Перегляд одного допису
Старий 15.09.2016, 15:58 #74
Аватар для VladVivaro
VladVivaro VladVivaro зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Одесса

Авто: Opel Vivaro

Вік: 39
Дописи: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
VladVivaro VladVivaro зараз поза форумом
Новичок
Аватар для VladVivaro

Звідки Ви: Одесса
Авто: Opel Vivaro
 
Вік: 39
Дописи: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: бл бл кар - ваши впечатления?

Всім привіт! Народ, мене теж заблокували (((
Вже вдруге! І придурки з служби підтримки навідріз не хочуть слухати будь-яки мої доводи. В мене тазік взагалі груз/пас! Мав статус амбасадура та купу відгуків з п'ятірками. Моє авто не підходить, я комерсант! Хоча рекомендовану ціну ніколи не завищував.
Так от, є пропозиція відстоювати свої права гуртом!
Якщо бусовод ставить зависоку ціну, або ціна на сайті не відповідає дійсності, то тоді однозначно у бан. Але якщо людина честно возить беручи лише на солярку плюс можливо невиличку амортизацію (не більше 20% затрат на паливо), то чому б і ні? Чому ми не маємо права комфортно возити людей? Після того, як заблокували перший раз я багато спілкувався з своїми пасажирами. Бляблякар дійсно вважає, що затуляти вуха колінами в матізах пасажирам значно зручніше. Що їхати п'ятьом пасажирам по 200 не комільфо, а от вчотирьох по 250, або втрьох по 330 значно краще. І всі будуть задоволені. Так виходить? Те ж саме стосується і вантажних автомобілів. В них якісь дурні правила, які напевно розроблялися бовдурами в Європі з їхної точки зору до якої нам ще гребти і гребти.
Може написати їм якесь колективне звернення? Придумати якісь важілі впливу. Адже нас багатсько таких "ображених"!
VladVivaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору