Перегляд одного допису
Старий 03.03.2017, 19:16 #1654
Аватар для Gazda
Gazda Gazda зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Lemberg

Авто: Renault Trafik 2.0dci 08р. Renault Espace 4 1.9dci 05р.

Дописи: 144
Вы сказали Спасибо: 307
Поблагодарили 250 раз(а) в 97 сообщениях
Репутація: 0
Gazda Gazda зараз поза форумом
Местный
Аватар для Gazda

Звідки Ви: Lemberg
Авто: Renault Trafik 2.0dci 08р. Renault Espace 4 1.9dci 05р.
 
Дописи: 144
Вы сказали Спасибо: 307
Поблагодарили 250 раз(а) в 97 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Автомобильные аварии .

Сьогодні мав неприємний випадок на об'їзній дорозі Львова, там ДТП сталось серйозне - Ланос заліз під Мана, другий пішов на розворот а водій Ланоса вліпився між двох задніх коліс збоку  - Пост 404293 - Фото 1 а я, старий дурень, при швидкості десь 40км/год, рота роззявив і дивлюсь що там сталося, при тому потік їде потихеньку аж тут опа - перед Октавією що спреду мене їхала дядько на старому Мерсі-гробіку вирішив теж наліво звернути ні повороту ні стопу не бачив на тому бусіку, Октавія ніби випала з поля зору, внизу стопи загорілись ,я торможу шо мало педаль не зігнув але таки буцнув ту шкоду у дупцю... - Пост 404293 - Фото 2
Трохи болота з бамперів обтрусили, постояли пару хвилин, дядько нормальний трапився, каже хрен з ним з тим болотом, нового наберу, бампер у нього цілий, тільки слід від мого номера відбився, потиснули руки і роз'їхались.
Я до хати доїхав, сотку лупнув, на машину навіть не дивлюсь, а потім попустило, зняв бампер, а там передній металевий підсилювач прогнувся до середини, десь сантиметрів 5-7, не більше, але капот вже хреново відкривався бо потягнуло все за собою.Порихтував разом з сусідом ,у нього свій кузовний сервіс, стало ще краще ніж було, бо так виглядало що ще до мене хтось буцав передком Трафіка, були пожмакані ребра на підсилювачі.
Одне шкода - рамка бусоводівська потріскала, але скажу вам якість хороша, як на мене то скоріше не пластик а типу як капрон, не тріскає, порвало тільки зовнішне ребро під яке номер заходить...
__________________
Гарні звички продовжують життя, а погані роблять життя приємним.
...
Gazda зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору