Перегляд одного допису
Старий 02.03.2015, 13:03 #4
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)

Ну а далі, після нового року, після поїздки в Польшу (прокатались по магазинах і в Замость), треба ж поставити диван на своє місце.

Перед тим як їхати до Саші, вирішили зняти бак і зробити закладні під його кріплення над баком.
Спочатку по схемах.

 - Пост 303332 - Фото 1
 - Пост 303332 - Фото 2
 - Пост 303332 - Фото 3

а далі на яму, піддомкратили по стороні де бак, щоб ззовні простіше зняти хомут - хомут зразу підготуйте кому треба новий.

Поставили під бак доски, і коли все було відкручено , один підтримував бак, інший по одній витягував доски.

 - Пост 303332 - Фото 4


Повністю бак не знімали, просто опустили щоб можна було сверлити і не попасти в бак
 - Пост 303332 - Фото 5

Ось так виглядає вся проводка над баком
 - Пост 303332 - Фото 6

 - Пост 303332 - Фото 7

Просверлено, кріпленя встановлено
 - Пост 303332 - Фото 8

 - Пост 303332 - Фото 9

Над баком кріплення пофарбовано, а задні я ще планую як буде тепліше ще раз висверлити заклепки, зняти і добре зачистити, перефарбувати, бо вони будуть доступні для бруду.
Отвори ж графітовою смазкою добре покриті.

В результаті маємо таке
 - Пост 303332 - Фото 10

Ще на пару сантиметрів буде трохи вищим (має бути між ним і корпусом дивану встановлено деякий механізм, який при потребі дозволить сидіння підсунути вперед впритик до водія.

 - Пост 303332 - Фото 11

 - Пост 303332 - Фото 12

Ремені безпеки які на фото зараз вже зняті, і замість них встановлено оригінальні правий-дівий ремені від кузова, а по центру замочки, фото буде пізніше.

Добавлено через 6 минут
Також на фото видно вже лежать куплені шторки для вікон. Поки що ними не займаюсь, бо я мені писав Vitos_svp (вірно нік написав?) і я згадував вище, є момент по пластику.

1. сам пластик то тримається, але для правильного кріплення у вантажного авто не хватає деяких кріплень.

Зараз цю проблему я спробував вирішити з допомогою алюмінієвого профіля (зробив у ньому отвори під кріплення пістонів а самі шматочки профілю на монтажний будівельний клей приклеїв до кузова. Зараз буду знімати (пройшов місяць, машина пережила мороз ну і пічка добре обігрівала в дорозі. Якщо ця конструкція буде триматись, то вже буду клеїти й на інші вікна так само. Поки що лише на вікно за водієм спробував.

2. Мені не подобається щілина невелика між пластиком і вікном. Туди ну просто проситься якийсь резиновий ущільнювач. Може хтось знає де можна прикупити - дайте координати, або лінк.

Ну і на вихідних нарешті приклеїв світлодіодну стрічку, тепер дружина в дорозі може й розібратись що де лежить в ніші на торпеді

 - Пост 303332 - Фото 13

 - Пост 303332 - Фото 14

Заодно на фото видно - доставив додатковий прикурювач, і замість попередньої магнітоли поставив іншу, яка дісталась разом з обшивкою салона.

Тепер на табло можна й подумати вивести зовнішню температуру.

Найбільше мороки було з тим щоб проводку від підрульового керування магнітолою замінити.  - Пост 303332 - Фото 15

Але працює  - Пост 303332 - Фото 16

Добавлено через 14 минут
По прикурювачу - проводка для нього вже була під торпедою.
І ще купив блок кнопок з вмиканням обігріву заднього скла (може колись підключу).
Що саме цікаве - проводка теж була, і мало того, вона ще й працює (при вмиканні лампочка загорається), може й проводка назад працює виходить?


Зараз як буде час буду розбиратись по проводці щоб запрацював прикурювач ззаду, динаміки, а також щоб подавалось живлення на задній вентилятор.

на 8 березня їду у Варшаву, і якщо з нашими курсами долара ще гроші залишаться, то після повернення буду віддавати машину щоб підключити задній контур кондиціонера.
 - Пост 303332 - Фото 17

Востаннє редагував DRB: 02.03.2015 о 13:17. Причина: Добавлено сообщение
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 8 пользователя(ей) сказали Спасибо DRB за это полезное сообщение:
igrok960 (02.03.2015), MasikS (02.03.2015), masterok (02.03.2015), ruslankarpaty (02.03.2015), Sumrak (05.03.2015), wasya (03.03.2015), али (24.03.2015), Ключик (02.03.2015)