Автоклуб БУСОВОД Магазин тюнинга

Назад   Автоклуб БУСОВОД > Загальні форуми > Балачки в курилці

Во что верить - страница №3 - Балачки в курилці

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 05.04.2015, 16:57 #41
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.106
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.883 раз(а) в 885 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.106
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.883 раз(а) в 885 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від АВТОМАН Во что верить - Пост 312249 - Фото 1
Открой нет и почитай в чем различие, и не равняй, всяких Иеговых сектантов,с православием

Согласен, тогда к тебе вопрос, что делал Филарет в США? и что просил? это настоятель УПЦ КП.

Тем же самым, чем и во всем мире богослужением, открой Википедию и почитай в каких странах есть МП, тебя я думаю это удивит, есть в многих странах, и в США тоже
- А шо там было на счет веротерпимости, особенно в МП? Так христианство тоже начиналось с секты, которую власть того времени щимила!
- не отслеживаю, но думаю и в США есть православные! Наверно помощи государству в борьбе с агрессором!
- может паству пасет! Как и все остальные церкви и секты/организации.
Так я тебе открою тайну : традициям восточного обряда придерживается не только МП! Не он был первым и не он будет последним и единственным, кто этих традиций придерживается!

Да и мое мнение, что в Украине реально верующих людей восточного обряда гораздо больше в абсолютном исчеслении чем в РФ (тех кто вспоминает о вере-православной только на рождество с подарками и на пасху с крашеными яйцами - верующими не считаю)!

Востаннє редагував vitos svp: 05.04.2015 о 17:04.
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 05.04.2015, 17:22 #42
Аватар для Cheatatel
Cheatatel Cheatatel зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Богодухівщина, UA

Авто: Trafic, малыш-коротыш, 2.0dci

Вік: 46
Дописи: 342
Вы сказали Спасибо: 1.073
Поблагодарили 707 раз(а) в 501 сообщениях
Репутація: 0
Cheatatel Cheatatel зараз поза форумом
Местный
Аватар для Cheatatel

Звідки Ви: Богодухівщина, UA
Авто: Trafic, малыш-коротыш, 2.0dci
 
Вік: 46
Дописи: 342
Вы сказали Спасибо: 1.073
Поблагодарили 707 раз(а) в 501 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Во что верить

Звернення православних 3 СПБ
__________________
Cossack nation has no translation
...
Cheatatel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 05.04.2015, 18:13 #43
Аватар для АВТОМАН
АВТОМАН АВТОМАН зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Одесса

Авто: Huyndai H 200-2001г

Дописи: 1.244
Вы сказали Спасибо: 1.070
Поблагодарили 799 раз(а) в 474 сообщениях
Репутація: 1
АВТОМАН АВТОМАН зараз поза форумом
Местный
Аватар для АВТОМАН

Звідки Ви: Одесса
Авто: Huyndai H 200-2001г
 
Дописи: 1.244
Вы сказали Спасибо: 1.070
Поблагодарили 799 раз(а) в 474 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312261 - Фото 1
традициям восточного обряда придерживается не только МП!
Какие традиции можно прояснить?

Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312261 - Фото 2
Да и мое мнение, что в Украине реально верующих людей восточного обряда гораздо больше в абсолютном исчеслении чем в РФ
Согласен, но мы здесь говорили с тобой не о католической церкви, разговор был о УПЦ МП, и УПЦ КП
АВТОМАН зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 05.04.2015, 19:04 #44
Аватар для kruk
kruk kruk зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина. Кировоградская обл.

Авто: Опель Зафира 1.7

Вік: 47
Дописи: 1.903
Вы сказали Спасибо: 1.505
Поблагодарили 2.521 раз(а) в 834 сообщениях
Репутація: 1
kruk kruk зараз поза форумом
Местный
Аватар для kruk

Звідки Ви: Украина. Кировоградская обл.
Авто: Опель Зафира 1.7
 
Вік: 47
Дописи: 1.903
Вы сказали Спасибо: 1.505
Поблагодарили 2.521 раз(а) в 834 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Во что верить

В настоящее время число приверженцев христианства во всём мире около 2,35 млрд[8], в том числе:

в Европе — по различным оценкам от 400 до 550 млн[9],
в Латинской Америке — около 543 млн,
в Северной Америке — 231 млн:
США — 160—225 млн[10],
Канада — 25 млн[11]),
в Азии — около 350 млн,
в Африке — 475 млн,
в Австралии и Океании — 24 млн.
Приблизительное число приверженцев различных христианских конфессий:

католиков — около 1,2 млрд, в том числе:
около 17 млн католиков восточных обрядов[12];
протестантов — по данным Британники около 420 млн.[13] (эксперты Британники не включают в протестантизм англикан (86 млн) и независимые церкви (371 млн)), по данным Pew Research Center, включающего в протестантизм англикан и так называемые «независимые церкви», — около 800 млн[14], в том числе:
279 млн пятидесятников[15];
около 88 млн англикан[16];
около 75 млн пресвитериан и близких к ним течений;
70 млн методистов;
70 млн баптистов;
64 млн лютеран;
16 млн адвентистов седьмого дня[17];
приверженцев православных церквей от 225 до 300 млн[13][18];
приверженцев древневосточных церквей («нехалкидонские» церкви и Ассирийская церковь Востока) — около 70-80 млн, в том числе:
последователей Армянской апостольской церкви — около 9 млн[19].
kruk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили kruk за это сообщение:
vitos svp (06.04.2015)
Старий 05.04.2015, 20:42 #45
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.106
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.883 раз(а) в 885 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.106
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.883 раз(а) в 885 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від АВТОМАН Во что верить - Пост 312306 - Фото 1
Какие традиции можно прояснить?


Согласен, но мы здесь говорили с тобой не о католической церкви, разговор был о УПЦ МП, и УПЦ КП
Православие - течение в христианстве восточного обряда или как?
Причем в разговоре христиане западного обряда?Во что верить - Пост 312306 - Фото 2
Я о количестве верующих православных в РФ и Украине! Или все верующие УПЦ МП не украинцы? Или верующие УПЦ КП не православные?
Только не надо расказывать, что истинными христианами являются только православные.
Мне осенью одна Москвичка, соседка по купе выдала, что католики не христиане!
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 05.04.2015, 21:58 #46
Аватар для alexusaty
alexusaty alexusaty зараз поза форумом
Виннипанда
 
 

Звідки Ви: Украина, Севастополь

Авто: Hyundai H200, 2001 г.

Вік: 51
Дописи: 6.917
Вы сказали Спасибо: 1.105
Поблагодарили 3.886 раз(а) в 1.755 сообщениях
Репутація: 1
alexusaty alexusaty зараз поза форумом
Виннипанда
Аватар для alexusaty

Звідки Ви: Украина, Севастополь
Авто: Hyundai H200, 2001 г.
 
Вік: 51
Дописи: 6.917
Вы сказали Спасибо: 1.105
Поблагодарили 3.886 раз(а) в 1.755 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від АВТОМАН Во что верить - Пост 312333 - Фото 1
Тем же самым, чем и во всем мире богослужением
А так же поддержкой террористов на востоке Украины, позированием с автоматами и гранатометами и другим оружием, ну и еще очень многими другими "богоугодными делами"...
Например перед аннексией, Крыма под прикрытием привоза в Крым даров афонских волхвов адепты РПЦ привезли к нам в страну большое количество сотрудников ФСБ, которые участвовали в дальнейших событиях по отжиму Крыма.
__________________
...

