Перегляд одного допису
Старий 31.01.2011, 22:04 #45
Аватар для Nazar
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львів, Стрий

Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro

Вік: 34
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
Аватар для Nazar

Звідки Ви: Львів, Стрий
Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro
 
Вік: 34
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від m-coach-1  - Пост 77354 - Фото 1
Человек использующий бус, как семейный,естественно сильно заморачиватся не будет. Семью перевезти, другу холодильник, теще картошку. А есть люди которым необходим своеобразный офис на колесах комфортабельный для передвижения по бесконечным пробкам, для встреч делегаций. Такой бус для них это еще и определенный статус.
Тут не правий, згідний з Дімою, більшість навіть на цьому форумі машини доглядають на всі 100, в мене бус працював на будову, требуло тепер людей вести, все помилось, попилососилось, поставилось сидіння і все чистенько і приємно всім у чистоті, зараз знов все знялось і грузяться мішки. Такшо бус який Ви пропонуєте тільки для бізнесу піде, в повсякденному житті немає нічого практичного.


Цитата:
Допис від m-coach-1  - Пост 77354 - Фото 2
А есть люди которые занимаются профессиональным извозом для которых бус становится источником дохода. С некоторыми из таких я естественно знаком и поверьте этих людей на маршрут выехать уже не заставите. Причем не которые из них делали свои бусы под определенную тему, кто для перевозки за границу, кто под выборы, кто под гостиницы .
Так для таксіста можливо і такий бус супер але який таксіст буде витрачати скільки бабла на таку переробку ?  - Пост 77354 - Фото 3
На рахунок перевозки за кордон, а куди складати посилки??? Як вони їздять, туди люди, назад люди + пів буса передач на Україну(з яких не погано заробляють), такшо під це також відпадає така переробка.
Під готель - це дурня походу, яка людина заплатить, щоб пожити в бусі??? я наприклад ніколи б не заплатив щоб в бусі ночувати, хотя ситуацій було куча.

Висновок бус тільки для бізнесу. Вот така моя думка.
Удачі в вашій справі. Виглядає воно супер.
Nazar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Nazar за это сообщение:
m-coach-1 (03.02.2011)