Перегляд одного допису
Старий 21.02.2013, 22:03 #35
Аватар для DenVivaro
DenVivaro DenVivaro зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина, г.Харьков

Авто: Opel Vivaro 2.5 CDTI Робот 11.2009\vin2010 L1H1

Дописи: 2.251
Вы сказали Спасибо: 883
Поблагодарили 801 раз(а) в 583 сообщениях
Репутація: 1
DenVivaro DenVivaro зараз поза форумом
Местный
Аватар для DenVivaro

Звідки Ви: Украина, г.Харьков
Авто: Opel Vivaro 2.5 CDTI Робот 11.2009\vin2010 L1H1
 
Дописи: 2.251
Вы сказали Спасибо: 883
Поблагодарили 801 раз(а) в 583 сообщениях
Репутація: 1
Типово

Цитата:
Допис від olexa  - Пост 153922 - Фото 1
Для мене витрата палива болюче питання! Як і автор теми, брав буса з розрахунком, що буде їсти менше ніж Віто 110Д з 2,3ТДІ двигуном, ан нічого подібного! Ті ж капці за ті ж гроші! Хіба що капці, самі по собі, кращі! Мене ще у ваших повідомленнях дивує така різниця витрат у режимах траса - місто. Моє авто, практично, без різниці поїдає свої 10 л, чи там, чи там! Віто, до речі, так само їв, правда все підряд, шо б не залив, а цей інколи вередує! Масло фільтра, як не найдорожче з того, що є у наявності, так і не найдешевше. Масло, як правило Мобіл 1, 0/40, фільтра оті пурфлюси і те що радять на пункті. Ельф раз залив, більше не буду - не сподобалось, як двигун запрацював. Їзжу крейсерською 110-120, часто на круїзі дорога дозволяє по 60-80 км. Зробив для себе висновок - круїз перепалює соляру, десь до 1 л/100км, тиск у шинах, як на дверцятах 3,1-3,2. Є ще нюанс, недарма мого коника прозвали "Парусом", одного разу їхав за вітром(добрячий такий дув у корму), так вийшло менше 9 л. А боковий і зустрічний, все-одно більше 10 не дають. Мабуть треба покидати самоїдство і перестати мучати авто!
как-то неправильно когда в городе и при спокойной езде на трассе расход одинаковый. У меня разница колоссальная если не ехать по трассе более 130км\ч. Хотя потом узнал что давление в шинах у меня 3,2 при С-шке, с таким давлением машинку пригнали с Германии. По их дорогам наверное это нормально. Спущу до 2,7 атм. И вообще в дальнейшем не покупал бы грузовую резину, она непрогибаемая

Востаннє редагував DenVivaro: 22.02.2013 о 21:43.
DenVivaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору