Перегляд одного допису
Старий 17.03.2021, 20:29 #10
Аватар для М'арк
М'арк М'арк зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Opel Vivaro 2,0 CDTI

Дописи: 492
Вы сказали Спасибо: 91
Поблагодарили 123 раз(а) в 94 сообщениях
Репутація: 0
М'арк М'арк зараз поза форумом
Местный
Аватар для М'арк

Авто: Opel Vivaro 2,0 CDTI
 
Дописи: 492
Вы сказали Спасибо: 91
Поблагодарили 123 раз(а) в 94 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: LED-лампи в ПТФ Віваро

Цитата:
Допис від sergeyss9  - Пост 463464 - Фото 1
в мене контакти на корпусі туманки (замінник Depo) і звичайна кришка з резиновим ущільнювачем
Не бачив їх вживу, але, як я розумію, там лампочка тримається пружинним зажимом ? Тоді поставити LED простіше - тільки ковпачки гумові підібрати, щоб замість кришки закрити лампочку, вони продаються різних розмірів. Правда, виникає питання достатності охолодження.

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Допис від madi  - Пост 463464 - Фото 2
но как птф слаб световой поток
Значно краще, ніж було на штатних. І, навіть, краще, ніж світили Коіто Вайтбім ІІІ (лампа краща, ніж Найтбрекер) на попередній машині.
Правда, чисто при нічній їзді я їх ще не пробував, бо ввечері їздив по місту, а вранці виїжджав о 6:00, а тоді вже світає.

І ще . Дивлячись правді в очі : вставивши лампи більше 4000 кельвін, говорити про їх використання, як ПТФ вже недоцільно, бо вони найкраще виконують свою функцію саме при світлі в жовтому спектрі. Це вже, швидше, додаткове світло.

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Допис від sergeyss9  - Пост 463464 - Фото 3
Сенс в тому - щоб не друкувати "тюнінговані" кришки , тому як задоволення це не безкоштовне.
Можу взнати ціну. Модель моїх є, можна скоригувати розміри під інші лампи. Матеріалу там йде небагато, не думаю, що ціна буде захмарна.
До речі, можливе виготовлення і інших деталей.
Я ще хочу замовити накладку ременя безпеки ,яку безуспішно шукаю (в т.ч., в Барахолці) вже третій місяць

Востаннє редагував М'арк: 17.03.2021 о 20:56. Причина: Добавлено сообщение
М'арк зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору