Перегляд одного допису
Старий 10.02.2012, 08:20 #27
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово

Цитата:
Допис від Руслан-21  - Пост 106231 - Фото 1
alexvivaro, А начинать разговор о машине с ее расхода и ставить это на первый критерий-это не мое.Сначала надо узнать,что там в ней есть,комплектация,тип двигателя,(а не просто обьем )прикинуть вес и т.п.И сразу понятна картина расхода.топлива.Мол.я имею то-то-то и при этом у меня расход такой-то.Как можно судить например о кадилак Экскалайд( у моего друга такой).Так вот у него обьем 6.2,расход 20л/100км/92 бензин.В пересчете на обьем каждые 2.0 л обьема "кушают"6,6 литра топлива.Много ?Нет!
Спросите у Черновецкого,какой расход на майбахе.Да ему по барабану.У каждой машины свои+ и-.И если у меня на пару литров больше расход,но комфортней водителю и пассажирам,то мне тоже по б...ну.К выбору авто я сознательно пришел.
А в мене, навпаки, витрата палива була на першому місці. Три роки їздив на Скудо 1,9 ТД і, якось, звик, що соляра не кінчається ніколи в баку - Пост 106231 - Фото 2. 80 л вистачало на 1300 км і ще лампа не горіла. А комфорт на витрату майже не впливає. Як склопідйомники, АБС, ЕСП, подушки безпеки, мікроліф у сидінні можуть його змінити? Кондер, Вебасто - да, і то опосередковано, - включив - збільшив, а ні, то й ні. А те, що декому, для заправки до повного баку треба глушити двигун на заправці - то для мене не показник. Автору ж зі свого досвіду можу порадити дивитись на Трафік/Віваро/Прімастар чим свіжіша - тим краща. 16 - то сума яка дозволить отримати файну машину 2008,2009р. Геморой - то така хвороба..., одним словом ви часто ТУДИ лазите? Якщо так, то вона прогресує, а коли ні - то і здоров'я краще. Те ж і з двигунами.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...
olexa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору