Тема: Греція-2017
Перегляд одного допису
Старий 27.08.2017, 01:00 #27
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Греція-2017

Ну і крім вечері в ресторанчику ми ще вирішили катнутись трамваєм до моря. Трамваєм, бо насправду дуже далеко пішки.
І тому взнали заодно як оплаучється транспорт .
Або біля зупинок або всередині в метро можна купити квитки (перед входом в метро то можна у касира, інакше в автоматах). Ми купили у касира.
Варіанти опишу лише два бо інші не пам"ятаю.
1.40 євро коштує квиток на 90 хвилин. Все-одно на якому транспорті - метро тролейбус трамвай автобус.
Нам цього вистачило.
 - Пост 418174 - Фото 1
другий варіант - 24 години 4 євро - це вигідно якщо приїхати не як ми - лише акрополь і зранку в дорогу.

З маршрутами допоможе гугл.мапс - нам чітко вказав - 17 зупинок трамваєм № 5
Але і тут не обійшлось без приколів. Я звик в Кракові що такий квиток зайшов в трамвай - і закомпостував. Все.. час пішов. А в Афінах компостувати треба ДО входу в трамвай на зупинці.
Всередині лише якісь електронні квитки безконтактно компостуються.
Так от - час на приход трамваю вказано на табло чітко (назва англійською/грецькою відповідає назві в гугл мапс, якщо будувати маршрут)
 - Пост 418174 - Фото 2



тому до приходу трамвая треба сюди вставити квиточок і коли пішов писк (після друку) - все, готово. Час пішов (він надрукований на квитку)
 - Пост 418174 - Фото 3

Є ще один вартіант як подорожувати - екскурсійні автобуси - вони червоного кольору з зупинками по місту. Сідавти можна на будь-якій зупинці і виходити теж. Це не рейсові - вони йдуть екскурсійними маршрутами. Вартість квитка на 2 дні 16 євро.
Ми такими користались в Стамбулі і Талліні - то там ще й всередині з навушниками гшоворять до якої зупинки під"їзджаємо і що на ній цуікавого (тут думаю так само, ми не користувались просто)
Так от.. катанулись ми трамваєм на море (вибачайте єдина фото моря в Афіінах на телефоні).
 - Пост 418174 - Фото 4

Я був здивований, але море реально чисте. І вночі купа рибаків ловлять рибу (ми були десь біля 23:00)
Та й усе.. от така маленька подорож Афінами.
Ну крім того що ввечері (вночі) вийшли на дах і попили вина поглядаючи на акрополь  - Пост 418174 - Фото 5
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 7 пользователя(ей) сказали Спасибо DRB за это полезное сообщение:
artemogik (27.08.2017), Darts-Trafik (27.08.2017), dmishanya (27.08.2017), Вик123 (27.08.2017), Каспер (27.08.2017), Не чужой (27.08.2017), филин (27.08.2017)