Перегляд одного допису
Старий 16.02.2012, 16:17 #276
Аватар для Nazar
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Львів, Стрий

Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro

Вік: 34
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Nazar Nazar зараз поза форумом
Местный
Аватар для Nazar

Звідки Ви: Львів, Стрий
Авто: Ваз 2103, Hyundai H200, Opel Vivaro
 
Вік: 34
Дописи: 1.617
Вы сказали Спасибо: 225
Поблагодарили 267 раз(а) в 205 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від SUVOROV  - Пост 107530 - Фото 1
Я вчера, вспоминал и Францию, и Эйфелеву башню, и всех французов, пока снял патрубки (пластик), с воздушного фильтра! Эта простая операция, заняла у меня больше времени, чем замена свечей накала. При -2-3, этот весь пастик, дубеет так, что шансов нет никаких!
Это я так, из своих ремонтов...
В мороз пару днів назад знімав ці патрубки на сітроєні, та на морозі вони дубіють жах, зняти просто неможливо, порада якщо є можливість то хотя би розігріти феном, бо знімиш три разі на морозі і вони потріскають і купиш нові.
В мене на сітроєні, на морозі повело колбу фільтра і пішла соляра на різбі де прокладка, тому прийшлось знімати викинути і купити нову за 500 грн.
Це так з мінусів, а з плюсів, що всі французи в мороз не було проблем завести(в мене їх зараз 3) + мій віварік, шо -20 в ночі -30, трохи покрутив, розігрів свічі і вони позаводились, а вот спрінтера 2 дня не міг завести, хоть і грів і тягав, нічого не помагало.

Ше з мінусів скажу, наприклад на свому віваро, не любить нагрузки, один раз машина була в русі 2 дні і зробила 2000 км, на третій день зранку пропали гальма і появились помилки на приборці, виявилось полетів датчик. А і ше після такої нагрузки поміняв задній підшипник на колесі.
Другий раз при такій самій нагрузці, прорвався патрубок від інтеркулєра і тепер весь мотор в маслі і машина не має тяги, завтра будуть дивитись, побачимо, що там ше вилізе.
Nazar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору