Перегляд одного допису
Старий 22.12.2012, 19:56 #11
Аватар для Чижик
Чижик Чижик зараз поза форумом
Маклауд
 
 

Звідки Ви: Файне Місто

Авто: CITROEN C4 Grand Picasso

Вік: 40
Дописи: 8.987
Вы сказали Спасибо: 2.619
Поблагодарили 5.215 раз(а) в 2.778 сообщениях
Репутація: 3
Чижик Чижик зараз поза форумом
Маклауд
Аватар для Чижик

Звідки Ви: Файне Місто
Авто: CITROEN C4 Grand Picasso
 
Вік: 40
Дописи: 8.987
Вы сказали Спасибо: 2.619
Поблагодарили 5.215 раз(а) в 2.778 сообщениях
Репутація: 3
Типово

Цитата:
Допис від olexa  - Пост 144974 - Фото 1
Ну добре, тоді поясни мені заморочку випуску 80 к.с. на 1,9, коли все те ж саме і на 100? А чи для чого було випускати 2,5 150 630, коли прошив 2,5 140 730 і "Ура"? Це так риторика і питання не до тебе! - Пост 144974 - Фото 2 За Лагуну сам собі і відповів, навіть додати нічого!:cool: Я бачив, хоча слабо в цьому розбираюсь, як змінюють керуючі програми ЕБУ. Так от, в двох словах, реальні цифри показників датчиків, "просто", заміняють на "ліві" вигадані чи підібрані, і тоді, у відповідь, двигун починає працювати трохи інакше. А коли датчиків багато і всі вони повязані, то тоді виникають проблеми, наче і "покрашення" повинно бути, а його не відчуваєш.
Ну а щодо 100 баксів, то тут зовсім незрозуміло у прикладі, сказав дав, а не дав. Як не дав, коли я на них уже скупився і ними розплатився? - Пост 144974 - Фото 3 У декого ж спрацьовує. - Пост 144974 - Фото 4 А коробочка працює так само - змінює показники датчиків, тільки завдяки отим "резистовом и перемычек", а не колупанням у мізках ЕБУ. У ключ свого "Гарбуза" зазирни, скіль там усього напихано, так шо, його у замок не вставляти? - Пост 144974 - Фото 5
Это про ту штуку, которая обманывает ЕБУ по датчику давления в рампе.
Сам же пишешь что датчиков много и они связаны. И тут один датчик уводим в сторону. Это норма? Думаю что нет. И ты с этим согласишься. - Пост 144974 - Фото 6

Я понимаю твою скептику на счёт чип-тюнинга, потому что тебе "повезло" попасть на оленей. Которые запороли тебе машину.:mad:

З.Ы. По поводу 80-ки. Она в городе экономней 100-ки. За счёт меньшей мощности и более длинным передачам, так как стоит 5-ти ступка.
__________________


Все, что угодно, кроме бессмертия, — бесполезная трата времени. (С) Бендер, Футурама
...
Чижик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору