Перегляд одного допису
Старий 10.02.2021, 08:32 #287
Аватар для x_mad
x_mad x_mad зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Житомир

Авто: Opel Vivaro 2.0, 2008

Вік: 40
Дописи: 572
Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 207 раз(а) в 149 сообщениях
Репутація: 0
x_mad x_mad зараз поза форумом
Местный
Аватар для x_mad

Звідки Ви: Житомир
Авто: Opel Vivaro 2.0, 2008
 
Вік: 40
Дописи: 572
Вы сказали Спасибо: 7
Поблагодарили 207 раз(а) в 149 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Выбор телевизора

пару місяців назад теж обирав собі телевізор (перший за років 10).
Перелопатив купу інфи і т.п. і для себе з'ясував кілька важливих моментів:
- 4k HDR телевізор має бути досить яскравим (від 500-600 ніт, а краще 1000). Це суттєво впливає на зображення і ціну відповідно. І не потрібно себе тішити, що вам вистачить і менше - ні, вам гарантовано захочеться яскравіше, бо в цьому якраз суть крутого зображення
- наявність уплавнялки для відео (Judder ефект https://www.youtube.com/watch?v=JIL6oqo2bc4)
- матриця VA (кажуть, що в неї контраст кращий, але сам не порівнював, не знаю)
Ну і впринципі все. Якщо не подобається начинка, то береться tv box по бажанню.


Xiaomi Mi 4 TV - спочатку хотів його брати, але у нього дуже низька яскравість. Дуже. Навіть просто в магазі поруч з іншими телевізорами. Це одразу нівелює всі його плюси. Плюс в нього нема уплавнялки
Hisense 55U8QF - перелопатив купу форумів. Вердикт: кольори круть. Але постійні проблеми з уплавнялкою.

По ітогу взяв Samsung RU8000 (модель 2019р) - це майже аналог Samsung Q60T (2020) і можу сказати, що хотілося б мати більше яскравості. Доставив лише Fork Player для фільмів.

Чисто з Samsung я б не радив розглядати варіанти нижче Q80T (Q70R) - це ось та межа коли "купив і забув на кілька років".

Досить докладну інфу по деяким телевізорам можна взяти тут https://www.rtings.com/

Востаннє редагував x_mad: 10.02.2021 о 08:38.
x_mad зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо x_mad за это полезное сообщение:
sergeyss9 (10.02.2021), Вова4ка (10.02.2021)