Перегляд одного допису
Старий 19.10.2016, 11:47 #22
Аватар для DRB
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Киев

Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1

Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
DRB DRB зараз поза форумом
Местный
Аватар для DRB

Звідки Ви: Киев
Авто: Renault Trafic 1.9 L1H1
 
Дописи: 1.568
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 1.478 раз(а) в 539 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Стойки пластиковые пассажирские(не обрезанные).

Алі - я наприклад пам'ятаю як собі шукав комплект салону. І коли мені тоді б вказали на автомеханік - я був би дуже вдячний. Там можна купити весь комплект пластику.
І знав би вже район цін.

Це ж є форум а не дошка продаж. Якщо хтось з форуму шукає певного виду пластик, то чому б людині не дати лінки на сайти де ці речі є в продажу.

Я реально був у шоці коли знаходив деякі речі потім коли сам вже нарив ціни, що це все Б/В часто густо продають дорожче за ті ж самі речі нові.

Я реально потратив дуже багато часу на пошук тих же кліпс які он шума на фото показав, а в результаті, знаючи про авто-механік, навіть не думав що там продається китайський аналог оригінальним кліпсам в ХХХ раз дешевше.

Форум для того й потрібен щоб допомогти людям як купити дешевше так і зорієнтувати продавця що він трошки загинає з ціною  - Пост 391386 - Фото 1

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від aldoo  - Пост 391386 - Фото 2
Но самое главное,нужно потратить личное время , чтобы поскидовать ссылки на похожие товары,новые,не новые,дешевле,не дешевле.
І не "похожие товары" а на оригінальні нові.

Часу це зайняло не більше 3-4 хвилин, я якраз собі замовляв фільтра на ТО. А коли хтось буде гуглити пластик, попаде на цю тему - зекономить набагато більше часу.

Якщо Вам не до вподоби мій пост, мені реально не до вподоби те що дехто пробує продати майже по ціні нового товару одноклубникам б/в товар.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Допис від aldoo  - Пост 391386 - Фото 3
Но ксожалению нашим людям лучше потратить времяя и написать чтото не относящееся к теме продажи,чем заняться чемто полезным.
І явно це в мою сторону знову  - Пост 391386 - Фото 4

Так от те що я написав - безпосередньо відноситься до теми продажу.  - Пост 391386 - Фото 5

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 391386 - Фото 6
Ось Вам будь ласка підбірка каталожних номерів деталей.
http://www.renault-club.kiev.ua/foru...howtopic=41969
Звірить ціни в офіціалів, по каталожних номерах, ми можем тут- http://parts.renault.ua/
От цю інформацію насправді всі продавці надійно ховають, не публікують. Дякуючи деяким номерам в тій темі я теж зекономив і час і кошти.

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Допис від али  - Пост 391386 - Фото 7
Цену не указываем....обращаемся через личку????? Не будет засырание тем.....
Категоричне ні, бо якщо послуга річ унікальна може бути, то продаж б/в мусить бути з вказанням ціни щоб одноклубників не обдурювали завищеними цінами
__________________
Я тут був:
https://drive.google.com/open?id=1fvsJlVrg2DLNgkbIERWf36ihkNw&usp=sharing
...

Востаннє редагував DRB: 19.10.2016 о 11:54. Причина: Добавлено сообщение
DRB зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору