Перегляд одного допису
Старий 19.10.2016, 07:36 #12
Аватар для Den777
Den777 Den777 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина Херсон

Авто: opel vivaro 2л. 2008г.

Вік: 39
Дописи: 14
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Den777 Den777 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Den777

Звідки Ви: Украина Херсон
Авто: opel vivaro 2л. 2008г.
 
Вік: 39
Дописи: 14
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Из робота в механику

Цитата:
Допис від vectra20  - Пост 391376 - Фото 1
перезвони...
098 255 71 58
я те раскажу чё те надо для решения этой проблемы
Перезвонил, проблема решается. Но консультации по телефону еще будут)  - Пост 391376 - Фото 2

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Допис від x_mad  - Пост 391376 - Фото 3
Пройшов дану процедуру десь місяць тому. В мене теж 2.0 2008. Тут є форумчанин Razbrakovka https://busovod.ua/member.php?u=9978 - робив у нього. Робив там, бо:
1. вони мене лафетою забрали за соляру в обидва кінці по суті
2. ціна переробки нижча ніж в Заліщиках
В сумі мені стало до 400$ за все (враховуючи перевезення), але це без перепрошивки. Хоча хлопці там і перешивають блок, але ми не встигали трохи, а лишатись на другий день я не міг. Ліхтарі заднього ходу теж не зробили, але кабель кинули в салон. у машин з роботом там є реле для задного ходу, тому цей провід просто треба на масу замкнути, щоб ліхтарі загорілись. Просто не хотілось кнопку колхозити, тому попрохав просто кабел вивести.

По суті - робота там реально нескладна. Будь який автомеханік це може зробити. Та й ти сам можеш це зробити теж. Основна штука - мати повний комплект переробки з робота на механіку. Ну і бажано на якомусь трафіку/віваро подивитись під капот, як там все організовано. Всмислі як там троси йдуть і т.п. Якшо є людина, яка трафікі ремонтує - думаю, шо для неї взагалі ця робота, як 2 пальця ..

Розбирається морда (як для чистки ЕГР - відео на ютубі є). Робот помоєму на 3-х болтах лише кріпиться. Знімаєш його. В салон ставиться ручка кпп з тросами. На коробку передач ставиться кронштейн, який триматиме троси. Заводиш троси, кріпиш до кронштейна і на коробку. Міняєш бачок тормозухи, бо там є вивід на сцепу окремий, Міняєш педальний блок в салоні.
Якось так. Нюанси може і не всі згадав, але пам_ятаю, шо нескладно.

По електричній частині: ось тут я не розбирався, але мабуть гляну скоро з цікавості. Від ЕБУ вприску на робот йде шлейф, який пов'язаний з реле стартера. Електрик його кудись замкнув, щоб машина заводилась - тут точно не скажу, але впринципі можу розібратись. Далі треба вивести кабель від реле заднього ходу в салон. І жабку на зчепленні треба під'єднати

По прошивці - можеш взагалі нічо не робити. Машина буде їхати як і їхала, але не зможе вище 3тис обертів набрати. Ну і круїз не буде працювати, бо жабки зчепленняне буде бачити. Я так і їжджу поки )). Ну і буде помилка горіти на приборці. Якщо є кліп, то помилка без проблем прибирається з приборки. Але при діагностиці все одно буде помилка, але на приборці буде чисто.

Добавлено через 6 минут
А, ну і по хлопцям з Ізяслава - позитив. Все показали, розказали, нерідні болти на рідні поміняли де треба )) Ну і звісно ціна
Спасибо, буду пытаться по месту рапетлять.
Благо Вова подсказывает что куда и как.

Востаннє редагував Den777: 19.10.2016 о 07:41. Причина: Добавлено сообщение
Den777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору