Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Послуги (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=122)
-   -   бл бл кар - ваши впечатления? (https://busovod.ua/showthread.php?t=16931)

VladVivaro 16.09.2016 11:15

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
В нас, наскільки я знаю, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв! Чого я їм маю щось доводити, пояснювати, висилати фотки салону.
Вони самі бачать відгуки, самі все прекрасно розуміють.
Справа не в тому! Мені простіше зареєструватись заново і повірте, навіть зі статусом новачка я досить швидко знайду пасажирів, оскільки так само завжи занижував ціну, і знову ж таки матиму лише позитивні відгуки. Але навіть якщо не вказувати марку машини, то згодом вони розкусять і знову заблокують просто через свої принципи, які на мою думку потрібно змінювати...

DRB 16.09.2016 13:00

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від VladVivaro (Допис 388695)
В нас, наскільки я знаю, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв! Чого я їм маю щось доводити, пояснювати, висилати фотки салону.
Вони самі бачать відгуки, самі все прекрасно розуміють.
Справа не в тому! Мені простіше зареєструватись заново і повірте, навіть зі статусом новачка я досить швидко знайду пасажирів, оскільки так само завжи занижував ціну, і знову ж таки матиму лише позитивні відгуки. Але навіть якщо не вказувати марку машини, то згодом вони розкусять і знову заблокують просто через свої принципи, які на мою думку потрібно змінювати...


До чого презумпція невинуватості тут? :D

Ви правила читали перед тим як реєструватись? там написано - можуть блокувати просто так.

VladVivaro 16.09.2016 13:10

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 388701)
До чого презумпція невинуватості тут? :D

Ви правила читали перед тим як реєструватись? там написано - можуть блокувати просто так.

А ви читали мої попередні пости?
Вас же не блокують на Трафіку! Так само і я хочу їздити на своєму Віваро.
Я не порушував умов і зобов'язався би їх і надалі виконувати.
Але, з їх слів, мені варто змінити транспортний засіб...

Вик123 16.09.2016 13:21

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від VladVivaro (Допис 388702)
Я не порушував умов і зобов'язався би їх і надалі виконувати.

Тобто ви бажаєте співпрацювати з ресурсом попре те, що вважаєте за необхідне розпочати з ними боротьбу?

DRB 16.09.2016 13:56

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від VladVivaro (Допис 388702)
А ви читали мої попередні пости?
Вас же не блокують на Трафіку! Так само і я хочу їздити на своєму Віваро.
Я не порушував умов і зобов'язався би їх і надалі виконувати.
Але, з їх слів, мені варто змінити транспортний засіб...

Я читав Ваші попередні пости.
Але порядок трохи інший

1. Спочатку ви погодились з тим що Вас можуть заблокувати без причини якщо у вас бус
2. а потім Вас заблокували.

І так само мене можуть заблокувати. І жалітись будь-де на ці дії сенсу немає (див. пункт 1)

Там не написано що будуть 100% блокувати, тому я поки що не заблокований.
Але я сьогодні вже написав листа в якому наперед прошу консультації на рахунок того що не можна щоб не попасти в блок.
Побачу яка відповідь буде.


І я думаю причина зовсім не в тому що у Вас бус. Я думаю причина в скарзі на Вас. А називати вони реальну причину не будуть. (Див. пункт 1)

VladVivaro 16.09.2016 14:10

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 388703)
Тобто ви бажаєте співпрацювати з ресурсом попре те, що вважаєте за необхідне розпочати з ними боротьбу?

Боротьбу з їх неадекватною службою підримки! Боротьбу за справедливість, за свої права та права пасажирів!
Якби було нормальне розуміння, то не було б і необхідності за щось боротись!
Або співпраця на умовах вигідних для всіх, або боротьба! А як інакше?

Вик123 16.09.2016 15:03

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від VladVivaro (Допис 388705)
А як інакше?

Інакше у Вас є вибір. Завжди. Користуватись або ні.
І ще. Ви ж нічого туди не вкладаєте, тому претензіі ваші можуть залишитись без розгляду.
До речі, можливо жорсткі заходи по відсіюванню перевізників пов'язані з категоричним небажанням попасти у поле зору правохоронних органів?

Филер 16.09.2016 20:19

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від VladVivaro (Допис 388705)
Боротьбу з їх неадекватною службою підримки! Боротьбу за справедливість, за свої права та права пасажирів!
Якби було нормальне розуміння, то не було б і необхідності за щось боротись!
Або співпраця на умовах вигідних для всіх, або боротьба! А як інакше?

