Перегляд одного допису
Старий 26.10.2012, 23:53 #965
Аватар для andreyko
andreyko andreyko зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Луцьк

Авто: Renault Trafic

Дописи: 6
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
andreyko andreyko зараз поза форумом
Новичок
Аватар для andreyko

Звідки Ви: Луцьк
Авто: Renault Trafic
 
Дописи: 6
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від lTaras  - Пост 137040 - Фото 1
Сегодня общался с нашим местным перекупой так он в Луцк ездил в четверг, говорит там столько бусов, что не успеешь все посмотреть. Надеюсь что-то выберу :confused: Он остался довольным после посещения рынка в Луцке.
Привіт колегам бусоводам з славного міста Луцька! Базар в нас дійсно великий і непоганий, але коли весною вибирав собі Трафіка то зайняло це в мене біля двох місяців. Ходив не базар кожного четверга, передивився масу машин, які більш менш подобались і підходили по ціні та вимогам (1.9, 100-ка, довга база, колір, фарш і головне заводський груз-пас). Зрештою таки придбав машинку 2004 року за 13 100 у.е. яка повністю відповідала і головне задовільняла мої забаганки. Пробіг стояв 225 000, стан машини дуже хороший, салон як новий (груз-пас), а будка таке враження взагалі вантажів не бачила (декілька маленьких вмятин по кузову не рахую), форкоп, круїз, кліма, парктронік, коврики і тд. Знайомий глянув на предмет бита-крашена, завели, послухали, проїхались, дав завдаток і через три дні почепив номери. Поміняв ремені і роліки, масла, фільтра, проїхав 12 000, ліві наконечнік і стійка стабілізатора, тормозні колодки передні.
Веду це я до того, що перед покупкою необхідно чітко визначити параметри пошуку, дивитись не на спідометр і рік випуску, а на стан авто і меньше слухати продавців. Для себе зробив висновок, коли продавець розпинається варто задуматись, а хороша машина і без реклами продається.
andreyko зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору