Перегляд одного допису
Старий 12.11.2014, 13:39 #29
Аватар для SkyNET
SkyNET SkyNET зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: UA, Kyiv (Радужная Троещина)

Авто: Mercedes-Benz Vito 111 2005 Lang

Вік: 44
Дописи: 238
Вы сказали Спасибо: 703
Поблагодарили 238 раз(а) в 99 сообщениях
Репутація: 0
SkyNET SkyNET зараз поза форумом
Местный
Аватар для SkyNET

Звідки Ви: UA, Kyiv (Радужная Троещина)
Авто: Mercedes-Benz Vito 111 2005 Lang
 
Вік: 44
Дописи: 238
Вы сказали Спасибо: 703
Поблагодарили 238 раз(а) в 99 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Турбина симптомы смерти

Цитата:
Допис від olexa  - Пост 278911 - Фото 1
Ой не кажи так!!! - Пост 278911 - Фото 2 Приведу приклад, з власного досвіду. Ланцер М9, зятя вдарили у багажник, страхова виплатила 17 з копійками. Я до офів Міциків у Києві, глянули, щось порахували на папірці = 25 з крпійками. Кажу ж як так? Розвели руками. Дзвоню у Черкаси, де брали авто, з мого ж папірця видають суму у 16, у реалі вийшло 17, як страхова і видала. Ось так, а офіційні ділери Міцубіші і ті, і ті! У одних нормо-година 210 грн тоді була, у других 140.
Дик то ж офіціали, у них у всіх не як у людей, тим паче шо то столиця, а то якійсь облцентр, який і обласним-то й став, мабуть, випадково )))
Ремонт турбіни - то більш конкретна річ ніж кузовні роботи або шось незрозуміле типу електрики єтц. Там головне добратися до агрегата і демонтувати його без зайвих зусиль, а далі апаратура допоможе оператору)))
Ну то таке...; я мав на увазі, шо два майстри однієї кваліфікації за однакові рівні робіт зі схожим обладнанням та інструментом мають зробити таку роботу за майже однаковий проміжок часу, також їхній рівень повинен коштувати більш-менш однаково незалежно від місця розташування у країні...а далі вже починають працювати людські фактори, типа "зажратості", "рівня самооцінки", "кому більше потрібні гроші" й т.ін )))
SkyNET зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору