Перегляд одного допису
Старий 28.08.2015, 08:20 #115
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)

Бердичів теж думає що близько.
Я (182 зростом) сиджу там дуже комфортно.

Сидіння стоять по рідних місцях (я дивився в когось на зустрічі - рідні сидіння відстань ще трохи менша)

Ну і після повернення з відпустки доробимо салазки, передній диван здвинемо трохи вперед - тоді ззаду буде ще більше місця. Але повір - там реально дуже комфортно

Просто всі звикли до бердичів-стайл - такого в нас 90%
Вони зсовують задній ряд далеко назад. Для того щоб можна було столик розкласти, коли розвертають передні сидіння.

В результаті - зверніть увагу - задній ряд стоїть майже впритул до дверей ззаду. І багажника взагалі немає. І ще й люди сидять на арках коліс - більше кидає на ямах. А в мене і багажник норм (забув фото зробити) і до Одеси люди їхали - сказали що не кидає сильно, можна їхати комфортно.

Ну і задній диван буде ще зсунутий вліво трохи. Справа треба буде примудрити якийсь ящичок-підлокітник. Просто зараз часу немає взагалі. Сьогодні виїзджаю на кружочок 3000+км  - Пост 334390 - Фото 1

І по ременях безпеки - зараз закинув просто поясні ремені, як повернусь вже приїдуть оригінальні бокові, а по центру залишу поясний.

Залишиться один поясний ремінь і один замок для ременя - виставлю назад на продаж  - Пост 334390 - Фото 2

Востаннє редагував DRB: 28.08.2015 о 08:26.
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили DRB за это сообщение:
Darts-Trafik (28.08.2015)