному ринку (бо лізинг).

Poroh 17.11.2023 22:39

Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
7-8 л. На сотню...
Ну не знаю.
По бортовому компютеру показує скажімо середній 7,6 АЛЕ я засік що на 700км 70 л. То ж це десятка. В змішаному.
Як так?

Як у вас оті 7 виходять... не допетраю...

Postdove 18.11.2023 10:14

Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
В попередньому пості мова йшла про Трафік2, з моторами 1,9 та 2,0. По трасі реальний розход 6,5, місто 8. Взагалі є тільки один правильний метод перевірки розхода. На перевіреній заправці( де не дурять на літражі) заливаємо повний бак, аж по пробку. Скидаємо лічильник на нуль. По поверненню так само заливаємо по пробку, раxуємо. Ще можна вести журнал заправок і кілометражу, і перераховувати по пробігу від 2 тис і більше. Але там буде тільки середній розход траса/місто. Бортовий комп це дуже приблизно.

vitos svp 18.11.2023 11:31

Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469421)
Як у вас оті 7 виходять... не допетраю...

Це так само як на Прадо! З двигуном 2,7 розхід більше ніж з 4,0!

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 469422)
В попередньому пості мова йшла про Трафік2, з моторами 1,9 та 2,0. По трасі реальний розход 6,5, місто 8. Взагалі є тільки один правильний метод перевірки розхода. На перевіреній заправці( де не дурять на літражі) заливаємо повний бак, аж по пробку. Скидаємо лічильник на нуль. По поверненню так само заливаємо по пробку, раxуємо. Ще можна вести журнал заправок і кілометражу, і перераховувати по пробігу від 2 тис і більше. Але там буде тільки середній розход траса/місто. Бортовий комп це дуже приблизно.

Краще до відстрілу пістолета на одній і тій самій колонці!
А ще краще від загоряння лямпочки, скидати пробіг! потім залити чітко виміряний об'єм палива, не з колонки, а через каністри і ваги (зваживши 1 л заливаємого палива), які можно взяти в жінки!
Тоді буде точно!

Postdove 18.11.2023 12:23

Re: Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 469423)
Краще до відстрілу пістолета на одній і тій самій колонці!

В електромережі 380/220 досить суттєво гуляє напруга, 5-15%. Відповідно насос може качати трохи повільніше-швидше, і відсічка відповідно може бути раніше-пізніше. Плюс насос качає через фільтр, його стан теж може впливати. Раніше часто заправлявся "до повного"( не на Трафіку). Так от, від відсічки до заправки "під пробку" кожен раз влізала інша кількість літрів. Різниця була до 2-3 л.

Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 469423)
А ще краще від загоряння лямпочки, скидати пробіг!

Теж +- 2-5 л, датчик далеко не прецезійна деталь. Але, сам зараз роблю так само, я це називаю "по-ледачому":)
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 469423)
потім залити чітко виміряний об'єм палива, не з колонки, а через каністри і ваги (зваживши 1 л заливаємого палива), які можно взяти в жінки!
Тоді буде точно!

А це вже стільки мороки, що ніхто такого робити не буде, хіба що фанат розходу :) Хоча метод правильний.

М'арк 18.11.2023 20:10

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від Poroh (Допис 469421)
Як у вас оті 7 виходять... не допетраю...


Цитата:

Допис від Postdove (Допис 469422)
В попередньому пості мова йшла про Трафік2, з моторами 1,9 та 2,0. По трасі реальний розход 6,5, місто 8

Так, про Трафік ІІ, вірніше Віваро А, 2,0.
На бортовому витрату мені підключили півтора місяці назад, тому на достовірність не претендую, але середній бачив 7,3 - 7,7 (хоча б за пів року-рік можна робити якісь висновки). До цього такої функції в мене взагалі ніколи не було. Завжди, і не на одній машині, міряю від повного до повного. Похибка нівелюється кількістю замірів, а я рахую, практично, завжди (хіба, забуду, або заправляюсь не до повного, що буває рідко). Причому, на різних АЗС. Виходило від 7,2 до 8,3 л/100км. Найчастіше десь 7,7-7,8. Пробіги в мене , більшість, за містом.


Цитата:

Допис від Postdove (Допис 469422)
По трасі реальний розход 6,5

Ну, не знаю ... Ніяк в мене так не виходить. 7,2 мінімум (по заправках) і то один раз за три роки таке було.


Цитата:

Допис від Postdove (Допис 469426)
Хоча метод правильний

Якщо вже хочете ідеально правильний метод - береться мірна посудина від якої заживлюється паливна система. Посудина кріпиться перед очима, щоб бачити рівень. Випалюєте з неї відміряну кількість палива і ділите на пробіг. Так можна виміряти витрату по трасі, по місту, при певній швидкості чи в певних умовах. /Якщо так хтось замарочиться- я офігію ))) /

magnum m 18.11.2023 20:29

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 469427)
Сообщение от Postdove
По трасі реальний розход 6,5

на 1.9 Трафик по траси такой расход реален\за 10 лет проверено не раз\смешаный 7.7

vitos svp 20.11.2023 20:44

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 469427)
Якщо вже хочете ідеально правильний метод - береться мірна посудина від якої заживлюється паливна система. Посудина кріпиться перед очима, щоб бачити рівень. Випалюєте з неї відміряну кількість палива і ділите на пробіг. Так можна виміряти витрату по трасі, по місту, при певній швидкості чи в певних умовах. /Якщо так хтось замарочиться- я офігію ))) /

Це не ідеальний метод!:gordiy: та ще і з бачком солярки перед очима:shock:

Я користувався таким способом, коли було цікаво скільки палива в баку в літрах і при яких смужках.
- на ямі зливаєш паливо через забірний штуцер в "0";
- заливаєш паливо через мірну ємність, скільки вважаєш за потрібне;
- виїзжаєш паливо до мінімума;
- знову на ямі зливаєш паливо в "0";
- віднімаєш кількість злитого, від кількості залитого і отримуєш точну кількість спаленого палива, ділиш на кілометраж і отримуєш найточніший середній розхід.
Правда там виникає питання на скільки підбре спідометр з кілометражем!;)

М'арк 21.11.2023 19:46

Відповідь: Масляна пляма біля правого переднього колеса
 
Для тестових замірів ніхто з бака паливо не зливає.
Використовують таровану мірну посудину.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:23.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©