Востаннє редагував alexusaty: 05.04.2015 о 22:15.
alexusaty зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили alexusaty за это сообщение:
vitos svp (06.04.2015)
Старий 05.04.2015, 22:14 #47
Аватар для АВТОМАН
АВТОМАН АВТОМАН зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Одесса

Авто: Huyndai H 200-2001г

Дописи: 1.244
Вы сказали Спасибо: 1.070
Поблагодарили 799 раз(а) в 474 сообщениях
Репутація: 1
АВТОМАН АВТОМАН зараз поза форумом
Местный
Аватар для АВТОМАН

Звідки Ви: Одесса
Авто: Huyndai H 200-2001г
 
Дописи: 1.244
Вы сказали Спасибо: 1.070
Поблагодарили 799 раз(а) в 474 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312343 - Фото 1
Православие - течение в христианстве восточного обряда или как?
Да конечно
Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312343 - Фото 2
Я о количестве верующих православных в РФ и Украине! Или все верующие УПЦ МП не украинцы?
Украинцы верующие УПЦ КП, УПЦ МП
Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312343 - Фото 3
Мне осенью одна Москвичка, соседка по купе выдала, что католики не христиане!
Это ее заблуждение
АВТОМАН зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 06.04.2015, 08:58 #48
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.106
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.883 раз(а) в 885 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.106
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.883 раз(а) в 885 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від АВТОМАН Во что верить - Пост 312433 - Фото 1
Да конечно

Украинцы верующие УПЦ КП, УПЦ МП

Это ее заблуждение
Граждан Украины УПЦ КП+МП > Граждан РФ РПЦ, я об этом, о реальных верующих, а не о людях посещающих церкви по праздникам.

Ну как бы на заблудшую овцу не похожа была, предпринимательствует в РФ, имеет возможность отдыхать за границей. Может следствие пропаганды по ящику или еще где?
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 06.04.2015, 16:40 #49
Аватар для АВТОМАН
АВТОМАН АВТОМАН зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Одесса

Авто: Huyndai H 200-2001г

Дописи: 1.244
Вы сказали Спасибо: 1.070
Поблагодарили 799 раз(а) в 474 сообщениях
Репутація: 1
АВТОМАН АВТОМАН зараз поза форумом
Местный
Аватар для АВТОМАН

Звідки Ви: Одесса
Авто: Huyndai H 200-2001г
 
Дописи: 1.244
Вы сказали Спасибо: 1.070
Поблагодарили 799 раз(а) в 474 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Во что верить

Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312492 - Фото 1
о реальных верующих, а не о людях посещающих церкви по праздникам.
Я понимаю, вера или есть, или ее нету, ты наверное это хотел сказать.
Цитата:
Допис від vitos svp Во что верить - Пост 312492 - Фото 2
Ну как бы на заблудшую овцу не похожа была, предпринимательствует в РФ, имеет возможность отдыхать за границей. Может следствие пропаганды по ящику или еще где?
Это просто, ошибочное мнение, то бишь незнание основ христианства, то что она путешествует, значит есть бакшиш
АВТОМАН зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 19.08.2015, 23:58 #50
Аватар для serik
serik serik зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: м.Хмельницький

Авто: Renault Trafic100 1.9 dci 2006

Вік: 40
Дописи: 839
Вы сказали Спасибо: 277
Поблагодарили 1.201 раз(а) в 349 сообщениях
Репутація: 1
serik serik зараз поза форумом
Местный
Аватар для serik

Звідки Ви: м.Хмельницький
Авто: Renault Trafic100 1.9 dci 2006
 
Вік: 40
Дописи: 839
Вы сказали Спасибо: 277
Поблагодарили 1.201 раз(а) в 349 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Во что верить

Два дні писав))

Не знаю куди вставити усе це, тому продублюю ще у тему 'Война и(или) мир" Ласкавий модератор ругати не стане, де треба - залишить, де не треба - видалить))

Хочу поділитсь деякими думками стосовно подій в державі. Подій останніх 2 років і не тільки. Узагалі , спробую викласти своє бачення причин того становища, економічного, політичного, геополітичного ітд, у якому ми опинились. Кажуть, що картини потрібно роздивлятись здалеку. Щоб зайві деталі та дрібниці не завадили оцінити її уцілому. Дехто може, скаже , що тут і думати особливо немає чого - у країні війна, яку інііціювала і веде сусідня держава, спираючись на,частково, свої збройні сили(офіційні/неофіційні - неважливо) і на місцевих україноненависників. Так, звісно я заперечувати того не стану але мене цікавить мотивація усіх тих людей, ота сила, яка ними рухає. І знову ж таки я погоджуюсь із тими, хто скаже що у кожного свої причини брати до рук зброю ( гроші, посади, ідея, романтика, цікавість, тяга до насилля...) Можливо, приклад із картиною не зовсім вдалий для того, що хочу я сказати, можливо я не оддалік , а навпаки, у самий корінь проблеми намагаюсь зазирнути . Але одне точно - пропоную поглянути до це під іншим кутом. Вважаю марним з"ясовувати, хто відкривав двері держадміністрацій окупантам, хто надавав доступ бандитам до війскових частин, хто, скільки і від кого отримував кошти на повалення держаного ладу, хто зливав інформацію ворогу. Це потрібно робити, так, але ,з певних міркувань вважаю марним. З тих ще міркувань подібне ставлення у мене і до телевізійних передач на зразок "Дістало" "Весті уа" "Гроші"та інших, у котрих розкривають корупційні схеми, факти державної зради, крадіжки держ майна, рейдерских захоплень, висувають звинувачення найвищим посадовим особам та інше. (попри песимізм, причину якого згодом поясню, гріє душу те, що у нашій країні все ж випускають у ефір ТАКЕ. Цікаво, чи у РФ так само). Це можна порівняти із будинком, який потихеньку валиться. Немає сенсу кричати, що "вон штукатурка відпадає", "а вот труба протікає","ось цеглина випала" і з"ясовувати, що першим упало, стіна і від цього підлога, чи підлога, і від цього стіна, якщо фундамент неякісний і одразу будинок будувався без дотримання норм. Може скластись враження , що я ототожнюю аварійний будинок із державою, яка руйнується. Не зовсім так.
Я думаю, усі погодяться, що існує добро і зло. Незалежно від того, який у вас світогляд, віруюча ви людина чи атеїст, наявність добра і зла мені здається очевидним. Інша річ, де є межі одного та іншого. Так, це дещо відносні поняття і інколи грані розмиті, але це по причині існування у нашому середовищі великої кількості як одного так і іншого.Скажімо, зробити ремонт, поклеїти шпалери, це добре. А якщо поклеєно криво? Ніби погано ж? Але якщо причиною стали криві стіни і звідси неможливість поклеїти їх краще то це все ж таки добре, хоча і відносно. От уявіть, що фактор "погано" ми видалим зовсім. Муляри добре змурували стіну, штукатури так само поштукатурили, шпаклівщики теж на совість попрацювали. Як тоді поклеяться старанним працівником шпалери? Та теж добре. Ще одна аллегорія. Скажімо, ви - надзвичайно талановитий інженер. Стів Джобс у кубі. І от після певного періоду тривалої і тяжкої праці ви побудували страшенно складний механізм , із надзвичайно складним програмним забезпеченням. Ну , і звісно ж, механізм має якийсь свій алгоритм роботи. який регламентується отим ПО. Але от халепа - якийсь вірусняк з"явився і почалось. . Увесь агрегат запряцював казна по якому, штампує зовсім не те шо треба, ламається, одні проблеми. Усе, патентувати нічого. Є підозра на Біла Гейтса у квадраті але не доказано.. Бідолаха Джобс усердно гайки міняє, транзистори-конденсатори перепаює, ругає всілякі там шестерні-підшипники але марно. Корінь зла то в іншому. Або ще таке порівняння. Якомусь талановитому повару поставили задачу забадяжити такого..ну, нехай торта, щоб подобався усім людям. Принаймні влаштовував. І діабетикам підходив, і з чутливим зубами, і хворим на алергіїї там усілякі. І рецепт такого торта був віднайдений. Але, оскільки задача стояла нагодувати усіх людей, то було найнято купу помічників. Кожному вручили роздрукований чудо-рецепт і робота закипіла. Але нажаль діабетикам ставало погано від того торта, у когось заболіли зуби, хтось був у захваті а когось нудило. комусь від подобався, комусь ні. Причиною став преславутий людський фактор, Майже ніхто не дотримувався рецепту. Один робив на його погляд якісь свої пакращення ,інший трохи інгредієнтів додому потягнув, ще хтось по халатності не те щось зробив іт.д.

Можете сміятись із мене, але я знаю чому у нас усе так фігово. Той будинок, що валиться, механізм, що не правильно працює - це наше суспільство. Це ми з вами. І ми усі хворі. Усі . Як я вже колись писав десь тут, що не дивина чиновники-злодії, які крадуть мільйони/мільярди, коли прості люди займаються тим же. Дальнобійник краде соляру, будівельник мішок цементу, бухгалтер ручку чи папір. У кожного свої можливості. Через рік Бухгалтер стане головним,і почне красти вже тисячі, будівельник стане прорабом і повезе додому цеглу піддонами. А хтось згодом вирветься у чиновники і той. хто учора гудив владу, сам почне будувати мільйонні схеми по відмиванню не своїх коштів. І мова не тільки про крадіжки. Вірус має великий спектр впливу. Десь сталевари не дотримались технології і метал виявився не належної якості. Працівники автодору полінились ретельно видути пилюку перед укладкою асфальту у ямки. Якомусь татові цікавіше посидіти пред ТВ, ніж поганяти з дітьми м"яча, абітурієнту простіше заплатити певну суму, ніж досягати потрібного рівня знань, будівельники залили фундамент ромбом бо "хто там його буде бачити" , бізнесмен хамить бо його розпирає гордість від своїх досягнень і відчуття вседозволеності, у рекламі алкоголю фігурують все молодші і молодші люди і вплив цього на реальність можна спостерігати повсюдно, книжки користуються все меншою і меншою популярністю... .Продовжувати можна безкінечно.
Уявіть собі, щоб усі строго дотримувались рецепту, який славний торт получився б. Ідеальне суспільство ,ідеальна держава. Ніхто в п"яному угарі не співає хвалєбні оди СССР, усі начитані і знають що-до-чого, чиновники не бізнес мутять на роботі, а займаються розбудовою держави. Спостерігаючи за позитивними змінами і покращеннями люди не допускають у думках навіть якісь там поділи держави, і висувають у керівники адекватних людей а не... Агресор не знаходить вагомої підтримки і йому надто складно вживати якихось дій усередені України. Хіба зразу на абордаж. Але ж у нас генерали не розпродали військову техніку, прапорщики слідкують за її належним станом, держава кошти виділяє, у нас їх багато у бюджеті(ніхто ж не краде, усі справно платять податки),. Більше того, від надлишку коштів наша армія із самими передовими технологіями, тому нам нічим перейматись. І так у всіх сферах нашого життя. Утопія? Можливо. Люди мабуть ніколи не зможуть дотримуватись рецепту до наймілкіших дрібниць, робити все правильно. Але те, наскільки ми відхилились від норми просто не може залишатись без наслідків. Хтось скаже: яке має відношення бухий робітник до кремлівських посягань на сусідські території. Наспрвді усе дуже пов"язано. Наявність у нашому суспільстві таких негативних явищ, які я описував вище і список яких насправді безкінечно довгий, можна порівняти із людським організмом. Коли у наший організм потрапляє інфекця, вірус, клітини імунної системи(лейкоцити і лімфоцити) можна сказати захоплюють шкідливі бактерії і поглинають їх. При імунодефіциті ці процеси відбуваються у значно меншій мірі або ж зупиняються - і кирдик. Здорове суспільство не те що зобов"язане реагувати на подразники, там це виходить само по собі, природньо. Згадайте, як реагують німці на порушників громадського порядку, радянскі агітплакати соц спрямування, як ставились українці до позашлюбної вагітності (покритка, байстрюк)... недавно прямо передімною байкер на світлофорі зліз із свого коня і мало шо не витягувати став водія із порядстоячого авто. А водій там був бухий. Такі моменти дають надію що не все ще втрачено. А суспільство, де на помираючого на зупинці від серцевого нападу ніхто не зверне увагу, де п"яниці на вулиці є нормою, де діти на перервах курять траву і усім байдуже, таке суспільство стрюхнявіло. Імунна система не працює і організм той легко здолати. Не хочу нікого ображати, але чи не є однією із причин війни на сході статистичні дані по Україні, оприлюднені ще задовго до усіх цих подій по криміногенній ситуації, ситуації із абортами, ДТП, наркозалежністю, сирітством і т.д.? Я колись постив тут картинки із цією інфою. Донбас у фаворитах, у поганому значенні. Так що усе пов"язано. Ми часто недооцінюємо наш вплив на оточуюче середовище. І вплив оточуючого середовища на нас.
Слідуюче.Які у нас цінності?Останніх років 30 нам інтенсивно навязувалась думка, що сенс у житті полягає у збагаченні. Звідси споживацький світогляд. Приорітети виставлені таким чином, що найперше - то оримати якнайбільший зиск, а наслідки - то пусте. У результаті маємо низьку екологію, один із найнижчих показників тривалості життя(я не беру до уваги країни типу замбії чи зімбабве), суспільство кліптоманів, шахраїв ,і попри усі ці потуги один із найнижчих рівнів життя. Скажімо Швейцарія - сама екологічна країна у світі і одна із країн із найзаможнішим населенням. Те ж і з Швецією, Норвегією. Жителі Н.Зелландії помішані на єкології і їм це не заважає жити довго і в достатку, про який українцям тільки мріяти.
То у чому ж суть? Як я вже писав - ми хворі. І вірус наш називається словом "гріх". Скептиків попрошу заспокоїтись. Я не збираюсь проповідувати тут про Мухамеда, ні про Ісуса, і у біле братство нікого не тягну. Ну яке ще слово може бути таким містким і уміщувати у собі усі ті прояви неправильної поведінки і негативних явищ? Неправильне виховання? Дурня! Скажите, що такою є людська сутність? Категорично не згідний. І доказом є якраз оті вищезгадані країни, де концентрація зла є у рази меншою ніж у нас і як наслідок - добробут. Або порівняємо Німеччину., теперішню і 70 літньої давнини. Певний гріх, або порок, якщо комусь так зручніше довів їх до самі знаєте чого. Великою ціною їм вдалось позбутись массового гріха під назвою..мм..гордість, презирство до усіх інших народів, жадоба влади, збагачення... І що? пішло на краще.
Хто-неб уть бачив колись вітер? А сусліка? А він то існує. Суслік свої буцелики по полю порозкидав, а від вітру дерева хитаються і т.д. Ми бачимо прояви і з цього робимо висновок . Так а як же заперечувати гріх, якщо людина у якийсь момент, усупереч логіці, здоровому глузду і нормальному вихованню робить щось, що не варто робити? А поряд ще друзі щось таке утнули, а там якийсь незнайомий теж не правильно вчинив. обставини їх звели разом. І порочне коло замкнулося. А тоді це коло із ще якимось колом вступило у взаємодію, а там ще, ще, ще.. Так і варимось.
Я не приплітаю поняття "гріх" ні до якої релігії і нікого не агітую бігти свічки ставити. Кожний хай робить свої висновки і вибір. Я думаю, рецепт правильного торта не так вже і важко знайти. Або почитати там, читнути сям і середньозважене і буде істиною. Це я про правила .за якими портібно жити.Хтось скаже ,що правила ми самі створюємо, бо окрім нас нічого і нікого не існує. Я із цим не згідний. Крутилось-вертілось і з"явилось життя з усім його розмаїттям, надскладністтю? ТАке може зародитись тільки у голові не надто освідченого/обізнаного, або хворого. Дарвін, як не дивно, думаю, належав до перших. До речі, не вперше зустрічаю(у документальних фільмах, книжках) інформацію, що увесь біологічний світ деградує. Як флора так і фауна втрачають великими темпами види. Археологи стверджують, що різноманітність живих організмів раніше була значно більшою. Значно. Читав на днях про шумерів. Їх мова Була дуже складною і багатою. Викопали цілі клинописні бібліотеки . І дивне спостереження. Пізніші твори ,стиль письма більш примітивні.. Ну гаразд, поки вистачить))
__________________
...

Востаннє редагував serik: 04.09.2015 о 00:45.
serik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили serik за это сообщение:
юра77 (20.08.2015)
Старий 20.08.2015, 16:14 #51
Аватар для юра77
юра77 юра77 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Шепетовка

Авто: н-1

Дописи: 12
Вы сказали Спасибо: 42
Поблагодарили 11 раз(а) в 6 сообщениях
Репутація: 0
юра77 юра77 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для юра77

Звідки Ви: Шепетовка
Авто: н-1
 
Дописи: 12
Вы сказали Спасибо: 42
Поблагодарили 11 раз(а) в 6 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Во что верить

Декілька разів сам намагався написати щось подібне,але видаляв.Діагноз (на мою думку) ви встановили вірний - МИ ХВОРІ,і це стосується всього людства в різній мірі (для прикладу порахувати кількість аптек в місті зараз і хочаб 30 років назад і т.д.).Але щоб якісно проводити "лікування" потрібно встановити ПРИЧИНУ.Особисто для себе я знайшов багато відповідей у літературі про П.К.Іванова та книги В.Мегре "Анастасія"
З приводу "віруючих"- окрім "Отче Наш" ще є "Заповіді",які потрібно виконувати !!!
Дуже подобається фільм "Острів" з П.Мамоновим.Цікаво склалася доля цієї людини(і як цей фільм дозволили до перегляду в Росії)
юра77 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 20.08.2015, 17:35 #52
Аватар для Freedom
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Ternopol

Авто: Рено Трафік 2,0 dci

Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
Аватар для Freedom

Звідки Ви: Ternopol
Авто: Рено Трафік 2,0 dci
 
Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Во что верить

serik, осилив прочитати твою статю,.... добавлю.... нема людини без гріха,..... і кожен, що зрішив мусить умерти,..... весь світ лежить у злі,.... Бо корень усього лихого то грошолюбство.... гріх хвороба всіх людей, но є і лікарство.... ти наводив приклади, інших країн там теж хворі но не на тій стадії шо ми, їм ще далеко "до нас"
Freedom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Відповідь

Мітки
верить


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Облако тегов
busovod busovod.ua cdi двигатель cdi дизель citroen nemo отзывы fiat scudo отзывы hdi двигатель opel vivaro отзывы opel vivaro расход топлива opel vivaro форум renault trafic отзывы Бусовод автоаптечка авториа бусовод бусовод ком юа бусовод опель виваро бусовод форум виваро забилась канализация замена ремня грм рено трафик 1.9 мерседес вито форум опель виваро форум отзывы о опель виваро отзывы о рено трафик отзывы опель виваро отзывы рено трафик пежо експерт пежо експерт форум расход топлива рено трафик регулировка карбюратора китайской бензопилы рено мастер форум рено трафик рено трафик отзывы рено трафик расход топлива рено трафик форум ситроен джампер форум ситроен немо ситроен немо отзывы тюнинг рено трафик тюнинг форд транзит фиат скудо отзывы фиат скудо форум форум бусоводов форум мерседес вито форум опель виваро форум рено трафик чебурашка на украинском чебурашка по украински

 


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:36.


vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©