Респект и уважуха. Справедливый. Но тебе с таким подходом в новую полицию идти.
:out: С кем собрался бороться? Кто устанавливает правила - тот и прав!
Там сидят исполнители, которые выполняют свою работу, блокируют и получают за это бонусы. И если есть возможность снова регистрировать аккаунт, значит жесткого контроля нет, иначе со своего компьютера второй раз система не пустила бы.

Vik_tor 18.03.2017 11:43

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Всех приветствую и хочу рассказать своих впечатлениях.
На сайте зарегистрирован три года, и пользуюсь ним как попутчик.
Чаще всего положительные впечатления, но пару раз бывало, что поездки срывались, из-за того, что водители не набрав достаточное колчиество пассажиров отказывались от поездок, и что самое неприятное об этих отказах уведомляли в день поездки!

Pasechnik 19.03.2017 06:52

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
С ними легче не бороться чем бороться :) Банили меня там кучу раз. Новый акк, новый номер, живет месяц и по новой :)

Цитата:

Допис від Филер (Допис 388737)
Респект и уважуха. Справедливый. Но тебе с таким подходом в новую полицию идти.
:out: С кем собрался бороться? Кто устанавливает правила - тот и прав!
Там сидят исполнители, которые выполняют свою работу, блокируют и получают за это бонусы. И если есть возможность снова регистрировать аккаунт, значит жесткого контроля нет, иначе со своего компьютера второй раз система не пустила бы.

Даже если бан по ай-пи, через tor можно ходить.

вите4ек 21.03.2017 18:41

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Сайт нормальный , сам вчера из командировки приехал , был в Волгограде на поезде ехал бы сутки а так на Камри долетели за 12 часов . Это для попутчиков и простых водителей,а барыжить на наших бусах тяжело т.как мало мест. И если пару человек не едит то и смысл поездки теряется.

Piric 21.03.2017 19:02

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Раз в месяц стабильно езжу на работу с Чернигова в Николаев и обратно , пользуюсь сайтом все время , иногда попутчиков хватает , иногда нет , в целом вроде бы все неплохо , но банят они не по детски , штук 5 номеров поменял (благо что тел. на две сим) пока въехал в их политику )))

Крымгид 29.06.2017 13:48

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Смотрю, на бла-бла-кар есть восьмиместные предложения (Вито).
Или это ненадолго? )

Вик123 29.06.2017 14:35

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Крымгид (Допис 414118)
Или это ненадолго? )

У нас даже спринтера маршрутчики там ошиваются и похоже никто их не банит.

Степан 29.06.2017 16:59

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
В неділю з таким повертався з Києва до Львова.
В оголошенні вказано автомобіль Сценік. Я забронював місце, домовились. Ще й ціна стояла одна з найвищих. Ладно, думаю, нехай буде.
А воно, чувирло, нічого не сказавши, підрулює спрінтером битком набитим людьми. В машині духота, сквозняки. Я, бля, думав, що вже здоровим до Львова не доїду.
У Львові завів його за машину, висказав все, що думаю про нього, його машину і його грьобаний бізнес. Витягнув рівно половину ціни і сказав, що й це забагато за таку подорож. Ще й на сайті накатав відгук такий, щоб не повадно було.

Pasechnik 29.06.2017 18:24

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Честность это не к нашим людям.

Gena-street 29.06.2017 19:42

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Pasechnik (Допис 414147)
Честность это не к нашим людям

А к чьим?

DRB 30.06.2017 00:16

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Pasechnik (Допис 414147)
Честность это не к нашим людям.

Ви неправі... Язик засунутий в жопу - це наші люди, які мовчать і не виказують своє фе. Звикли що нас поливають гівном а ми мовчимо. а пробуйте не мовчати.


Степан - молодець, не змовчав.
І за відгук супер.

Степан - а ти написав - поскаржитись на водія?

Степан 30.06.2017 04:50

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Ні, не поскаржився.щось провтикав.

вите4ек 30.06.2017 09:05

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Не понял принципа, был закрыт доступ , завтра собираюсь в Ростов , открыл и о чудо зашел и уже взял троих пассажиров. Так и не понял за что блокируют, ведь беру людей редко а иногда и сам попутчик .


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:07.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©