Перегляд одного допису
Старий 13.12.2018, 13:40 #150
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.116
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.116
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Автономное отопление в бусике

Цитата:
Допис від x_mad  - Пост 443116 - Фото 1
Я шось думаю, шо Планар - той самий Китай, але перебрендований
Хрен його знає, не дуже схоже! Роблять вони свої обіргівачи давно, і різні. Можно відслідкувати еволюцію! Можливо зараз і займаються перепаковкою, або почнуть!
Я в них на офісі/сервісний центр у Самарі був, перший поверх багатоповерхівки. Спеців молодих не бачив!
На виробництві не був, бо часу не було, воно в іншому місці.
Конструкція в них не має клонів на Алі, тому можно припустити, що розробка власна. Пальник, теплообмінник і прошивка скоріше за все власні! З кітаю можуть бути інші комплектуючі - насос, плата керування, пульти, свічки і т.п.

Виробництво кітайських фенів робить судячи зі всього один "виробник no name", який віддає їх на реалізацію продаванам, які їх пропонують під своєю ТМ, щоб Ебершпехер не зміг того "виробника" контрафакту дітати і спробувати розірвати. Причому може бути розташований в ангарі, на протилежному боці вулиці на якій розташовано оригинальний завод Ебершпехера! В першу-другу зміну "китайские товарищи" збирають оригинальні Єбери для всього Світу, а третю зміну у ангарі контрафакт.
А з продаванами з Алі нічого не зробиш.
Комплектація дійсно цікава і пульт-брелок зручний, щоб з ранку не вібігати у кальсонах включати фен розігрівати салон.
Нажаль паливний насос завальцьований, неможливо його регулювання!

Треба час щоб зробити висновок, наскільки воно якісне і чи варто на нього звертати увагу!

Востаннє редагував vitos svp: 14.12.2018 о 06:44.
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору