Автоклуб БУСОВОД Магазин тюнинга

Назад   Автоклуб БУСОВОД > Технічні форуми бусоводів > Opel, Renault, Nissan > Тюнінг стайлінг та допрацювання

LED-лампи в ПТФ Віваро - страница №1 - Тюнінг стайлінг та допрацювання

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 16.03.2021, 22:43 #1
Аватар для М'арк
М'арк М'арк зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Opel Vivaro 2,0 CDTI

Дописи: 492
Вы сказали Спасибо: 91
Поблагодарили 123 раз(а) в 94 сообщениях
Репутація: 0
М'арк М'арк зараз поза форумом
Местный
Аватар для М'арк

Авто: Opel Vivaro 2,0 CDTI
 
Дописи: 492
Вы сказали Спасибо: 91
Поблагодарили 123 раз(а) в 94 сообщениях
Репутація: 0
Типово LED-лампи в ПТФ Віваро

В протитуманках стояли лампи ще з Німеччини, які досить слабо світили жовтим світлом. ПТФ я використовую, в основному, як додаткове світло для пошуку ям і тому ставлю туди щось потужніше. Так як Найтбрекери коштують гривень п'ятсот, я став дивитись в сторону світлодіодів. І стикнувся з проблемою вживлення LED-ламп в віваровські протитуманки, бо добровільно вони туди не стають в силу конструктивних особливостей (чи французьких збочень...). Готових рішень , крім заміни фар на чисто LED'овські я не знайшов. З ідей виникло два варіанти - або зіпсувати оригінальні кришки фар (що не айс), або виготовити нові (що доволі складно). Неочікувано мені підвернулась можливість реалізації другого варіанту в вигляді можливості скористатись послугами 3D прінтера.

Добавлено через 3 минуты
Скажу зразу, що мова йде про встановлення конкретно ось таких ламп

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 1

в ось такі фари

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 2

Інші варіанти, можливо, потребують інших розмірів чи й інших способів.

Добавлено через 16 минут
На прінтері були надруковані нові кришки фар в відповідністю з фізичними розмірами ламп

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 3


Для порівняння - оригінальні кришки і нові

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 4


Лампи для встановлення треба розібрати - зняти радіатор
Власне, для вимірювання розмірів при виготовленні кришок з однієї лампи довелось зняти і пластикове посадочне кільце

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 5




Нова кришка я надів на лампу "з тилу", через теплообмінник

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 6



після чого цей "бутерброд" вставив в фару, попередньо спозиціонувавши в ній LED-лампу за допомогою старої галогенової (ще раз згадавши затійників-мсьє...)

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 7

Добавлено через 27 минут
і зажав нововиготовлену кришку. Гумове кільце ущільнення зняв з заводської кришки

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 8



Тоді, згадавши вже наших жовтописких братів, які намазюкали термопасту на саму плату, залишивши з'єднання теплообмінник-радіатор сухим (!) , намазав теплообмінник.

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 9

Власне, в моєму випадку це було , навіть, мені на руку, бо термопасти наклали щедро і не доведось зішкрібати її з радіатора і лампи. Але, хз як працювала б та лампа, якби мені не довелось її розібрати ...

Добавлено через 34 минуты
Після цього надів на місце радіатор

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 10



Ось так ця конструкція виглядає в зборі

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 11



Щоб не різати ніяких проводів, спиляв контакти на лампі до 2,5 мм і втикнув їх в роз'єм замість фішки.

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 12

Якщо в когось є роз'єми ПТФ ті, що йдуть від фар (папка) - з радістю куплю!

Добавлено через 40 минут
Так як робив це все в гаражі (в темі про вибір машини тот хтось питав навіщо гараж - то я манав би лазити під машиною при такій погоді!), пофотографувати здалеку можливості не було (вірніше - бажання виїжджати і знов заїжджати в гараж), тому фото результату які вже є...

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 13

LED-лампи в ПТФ Віваро - Пост 463431 - Фото 14

Востаннє редагував М'арк: 16.03.2021 о 23:23. Причина: Добавлено сообщение
М'арк зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 4 пользователя(ей) сказали Спасибо М'арк за это полезное сообщение:
sergeyss9 (17.03.2021), Vet (17.03.2021), WolkCub (17.03.2021), филин (17.03.2021)
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Віваро більше 120 не їде bruno Двигун та паливне обладнання 94 27.12.2022 19:41
Електро Віваро(та клони) Gena-street Авто новини України та світу 11 04.02.2021 16:52
Двигун в віваро 2,0 lusuy81 Двигун та паливне обладнання 28 02.07.2017 22:26
Продам лампи енергоощадні(дешево) wasya Продам... 16 17.05.2016 15:17


Облако тегов
busovod busovod.ua cdi двигатель cdi дизель citroen nemo отзывы fiat scudo отзывы hdi двигатель opel vivaro отзывы opel vivaro расход топлива opel vivaro форум renault trafic отзывы Бусовод автоаптечка авториа бусовод бусовод ком юа бусовод опель виваро бусовод форум виваро забилась канализация замена ремня грм рено трафик 1.9 мерседес вито форум опель виваро форум отзывы о опель виваро отзывы о рено трафик отзывы опель виваро отзывы рено трафик пежо експерт пежо експерт форум расход топлива рено трафик регулировка карбюратора китайской бензопилы рено мастер форум рено трафик рено трафик отзывы рено трафик расход топлива рено трафик форум ситроен джампер форум ситроен немо ситроен немо отзывы тюнинг рено трафик тюнинг форд транзит фиат скудо отзывы фиат скудо форум форум бусоводов форум мерседес вито форум опель виваро форум рено трафик чебурашка на украинском чебурашка по украински

 


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:18.


vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©