Перегляд одного допису
Старий 16.11.2018, 00:11 #91
Аватар для PavelV
PavelV PavelV зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Київ, Березняки

Авто: Renault Megane Grandtour, ВАЗ 2121, Peugeot Partner 1.6 HDI - був, DongFeng 244

Вік: 35
Дописи: 280
Вы сказали Спасибо: 146
Поблагодарили 315 раз(а) в 119 сообщениях
Репутація: 0
PavelV PavelV зараз поза форумом
Местный
Аватар для PavelV

Звідки Ви: Київ, Березняки
Авто: Renault Megane Grandtour, ВАЗ 2121, Peugeot Partner 1.6 HDI - був, DongFeng 244
 
Вік: 35
Дописи: 280
Вы сказали Спасибо: 146
Поблагодарили 315 раз(а) в 119 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Трудоустройство в европе

Цитата:
Допис від victor4  - Пост 441776 - Фото 1
Так, богато на програмістів навчається, але ж і працює їх там ... і нехватка дуже велика. При початкові зарплаті від 500 у.е. ..
А з "технічну спеціальність (прикладна механіка)" найти роботу в країні, та ще й на зарплату більш менш, думаю буде набагато складніше
я звісно дуже вибачаюсь, але...
Цитата:
Допис від victor4  - Пост 441776 - Фото 2
При початкові зарплаті від 500 у.е. ..
в мене не початкова, але за пів року доросла до 14 000грн (500уо, не рахуючи добові, наднормові і т.д)
Цитата:
Допис від victor4  - Пост 441776 - Фото 3
і нехватка дуже велика.
це точно ... майже скільки працюю стільки й ніяк не знайдуть ще хоч одного нормального працівника...наразі нас троє, плюс керівник теж на рівні з нами працює коли завал...
Цитата:
Допис від victor4  - Пост 441776 - Фото 4
А з "технічну спеціальність (прикладна механіка)" найти роботу в країні, та ще й на зарплату більш менш, думаю буде набагато складніше
хоч і за освітою електронник працюю механіком (інженером) з ремонту навантажувальної техніки...
ніхто не хоче гайки крутить, так що не згоден, не роботу знайти складно... якраз зараз нормальних працівників технічних спеціальностей знайти складно
__________________
Борітеся — поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!


Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
...
PavelV зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору