Перегляд одного допису
Старий 17.10.2009, 12:40 #38
Аватар для Степан
Степан Степан зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: HYUNDAI H 1

Вік: 46
Дописи: 2.008
Вы сказали Спасибо: 1.141
Поблагодарили 2.119 раз(а) в 1.076 сообщениях
Репутація: 3
Степан Степан зараз поза форумом
Местный
Аватар для Степан

Звідки Ви: Украина
Авто: HYUNDAI H 1
 
Вік: 46
Дописи: 2.008
Вы сказали Спасибо: 1.141
Поблагодарили 2.119 раз(а) в 1.076 сообщениях
Репутація: 3
Типово

Вчора вкотре знімав ресори. Не дарма кажуть: " Вік живи - вік учись" Я знімав їх незлічиму кількість разів і жодного разу не здогадався поміняти гумки, що йдуть зверху і знизу ресори. Останні тиждні почав ловити себе на тому, що зад буса якось закидує в сторони при раптовому набиранні і скиданні швидкості. Так от до чого я. При зношених гумках, а в мене саме так і було, получалось, що металевий короб, який надівається зверху ресори, повністю лягав на площадку під листами ресори. Стремянки були затягнуті до кінця, а самі листи ресори вільно гуляли в різні сторони в цьому коробі їз-за зношених гумок. Маю підозру, що ці гумки зіграли не останню роль в поломці листів.
Гумки ніхто за останні роки не заказував, тому їх відповідно і не було на складі. Прийшлось заказувати з АЕ. Вартість одної гумки мала получитись 10грн, а з урахуваннм транспортних та ін. непередбачуваних обставин вийшло 30грн.
Сьогодні проїхався на авто - зовсім інша їзда. Ззду нічого не підстукує і не заносить задок.
Одним словом, порада така: якщо хтось буде знімати ресори, то обов'язково ставте нові гумки.
Степан зараз поза форумом   Вгору