Перегляд одного допису
Старий 31.08.2019, 06:46 #26
Аватар для Fotokiev
Fotokiev Fotokiev зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина Киев Дарница

Авто: VW t5 2.5 bnz

Дописи: 7
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Fotokiev Fotokiev зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Fotokiev

Звідки Ви: Украина Киев Дарница
Авто: VW t5 2.5 bnz
 
Дописи: 7
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Вопросы перед покупкой Спринтера

Цитата:
Допис від Romaha55  - Пост 453251 - Фото 1
щось я сумніваюсь, що хтось сам дома буде робити спрінтера... а якщо прикинути, що в ньому має поміститись сім"я, дві великі собаки, мотоблок і ще шмотки то коротиш напевне не дуже підійде.. хіба всі будуть в буді їхати... на мотоблоці - Пост 453251 - Фото 2
Да, я ошибся поначалу, средняя база, тот, что 6 метров в длину, насколько я нашел правильно инфу по размерности

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від mehanik  - Пост 453251 - Фото 3
Ось і я не розумію: навіщо продавати налагоджений бусик, щоб придбати щось інше і почати усе знову. - Пост 453251 - Фото 4 Тим більше Т5 гарна автівка, а недоліки в усіх маються.
Проще простого, чтоб дороже продать. Да, когда он ездит новенький, хорош, но решение принято!

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 453251 - Фото 5
Може банальна вступна демагогія, перед продажем того "відремонтованого" Транспортера!
Щось його не було на форумі с тим транспортером і його проблемами!
А так можно продати з десяток "тільки відремонтованих, власних" транспортерів!
або потім підуть посилання на об'яви Спринтерів. А ну зацінить, такий, або такий! Дивишся, хтось і клюне з глядачів!
А там ще пару фоток про мотоблоки можно підкинути, які є у наявності, але не дуже потрібні, чи їх треба оновлювати!
Зачем сразу с первого поста наезжать. О моей машине есть на фольксовских форумах, интересно, могу дать ссыли. Были заданы конкретные вопросы, на которые в Вашем посте нет ответов, а просто, извините, трёп, смысл каков? Форум для того и есть, чтобы спрашивать или отвечать относительно определенной темы, да, может не всегда все перечитаешь перед вопросом, но и к сожалению, всегда присутствуют писатели, абы просто так...

Востаннє редагував Fotokiev: 31.08.2019 о 06:55. Причина: Добавлено сообщение
Fotokiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Fotokiev за это сообщение:
Piric (31.08.2019)