Перегляд одного допису
Старий 10.02.2021, 10:32 #288
Аватар для sergeyss9
sergeyss9 sergeyss9 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна Умань

Авто: Opel Vivaro 2.0CDTI

Вік: 39
Дописи: 546
Вы сказали Спасибо: 174
Поблагодарили 340 раз(а) в 229 сообщениях
Репутація: 0
sergeyss9 sergeyss9 зараз поза форумом
Местный
Аватар для sergeyss9

Звідки Ви: Україна Умань
Авто: Opel Vivaro 2.0CDTI
 
Вік: 39
Дописи: 546
Вы сказали Спасибо: 174
Поблагодарили 340 раз(а) в 229 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор телевизора

Цитата:
Допис від x_mad  - Пост 462812 - Фото 1

матриця VA (кажуть, що в неї контраст кращий, але сам не порівнював, не знаю)
-Від занадто високої яскравості сильно втомлюються очі , але запас потрібен , і на "крутість зображення" яскравість не особо впливає .Плюси ВА матриці - висока контрасність і швидка реакція , мінуси - кути огляду і ядовиті кольори .Комусь така особливість передачі кольору подобається ,а когось бісить .


Цитата:
Hisense 55U8QF - перелопатив купу форумів. Вердикт: кольори круть. Але постійні проблеми з уплавнялкою.
-На свою ціну не поганий ящик , але має слабкий проц .При використанні відроід приставки для мультимедії все не так погано .

Цитата:
По ітогу взяв Samsung RU8000 (модель 2019р) - це майже аналог Samsung Q60T (2020) і можу сказати, що хотілося б мати більше яскравості. Доставив лише Fork Player для фільмів.
-Твердий середнячок ,але до Q60 він не дотягує .Ящик для повсякденного перегляду цілком пригодний.

Цитата:
Чисто з Samsung я б не радив розглядати варіанти нижче Q80T (Q70R) - це ось та межа коли "купив і забув на кілька років".
-Моделі Q60 та Q70 20року показууть приблизно однаково,якщо не порівнювати 2 тв одночасно .Q80 - має трохи кінський цінник .
--------------------------------------------------------------------------------


Особисто мені більше подобається LG на IPS матриці . Достойні моделі UN74006LB - 43 та 55 діагональ, UN81006LB ну і Нано серія .Єдиний суттєвий мінус даних моделей - нерівномірність підсвітки , в народі засвєти .

Моделі з нижчим індексом мають RGBW матрицю .

Кому подобається VA матриця - зверніть увагу на чьотну діагональ екрана
50-60-70 дюймів . Моделі LG 50UN7400 ,50UN8100.
sergeyss9 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору