Перегляд одного допису
Старий 14.07.2017, 07:42 #20
Аватар для Darts-Trafik
Darts-Trafik Darts-Trafik зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Ужгород

Авто: Був Renault Trafic,1.9-2003 100+.Теперь с БК+Круіз+ Вебасто

Вік: 52
Дописи: 2.284
Вы сказали Спасибо: 2.103
Поблагодарили 1.597 раз(а) в 863 сообщениях
Репутація: 0
Darts-Trafik Darts-Trafik зараз поза форумом
Местный
Аватар для Darts-Trafik

Звідки Ви: Ужгород
Авто: Був Renault Trafic,1.9-2003 100+.Теперь с БК+Круіз+ Вебасто
 
Вік: 52
Дописи: 2.284
Вы сказали Спасибо: 2.103
Поблагодарили 1.597 раз(а) в 863 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Присадка в моторное масло

димончик, Давайте і я " чуть із нутрі".
Нічого погано сказати про масла і присадки Xado я не можу! Ніколи не вступав в полеміку і спори по цим питанням-скільки людей,стільки і думок! Всі висновки роблю на особистих знаннях і практиці. Дві,з моїх машин,їздили на цих маслах,заливались і присадки- наслідки лише позитивні. Купувалося все лише на офіційному сайті,до кожного заказу вимагав сертіфікат і ніколи не чув відмови. В нове Авео залив присадки в двигун,для нових машин і в коробку,проїздив на ній 5 з половиною років,пробіг 175000, двигун працював рівненько і тихо,як і коробка. Хвалитися не буду,але скажу- в клубі авео,Ужгорода, моя машинка була найтихіша. Машину продав,подальша її історія не відома.
До Авео була копійка,двацятирічна,після покупки зразу робився двигун і мінялася коробка на п'ятиступку. Після заливались масла Хадо,за 5 років наїздив 182000 км, в ці вузли більше не лазили! Сусід смиренно і терпляче чекав,коли я зберуся її продавати і таки дочекався. Купив і був задоволений,знаю шо і до тепер їздить на маслі Хадо.
От якось так.
Darts-Trafik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 3 пользователя(ей) сказали Спасибо Darts-Trafik за это полезное сообщение:
Вик123 (14.07.2017), димончик (14.07.2017), Кораблик (14.07.2017)