Перегляд одного допису
Старий 30.07.2013, 13:09 #21
Аватар для Freedom
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Ternopol

Авто: Рено Трафік 2,0 dci

Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Freedom Freedom зараз поза форумом
Местный
Аватар для Freedom

Звідки Ви: Ternopol
Авто: Рено Трафік 2,0 dci
 
Дописи: 628
Вы сказали Спасибо: 77
Поблагодарили 238 раз(а) в 136 сообщениях
Репутація: 0
Типово

зрозумів, може є тел. до Андрия, або Аркадия і до кого краще звернутись

Добавлено через 12 минут
Чижик,
скажи що може бути:
в суботу в ночі дощ 10-15 хв, в неділю збираюсь на карпати, рано встаю заводити віваро, а він ні бубум, раз схватив коли я натиснув на газ, а коли відпусти заглох, після того завести я його вже не зміг, стартер крутить супер, довго не думав, в неті знайшов, щоб попробувати зняти фішки з ерг, датчика розходу повітря, і ще якихось, я зняв з ерг і датчика р. п., і машина завелась, я заглушив попробував з ними вона ні бубум, но засвітився червоний індикатор мотор/стоп,зробив одну процедуру: зняв клеми з АКБ і між собою замкнув на 5хв, потім все підєднав і з витягнотою фішкою ерг завелась (лампа сигнальна більше не світила), поки вона робила я втикнув фішку назад і звук роботи дв. змінився. заглушив і знов завів, після цього ніяких проблем, ... махнув в карпати і там теж всю дорогу без проблем так і вернувся додому, но неможу зрозуміти,..
що то було і чому засвітилась лампочка

Добавлено через 1 час 54 минуты
Чижик,
може скажиш що могло бути:
з ранку не завелась,.... я в неті прочитав, що можна витягнути фішки від деяких датчиків, от я і витягнув від ерг і датчика росходу повітря (р.п.), і машина завелась, заглушив, підєднав фішки, знову завести і нічого вже щей червоний індикатор мотор/стоп засвітився, я знову зняв фішки но не завелась, я зняв клеми з акб і на 5хв їх закоротив, потім їх піжєднав і зняв фішку тільки з ерг, і машина завелась, зразу на хх я підєднав ерг, звук роботи мотора помінявся, но тепер все нормально, лампочка не світить, заводиться добре...

Востаннє редагував Freedom: 30.07.2013 о 15:04. Причина: Добавлено сообщение
Freedom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору