Перегляд одного допису
Старий 01.07.2020, 15:17 #3100
Аватар для siroshka
siroshka siroshka зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Вінниця

Авто: Mazda 5

Вік: 43
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
siroshka siroshka зараз поза форумом
Новичок
Аватар для siroshka

Звідки Ви: Вінниця
Авто: Mazda 5
 
Вік: 43
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор и отзывы Опель Виваро,Рено Трафик

Доброго дня шановне товариство!

Життя змушує починати готувати своє коритко на продаж з подальчим пересіданням на щось 9 (1+8) містне.
Мрія про Віано/Віано/Течік поступово охолола, починаю придивлятись до сімейства трафікових останнього покоління (різні варіації 1.6).

Читаю, слухаю, переглядаю відгуки, прицінююсь до проблем.

Заплановане навантаження
• 1350 км кожні 5 робочих днів (90%) – траса, завантаженість мінімальна (я, може 1-2 подорожніх)
• 150 км кодні вихідні (10%) – місто (я + сім'я з 8 пасажирів)
Важкі речі возити не планую. Хіба що картопля, морква, консервація на зиму від аграріїв до власного погрібу. Ну може ще коли золоті злитки
• манера їзди здебільшого спокійна (90-130 на трасі, 50-70 у місті), дуже рідко бєшена (усі ми люди...), педальку в підлогу чавити не люблю й не хочу

З урахуванням вищевказаного пробігу, заправки дорогою соляркою (всякі віпавери, пульси і т.д.) та регулярним техоглядом (10 тис км), які негаразди мене чекають?

1. Двигун
1.1. На скільки надійними є нові 1.6 мотори? Чув, що попередні гнали "в хвіст і гриву, а вони все їхали..."
1.2. Чи були вже у когось проблеми з двигуном на 300-500 тис пробігу?
1.3. Читав, що капіталити дуже дорого та складно, тому радять новий/інщий мотор. Чи були в когось приколи з двигуном і, якщо так, то яка була причина?

2. Турбіни
2.1. На скільки часу вистачає однієї?
2.2. Чи є таким страшним (фінансово) бі-турбо варіант?

3. Ходова
3.1. Переглядав відосики, в яких стверджують, що всю ходовку на попередній трафік можна поміняти за пару сотень у.о., за нові актуальної інформації по цінам не знаїодив.
3.2. Чи часто вилітає? (розумію, що з деякими нашими дорогами все розвалюється, але всеодно є якісь суб'єктивні висновки)

4. Пічка
4.1. Одноклубники жаліються на проблему з обігрівом довгої бази, переробленої з вантажного. Наскільки складно/дорого встановити додаткову пічку?
4.2. Вебасто - треба/ні? (ціна)

5. Світло
5.1. Як вам світло (звичайні лампи)?
5.2. Чи є сенс заморочитись встановленням лінз?
5.3. Які враження про оптику Full-LED (якщо є у когось) - бачив таке в автосалоні

6. Форсунки
6.1. Попередні авто були бензинові, про форсунки почав дізнаватись не так давно. Наслухався жахів про садомазо процес витягування форсунок, що прикипіли в 2-літрових. Також писали, що цю проблему вже ніби вирішили. Як справа з 1.6 двигунами: форсунки там дістаються по людськи?
6.2. Знову ж таки - вартість.

7. Сажовик
7.1. На якому пробігу з'являються симптоми? 3 роки тому на Рено-сервісі сказали, що без проблем проходить 250К. Якось мало. Чи це норм?
7.2. Як вирішуються проблеми? (чи є якісь красиві рішення - безе викидання нутра й обманки датчиків)
7.3. Катався на Октаві, там були датчики на панельі приборів. Коли доходить до певного відсотку - достатньо дати на трасі машині причухана на 10-15 хв і все вертається до норми.

8. Електроніка
8.1. Яких сбрпризів чекати тут? (у нинішній мацуді, наприклад, мені тричі міняли доводчик скла, бо не могли прив'язати до штатних систем, таких як запобігання затискання склом руки/голови/ноги/інших органів).
8.2. Наскільки програмованими є опції БК?

9. Коробка.
9.1. Перед ручкою страху нема (перше авто було на механіці). Але! Перший тиждень можуть бути пріколи. Тому - як щодо коробки? Чи наідйна?
9.2. Вартість заміни зчеплення?
9.3. Чи є якісь модні дорогущі запчастини (типу двомасового маховика чи, для прикладу шестерні розподілвалу для мазди 5, яку пропонували замінити за 10К грн + 4К робота)

10. Adblue (якщо є)
10.1. Як ви з цим живете?
10.2. Чи обов'язково його постійно заливати? (по аналогії - без омивача скла можна деякий час обійтись, хоч і не бажано)
10.3. Який його розхід?

11. ТО
11.1. Яка середня вартість заміни "джентельменського набору" при ТО – мастило (не гірше оригінального ельфа), фільтри, може ще яка приблуда потрібна для дизеля.
11.2. 10К достатньо? Чи треба частіше?

12. Мультимедія
12.1. Яка якість штатної навігації? Допомагав людям з картами на лагуну/кліо – там морок (останнє оновлення хтозна коли, покриття України 37%). На новіших здається вже краще.
12.2. Навігаці ТомТом?
12.3. Якість музики?
12.4. Як воно працює з іншими системами (наприклад, з парктроніком, камерою),
12.5. Чи є в заводському софті якість утиліти для діагностики?
12.6. Може є сенс відразу заморочитись про альтернативи?

13. Інше
13.1. Я не механік, тому багато речей знаю лише з назв у чеках, що видають СТО. Що з затратних процедур мене ще чекає і наскільки часто (нагадаю пробіг аівтори тищі щотижня).

* - номери не вказують ні на що, додані для кращої навігації

Наперед дякую за рекомендації!


п.с. прохання Модераторам, якщо розмістив не там - прошу "панятьпрастіть" і перенести, чи дати знати, де створити тему

п.п.с. хотілося б зберегти питання в одній темі, а не розкидати. але зроблю як скажете
siroshka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору