Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Єлектрообладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных. (https://busovod.ua/showthread.php?t=18347)

kosjohn 21.07.2016 10:54

Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
У темі 1 долучень
В мене Вівіро бензин, і я як і 1.9 дизеля відношусь до тих везунчиків в котрих штатного круїза активувати не виходить. Їзжу я на 95% по трасі, і круїз для мене давня мрія. Після невдалої спроби активувати рідний круїз вивчав що можна зробити. Різні сторонні круїзи по 300 і більше $ якось не радували.
І тут я знайшов українського виробника, ціна питання 100$, монтував і налагоджував сам. Пристрій називається "Универсальный круиз-контроль для электронной педали газа". Автор присилає вже прошитий блок, розміром з півпачки сигарет. Підключення просте - до педалі, до діагностичного розєму і все. Блок читає всі дані по CAN шині, налаштовується з ноута (софт на сайті виробника). Задоволений страшно. Користуюсь вже другий місяць.
PS. Ручку купляв зря, можна обійтись однією кнопкою, фактично однією кнопкою і користуюсь на ручці.
PS2. Сайт виробника писати не буду бо реклама, і я з того нічого не маю.

Вик123 21.07.2016 10:56

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
kosjohn, а можна в особисті пов.? дані виробника
Вже знайшов...

Шкодник 21.07.2016 11:43

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
kosjohn, расход изменился с появлением круиза?

kosjohn 21.07.2016 12:06

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
десь на літр менше по тих самих трасах де їздив. Стиль їзди міняється.

DRB 21.07.2016 13:33

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
Бачив того виробника. АЛе так з ним і не зміг домовитись про зустріч (сам не хотів колупати - це не моє)

в результаті схожий варіант знайшов коли катався по лісі в Ірпені :)

kosjohn 21.07.2016 13:44

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
кожному своє. Якщо є поняття як два дроти спаяти - змонтувати цей круїз нема питань. Його плюси порівняно з універсальними імпортними
- мінімум втручання в проводку
- максимум гнучкості, можна на будь який смак налаштувати. Причому як програмно так і електрично. Хочеш - став пульт хоч на 10 кнопок управління, хочеш одну кнопку. А режим Boost педалі - це взагалі атас.
В мене була лиш одна проблема - неробочий кінцевик на педалі гальма. Причому один контакт який на стопи працював, а другий, який йшов до ЄБУ - несправний.
Автор розробки на свому сайті має купу інформації, плюс по телефону кілька раз дзвонив консультувався.

DRB 21.07.2016 14:23

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
Цитата:

Допис від kosjohn (Допис 382197)
Автор розробки на свому сайті має купу інформації, плюс по телефону кілька раз дзвонив консультувався.

та я то все бачив.. але знаєш... довіряти незрозуміло кому, коли він пише в Києві знаходиться а зустрітись часу ніяк не має....

От не довірився я..

vectra20 21.07.2016 22:39

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 382198)
та я то все бачив.. але знаєш... довіряти незрозуміло кому, коли він пише в Києві знаходиться а зустрітись часу ніяк не має....

От не довірився я..

Роман ти получив фірмену вещь.
не думаю , що ти прогадав\потіряв....

DRB 22.07.2016 08:30

Re: Нештатный Круиз Контроль в Трафообразных.
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 382247)
Роман ти получив фірмену вещь.
не думаю , що ти прогадав\потіряв....

та і я не думаю :beer:
і не кажу що в автора теми погане щось, сам задумувався над цим варіантом. Якби мав гараж і мав час з натхненням розбиратись з еектрикою - може б і в мене таке було встановлено.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:09.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©