Перегляд одного допису
Старий 27.12.2015, 22:28 #13
Аватар для uvagr
uvagr uvagr зараз поза форумом
Местный
 
 

Авто: пешеход

Вік: 43
Дописи: 218
Вы сказали Спасибо: 64
Поблагодарили 303 раз(а) в 167 сообщениях
Репутація: 0
uvagr uvagr зараз поза форумом
Местный
Аватар для uvagr

Авто: пешеход
 
Вік: 43
Дописи: 218
Вы сказали Спасибо: 64
Поблагодарили 303 раз(а) в 167 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Придбаю двухядрьонний ноут

Ось про удаленку не треба, з залізом Bircha, вроді як на ти (темку почитав - сподобалось). Перейду та "ти", якщо не проти.
Окрім прямого первиннго огляду машини (софт обговорювати не буду - майже в любому розкладі 3-5 годин і ляля), потрібно проводити циклічний прогон заліза в холодному та гарячому режимі. Теплові бока HDD та RAM досить розповсюджені, тим більше на ноутах. От чесно - прибив би за обслужку з КПТ-8 (16...). Проведення апаратних ремонтів теж по удаленці ти не перевіриш - а тут ціле поле для лагів і "надійності".
Нове залізо дороге - тому кому не лінька пасту в руки, частоту ап, чи базовий шием і маємо 10-15% приросту. А якщо руки рівні і маємо шкальпель і карандаш - взагалі пЕсня. От тільки через піврочку начинається в овері біда - ресурс елеменів не вічні, чуть пізніше і в номіналі теж. Нажаль в оверклок лізуть навідь повні нуби.
Ну і на останок - робота нормальних "тестілок" передбачає загрузку без Вінди, а це вже ніякої удаленки.
На удаленці звичайно можна загрузити систему софт-залізо і отримати певні результати (я б на приклад загнав циклічний 3DMark під аіду для перевідки глючності на гарячу) але удаленка в нагрузці як правило ляже.
Так, я згоден, що на 70-80% перевірку можна зробити, але як для себе особисто це не результат. Тому в серпні беручи собі в роботу машину брав на Аукро, з обовязковим терміном на перевірку (та взагалі будь-який нормальний продавець сам його запропонує).

Востаннє редагував uvagr: 27.12.2015 о 23:02.
uvagr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору