Перегляд одного допису
Старий 06.01.2016, 14:51 #229
Аватар для НІК
НІК НІК зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Київ - Чернігів

Авто: Рено Трафик 2.0, 115, 2008

Вік: 47
Дописи: 31
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 43 раз(а) в 7 сообщениях
Репутація: 0
НІК НІК зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для НІК

Звідки Ви: Київ - Чернігів
Авто: Рено Трафик 2.0, 115, 2008
 
Вік: 47
Дописи: 31
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 43 раз(а) в 7 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Анти-гель . лить или не лить ?

Стурбований ситуацією з ОККО - дуже багато скарг на замерзання ДП. Я 1.01.16 на виїзді з Києва в сторону Чернігова залив 94 л звичайного ДП Євро. Зранку на вулиці було -21 - завелася без проблем. Заліз в Інтернет, а там куча відгуків негативних: в Сумській, Черкаській та ін областях дизеляки не завелися.
На наступний день прогнозували зниження теператури до -25, а мені на Одесу вранці виїзжати, і бак повний - 180 км лише проїхав. Почав шукати по місту антигель. Знайшов ХАДО, залив в бак десь на 140-160 л, розбавив на ОККО 14 літрами того ж ДП Євро.
Вранці завелася, але по дорозі на Київ почала загорятися спіралька, а на одному обгоні взагалі заглох - Пост 358578 - Фото 1. Завів на ходу, поїхав тихенько. До Одеси неглушив, а в Одесі взагалі жара: -12 - Пост 358578 - Фото 2.
Роблю висновок, що забадяжила ОККО партію лєвака, хтось попав, хтось не попав, а хтось (як я) тільки злякався.
Зараз дилема: міняти АЗС (Шелл, ВОГ, Сокар), чи розраховувати на виправлення винуватців?
Якщо хтось знає щось - поділіться.
До речі: помітив, що виріс розхід горючки, причому суттєво - до 10 л на 100 км. Чи це від ОККОвської соляри, чи від морозів? - Пост 358578 - Фото 3
НІК зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору