Перегляд одного допису
Старий 16.01.2015, 07:12 #44
Аватар для Сергей TDI
Сергей TDI Сергей TDI зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: Fiat,Doblo

Дописи: 6
Вы сказали Спасибо: 31
Поблагодарили 66 раз(а) в 30 сообщениях
Репутація: 0
Сергей TDI Сергей TDI зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Сергей TDI

Звідки Ви: Украина
Авто: Fiat,Doblo
 
Дописи: 6
Вы сказали Спасибо: 31
Поблагодарили 66 раз(а) в 30 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Дополнительная гарантия на бытовую технику

Цитата:
Допис від wasya  - Пост 293272 - Фото 1
я им целый час рассказывал о Законе прав потребителей:тупо отвечают,что такая цена забита в чеке.
Я думаю что это не компетентность продавца, идите в другой магазин (не стоить тратить нервы), или закажите понравившую модель через интернет, а вообще если-бы все в нашей стране соблюдали законы (за исключением переписанных под олигархию), то наверное мы жили намного лучше... - Пост 293272 - Фото 2

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Допис від wasya  - Пост 293272 - Фото 3
Законе прав потребителей
Стаття 17. Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування

1. За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами.

2. Споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час та на вільне використання електронних платіжних засобів з урахуванням режиму роботи та обов'язкових для продавця (виконавця) форм (видів) розрахунків, установлених законодавством України.

Продавець (виконавець) зобов'язаний всіляко сприяти споживачеві у вільному виборі продукції та форм її оплати.

Забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту, у будь-який спосіб обмежувати використання ним електронних платіжних засобів, якщо відповідно до законодавства продавець (виконавець) зобов'язаний приймати їх до сплати.

Востаннє редагував Сергей TDI: 16.01.2015 о 07:24. Причина: Добавлено сообщение
Сергей TDI зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо Сергей TDI за это полезное сообщение:
ruslankarpaty (17.01.2015), wasya (16.01.2015), Каспер (17.01.2015)