Перегляд одного допису
Старий 03.12.2021, 09:12 #44
Аватар для Postdove
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: Opel Vivaro

Дописи: 285
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Postdove Postdove зараз поза форумом
Местный
Аватар для Postdove

Авто: Opel Vivaro
 
Дописи: 285
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 58 раз(а) в 50 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Слабая штатная печка на Vivaro?

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 466609 - Фото 1
-
- от тільки не треба розповідати мены про тепло/прохолодно на задніх рядах!!! Навіть якби теплової потужності двигуна і передньої пічки вистачало би на весь салон, то нікуди не дівається проблема розподілення повітряних потоків теплого/горячего повітря;
- ніяких знань, натягни плівку і відчуй різницю;
Навіщо натягувати якусь плівку? В мене є об`єктивні показники - відгуки пасажирів, яким тепло( знову ж таки, при русі).

А на рахунок, щоб зігрітися в Віваро, стоячи на місці, або пересуваючись повільно по місту, то я вже зрозумів- треба ставити автономку. Тому що в двигуна високий КПД, який лишнього тепла не дає, а радіатор пічки значно меншої потужності( загальної площі ламєлєй), ніж було б потрібно.

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 466609 - Фото 2
- а х.з.! Якщо вірити інтернету, то мій двигун був розроблений італійською компанією як 2,2, потім розтягнули до 2,5. Яка конкретно фірма виготовляє, може і Рено, а може і не Рено.
Не так. Якщо двигун одного виробника ставлять на інші авто, то всі про це знають. Яскравий приклад: F9Q, крім Трафіка/Віваро/Прімастара ставили на Сузукі, Міцубісі і Вольво.

Якщо на Jeep Cherokee ставився в свій час досить невдалий італійський двигун 2.1, то про це також знають.
Так само з моторами Сummins і Caterpillar. Власники DAF-ів навіть хваляться, коли у них стоїть мотор Сummins.


Так що твій 2,5 це таки Рено, хоч і розробка італійська.
====================

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 466609 - Фото 3
-Машину я іпереганяв з Рівного в листопаді 2012 року, з перегородкою, було тепло! Зняв перегородку одразу як приїхав додому і відчув різницю з і без перегородкою відразу! Н.Р. 2012/2013 іздив з Кумом зустрічати в Східницю, ще на не переобладнаному бусі, на домашніх кріслах, без скла, щоб не мерзнути обтягував будку підложкою під ламінат!

Так тут все просто - в тебе стінки і дах вантажного відділення були голий метал( ну може фанерка 5 мм місцями була), тобто теплоізоляції нуль.

Востаннє редагував Postdove: 03.12.2021 о 11:04.
Postdove зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору