Перегляд одного допису
Старий 12.08.2020, 14:25 #28
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.115
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.886 раз(а) в 888 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.115
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.886 раз(а) в 888 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Перевозки пассажиров на блаблакаре

Цитата:
Допис від madi  - Пост 460169 - Фото 1
блакар давно скурвился ,сейчас можно говорить что 100 процентов поездок фейковые или перевозщики нелегалы ,бывают редкие исключения всех нормальных водителей убили сами блакаровцы в разгар пандемии .Одно могу рекомендовать если вы хотите играть в эту рулетку не принимайте брони на несколько мест с незликих аккаунтов и смотрите в целом на профиль это вам дасть больше шансов поехать с нормальными людьми а так кидалово не избешно .Мы давно собрали свою группу в вайбере по поездкам где все проверенные ребята !
Я користуюсь бла-бла-каром з 2015 р. і як водій, і як пасажир! І то не бла-бла-кар винен, а наш люмпен! Схоже, що в до карантинні часи тих люмпенів було на порядок менше! А зараз повилазили як люмпен-водії, так і люмпен-пасажири!
Останній час більше пасажиром був! Своєю машиною почав їздити в відрядження як потяги перестали ходити і дороги суттєво покращились!
Але таке в перший раз! Раніше було що забронювали і не дзвонять, а потім дзвінок - я на місці, а де ви??? А я транзитом вже півгодини-годину як проїхав!
Я коли водієм, першим не передзвонюю принципово, хто на хвіст падає, той і повинен дзвонити!
Коли сам бронюю, то дзвоню зразу як забронював!

Оце думаю, що буду писати, що якщо пасажир не передзвонить після бронювання впродовж 15 хв., то бронь буде скасовано!
Написав за це запит в службу підтримки - відповіли, що це ваше право!

"Добрий день, Віталію,

Дякуємо за Вашу відповідь.

Так, дійсно, Ви справді можете вказати таку умову у коментарі до поїздки.

Ми також хочемо запевнити Вас, що випадки скасувань і неявок на поїздки у будь-якому разі не залишаються непоміченими для нас.

У нас є спеціальна команда, яка стежить за кількістю скасувань у профілях користувачів. Ми заносимо інформацію про всі такі випадки у нашу базу даних, і якщо користувач продовжує необґрунтовано скасовувати поїздки та підводити попутників, ми вживаємо заходів (аж до блокування його профілю).

Ми сподіваємося, що Ваші наступні поїздки проходитимуть виключно вдало, та залишаємося в Вашому розпорядженні у разі виникнення додаткових питань.

Команда BlaBlaCar бажає Вам приємних поїздок!

З повагою,
Valeria - BlaBlaCar"

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Допис від madi  - Пост 460169 - Фото 2
...или перевозщики нелегалы...!
А ти і я коли виставляємось хто? Легали?

Востаннє редагував vitos svp: 12.08.2020 о 14:27. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили vitos svp за это сообщение:
blackstalker (12.08.2020)