Перегляд одного допису
Старий 08.04.2015, 19:36 #54
Аватар для Шкодник
Шкодник Шкодник зараз поза форумом
Бездельник
 
 

Звідки Ви: Київ

Авто: Опель Віваро 2.0 бензин-газ

Вік: 44
Дописи: 4.818
Вы сказали Спасибо: 3.933
Поблагодарили 5.127 раз(а) в 2.391 сообщениях
Репутація: 1
Шкодник Шкодник зараз поза форумом
Бездельник
Аватар для Шкодник

Звідки Ви: Київ
Авто: Опель Віваро 2.0 бензин-газ
 
Вік: 44
Дописи: 4.818
Вы сказали Спасибо: 3.933
Поблагодарили 5.127 раз(а) в 2.391 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Про ПДД и штрафы

Цитата:
Допис від Eugene  - Пост 312947 - Фото 1
Так з цим більш-менш зрозуміло. Більше цікавить такий момент, якщо не вдалось доказати що за рулем авто був не власник, в більшості випадків так і буде. Тому він сплачує згідно рішення і подає автівку в розшук як викрадену. Наприклад, мій автомобіль катається по Україні з дорученням, або навіть без нього. На ньому закінчились бали, мені прийшла постанова, я її сплачую, і подаю в розшук авто як викрадене, щоб тому що користується на данний момент автомобілем, "не повадно было". На руках у мене є квитанції про сплату штрафу датовані раніше ніж заява про викрадення, тим більше авто зареєстроване на мене. Таким чином я повертаю авто собі. Ось така схема прийшла в голову. Скажу так, такий варіант в законах, стопудов, не передбачений.
Подискутируем - Пост 312947 - Фото 2
Заява о угоне это криминальное дело.
Ты подал заяву-покупця запакуют на каком то Рубеже в каталажку за угон,на суде он покажет гендоверенность от тебя то проблеммы с этой минуты начнутся у тебя.
А если у покупця еще и расписка есть о получении с него в твою пользу неких денежных средств(за авто) то тут уже статья мошенничество.
Так что этот вариант очень хреновый. нюансов немало.
__________________
Опель Віваро,2.0.бензин-газ.

Хочешь мира? Готуйся до війни!
...
Шкодник зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Шкодник за это сообщение:
Eugene (08.04.2015)