Перегляд одного допису
Старий 20.07.2022, 11:14 #513
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.116
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.116
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Электроинструмент

Цитата:
Допис від Postdove  - Пост 467950 - Фото 1
Крім болгарок. По цьому типу інструмента Макіта, як і раніше, №1. У самого Макіта(китайська) під 230-й круг відробила вже біля 20 років, перерізавши при цьому сотні метрів сталі товщиною від 5 мм і більше.
230-ті болгарки не самий навантажений інструмент, у порівнянні з 125-тими які працюють на 11 000 об/хв чи перфораторами/відбійниками!
В мене було багато різних! Велике будівництво витримували Bosch, до стирання якорів в "нуль". правда ті що були з люміневими корпусами редукторів, а не пластмасовими як зараз на 125-их.
З пластмасовим редуктором в мене зараз Метабо, але в побутовому користуванні. Після заміни роторів на "кітайські" їх вистачало до першого серйозного навантаження. Оригинальні ротори треба було замовляти з Київа (а болгарка була потрібна зараз, а не через тиждень) і ціна половина від нової болгарки, тому купував нові.
На 230-тих Bosch якими різали стіни і бетон взагалі стиралась обмазка статорів до міді від пилюки, при тому що вона там посилена, а не просто емаль-провід.

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Допис від evgesha  - Пост 467950 - Фото 2
Ну то что "Макита"Китайское "Г",то как кому повезет.С сервисом тоже самое, контрацептивов везде хватает.
...
Краще перед тим як придбати інструмент поспілкуватись з сервісом який їх ремонтує, а не хлопчиками-недоконсультантами продаванами. Бо в кожної фірми є як вдалі моделі, так і геморойні, особливо зі свіжих!
Я брав інструмент у Дніпровському офісі "Будпостача", в них був власний сервіс-центр, там і познайомився з майстрами, коли ї..ся з макитою.
А довбня включало офіційне представництво макіти в Україні, куди їм запити давали, це гарантійний випадок, чи ні?
Вони казали, що - Віталя як наступного разу будеш купувати, то спочатку до нас підійдеш, а ми тобі скажем, яку модель і якої фірми варто взяти!
Як припинив реконструкцію в 2013 році, так більше до них і не звертався, не знаю чи існують ще!

Востаннє редагував vitos svp: 20.07.2022 о 11:26. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору