Перегляд одного допису
Старий 15.07.2020, 13:04 #34
Аватар для vitos svp
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Україна, Бердянськ

Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b

Вік: 50
Дописи: 3.116
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
vitos svp vitos svp зараз поза форумом
Местный
Аватар для vitos svp

Звідки Ви: Україна, Бердянськ
Авто: Trafic 2011, L2H1, G9U630, PF6 (012) + Каngoo II, 1,6b
 
Вік: 50
Дописи: 3.116
Вы сказали Спасибо: 2.746
Поблагодарили 1.887 раз(а) в 889 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Пьянство за рулем подорожало

Намордники наділи!
Тепер надягайте ярмо!

Вважаю, що поліціанти, можуть зупиняти авто тільки в разі порушень ПДР, для допомоги в разі ДТП і в інших випадках коли потрібна Ваша допомога і вона може врятувати чиєсь життя або здоровья, а також зупиняти для перевірки стану водія, на алкогольне, наркотичне і інше сп'яніння!!!
В разі якщо у поліціантів після зупинення авто є підозри на сп'яніння, або хворобливий стан водія, тоді перевірка документів, відеофіксація і т.д. Є підозра, мовчки дихнули, або на аналіз крові поїхали!

В мене син,того року влітку постійно машину брав по нічних клубах з друзями проїхатися, і коли машину після виїзду з парковки клубу/дискотеки поліціанти зупиняли щоб принюхатися до водія, це вважаю доброю і відповідальною справою! Перевірили, якщо водій тверезий - побажали щасливої і обережної дороги, бо в тебе друзі вже веселі!

Мене якось зупинили поліціанти з ранку, я тільки но був переспав години три-чотири на узбіччі і поїхав не включивши світло! Зупинили! Кажуть, дядько, чого без світла їдемо, та і вигляд в вас стомлений, з вами все гаразд? Може Вам краще перепочити, чим їхати в такому стані!!!
Кажу - та я тільки з просоння, тому очі ще кліпають, до АЗС доїду, приведу себе до ладу і буду як огірочок!
Перевірили по базі штрафів, винесли попередження і побажали щасливої дороги!

Так що з тими що напідпитку їздять треба щось робити, тільки розумними рішеннями, а не як в нас прийнято через сраку, та ще і з додатковими намірами!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Допис від Rulik  - Пост 459814 - Фото 1
Нам пощастило, що поруч живуть 73% ідіотів яким не було за Кого!
треба щоб цих 73% будуть ганяли 20% адекватних!
Бо є 7%, які повний треш!

Востаннє редагував vitos svp: 15.07.2020 о 13:06. Причина: Добавлено сообщение
vitos svp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору