Перегляд одного допису
Старий 15.10.2014, 09:42 #12
Аватар для Freedom
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Ternopol

Авто: Рено Трафік 2,0 dci

Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
Аватар для Freedom

Звідки Ви: Ternopol
Авто: Рено Трафік 2,0 dci
 
Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: жизнь дает трещену...

Docent, Була в мене похожа ситуація в кризис 2008 - 2009, скоротила київська фірма в Тернополі, дочка родилась, машина дубом стала, короче весело було, но нічого переїхав з Тернополя в невелике містечко і працюю ПП, прийшлось трошки зжатись, але все помаленько налагодилось.... маю можливість назад вернутись но не дуже хочу....
1. я не вірю, що юрист з стаже в Київі не може знайти роботи? в мене двоюрідна сестра закінчує київський вуз, працює юристом, має хорошу роботу і відповідну зарплату, не розкошує но їй хватає....
2. ти можеш поміняти вид діяльності з юриста на агронома чи щось подібне, але буде важко, так як знаю такі випадки, тут втреба переключитись з того чим ти займався на нове вивчити його вникнути в специфіку діяльності,.... не закопуй знання юриста,... і відача з землі буде в далекій перспективі, а до того треба добре попотіти, готовий ти і твоя сімя до такого повороту?
3. Дети будеш жити на участку варіант 3?, можна планувати но реально все вийде по іншому.
4. Якщо ти маєш власне житло в Києві, то проблем не так багато, роботу знайдеш, звільнення і пошук чогось нового тимчасове явище, головне не впасти в депресію, тим більше тебе підтримують друзі і сімя.

Можна і рискнути почати щось нове, займатись чимось іншим, мати своє,....
тут будуть радити, а тобі приймати нелегке рішення, якого ніхто за тебе не зробить.....

і ще життя зовсім не дало тріщину, уяви собі що робиться в зоні АТО і тих, які втратили близьких людей, батька, брата, чоловіка, а хтось втрати бізнес, житло, все залишив,.... , або людей, які стали каліками без рук, ніг, очей, слуху.... що їм робити?
порівняно з цим в нас взагалі проблем нема, а що труднощі виникають, то їх можна вирішити,.... земне набувається, і так само швидко від нас відходить....

Востаннє редагував Freedom: 15.10.2014 о 10:15.
Freedom зараз поза форумом   Вгору
Эти 7 пользователя(ей) сказали Спасибо Freedom за это полезное сообщение:
Docent (15.10.2014), IgBer (15.10.2014), Rashka (15.10.2014), vitos svp (15.10.2014), wasya (15.10.2014), карапуз (15.10.2014), юрик (15.10.2014)