Перегляд одного допису
Старий 27.11.2014, 20:52 #471
Аватар для olexa
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Біла Церква

Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ

Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
olexa olexa зараз поза форумом
Местный
Аватар для olexa

Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
 
Вік: 63
Дописи: 3.877
Вы сказали Спасибо: 1.948
Поблагодарили 2.541 раз(а) в 1.209 сообщениях
Репутація: 2
Типово Re: Помогите с выбором авто

Цитата:
Допис від vitos svp  - Пост 281907 - Фото 1
Вопрос в принципиально различии переднего и заднего привода
Цитата:
Допис від Беза  - Пост 281907 - Фото 2
на заднем на льду на приличной резине. Ключевое слово - резина
Перше головніше, друге - одне з головних у безпеці руху! Ігор при всій своїй толерантності до будь-якого приводу, задній/передній, - я все-таки за передній. Один єдиний випадок, вірніше одна і та ж ситуація для різних приводів зробила своє діло! Тепер я чотирма кінцівками за передній. А ситуація простенька і часто зустрічається. Гаражний кооператив, центральна доріжка, кінець лютого початок березня(коли вночі мороз, вдень відлига), колія у снігу по якій вдень стікає водичка , а вночі вона замерзає у колії, і два авто ГАЗ-24 і Мерс Віто. Виїжджав з гаража "Волгою" і попав колісьми у колію, передніми у ліву, задніми у праву. І все сів так, що що не робив, а довелось ломом кригу сколювати аби хоч гойданути можна було взад-вперед. Така ж сама ситуація з Мерсом через кільканадцять років, один в один. Так от Мерс завдяки передньому приводу міг соватись в різні боки, тому що ведучі колеса одночасно були і керованими. Тобто ковзання було вже різнонаправленим, а не двонаправленим, як у ГАЗульки і Мерс спокійно посунувся в сторону по колії до того місця, де зміг видряпатись, а не молотити колісьми на одному місці. Ось так, тоді я й зрозумів, наскільки передній привід краще.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek:
...
olexa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили olexa за это сообщение:
ВОЛЬДЕМАР (27.11.2014)