Перегляд одного допису
Старий 30.05.2016, 07:22 #127
Аватар для MasikS
MasikS MasikS зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA

Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI

Вік: 51
Дописи: 1.063
Вы сказали Спасибо: 2.331
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 566 сообщениях
Репутація: 0
MasikS MasikS зараз поза форумом
Местный
Аватар для MasikS

Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA
Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI
 
Вік: 51
Дописи: 1.063
Вы сказали Спасибо: 2.331
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 566 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: MasikS, Vivaro 2.5 (99кВт), 2004/5 г.г, срібна блискавка...

Давненько вже мене турбують звуки, які видає демпферний маховик. Вібрацій на педалі не чутно, щеплення працює нормально, а от рохкаючо-шкрябаючі звуки, на невеликих обертах двигуна на 1-2 швидкості ріжуть слух. Переживаю за " миколин вал", як на його здоров'ячку відбиваються лишні вібронагрузки від маховика. Відколи авто у мене, то завжди заводжу та зупиняю двигун з вижатим щепленням, бережу, так-би мовити, маховик.
Питання є, як дізнатись, допоможіть дізнатись, якої фірми стоїть та якої краще придбати, весь комплект щеплення на мій двигунець. WOLF7BDA65V605003 По віну можна дізнатись? Який варто купувати, по оригіналу, Luc чи Valeo?

Добавлено через 14 минут
У знайомого, на Скудо, лопнув колінвал, йому внушили, що винуватець - розбитий демпферний маховик. Послухав я цю страшилку та й призадумався.

Добавлено через 17 минут
І ще одне. На новіщих 2.5 моторах демпферний вже не ставили, як вирішили зглажування вібрацій, та комфортне перемикання коробки? Може ставити бездемпферний комплект щеплення, читав, що ставлять. Хто має досвід, підскажіть.

Востаннє редагував MasikS: 30.05.2016 о 07:40. Причина: Добавлено сообщение
MasikS зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору