Перегляд одного допису
Старий 08.11.2023, 12:11 #30
Аватар для Amorphys
Amorphys Amorphys зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Планета земля, самый центр. Киев

Авто: Н200

Дописи: 25
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Amorphys Amorphys зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Amorphys

Звідки Ви: Планета земля, самый центр. Киев
Авто: Н200
 
Дописи: 25
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: H200_by_Amorphys Kyiv

Всім доброго дня.
От я і перестав бути бусоводом офіційно...
Після того як двигун "врізав дуба" на початку грудня 2021 року, бус багато їздив (на шнурку) по різних СТО... І всюди "немає спеціалістів по таких двигунах"...
На одному з СТО двигуна все ж таки розібрали, і дали вирок "всьо пропало"!!!.
Забрати відразу не вийшло, тому що приперлись полупокєри на танках, і ми засіли під окупацією, а після деокупації ще довго (майже пів року) жили як у резервації, тому що все кругом було заміновано, шпійони і т.ін... У серпні 2022 року бус приїхав (знову ж таки на шнурку) додому, і став на рік на прикол... Розглядалося безліч варіантів заміни двигуна на інший (принципово інший) тому що 2500 єнотів віддавати за такий же двигун (який так само вмре через 20К км пробігу) мені вже не хотілося...
Коли почав продавати запчастинами двигуна, то (спочатку забрали голову...) виявив що шійки колінвала (як і посадкові місця) не мають випрацювання, поїло лише вкладиші (на відміну від розподільчих валів)... І можна було б відновити двигун, але (як і сказав раніше) голова вже поїхала на соренто, і навіть встигла побувати на передку....
Думки зайшли в тупік, і було прийнято рішення продавати так, як є, поки не згнив під вікнами...

Тож я офіційний пішохід. Тимчасово, але на невизначений термін...
Залишки двигуна (може комусь щось потрібне) виклав у гілці форуму по продажах.
Поки потопчусь тут, на форумі, може все ж таки придбаю собі чергового бронетранспортера))))
__________________
Тут мог бы быть какой то БАЯН...
...
Amorphys зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору