Перегляд одного допису
Старий 21.10.2016, 14:17 #165
Аватар для Gazda
Gazda Gazda зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Lemberg

Авто: Renault Trafik 2.0dci 08р. Renault Espace 4 1.9dci 05р.

Дописи: 144
Вы сказали Спасибо: 307
Поблагодарили 250 раз(а) в 97 сообщениях
Репутація: 0
Gazda Gazda зараз поза форумом
Местный
Аватар для Gazda

Звідки Ви: Lemberg
Авто: Renault Trafik 2.0dci 08р. Renault Espace 4 1.9dci 05р.
 
Дописи: 144
Вы сказали Спасибо: 307
Поблагодарили 250 раз(а) в 97 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Загорелась спираль.

Цитата:
Допис від Spaider  - Пост 391550 - Фото 1
Была у меня такая проблема.


Как показало время, проявлялась сначала только в сырую погоду, т.е. в дождь. Потом начало и в сухую. Снял педаль газа, протёр плату спиртом, поджал все контакты и машина поехала как ни в чём не бывало, до сегодняшнего дня. Как вы знаете у нас произошол армагидец с ливнем, сегодня выехал первый раз после дождя и опять повторилась проблема с газом. Теперь не знаю, снова педаль разбирать, или проводку на педаль перебирать. Если это проводка, то где её искать, кудой она проложена там?
У мене була подібна ситуація, педаль знімав і чистив контакти, помилка вроді зникала але потім знову то саме... - Пост 391550 - Фото 2
Потім знайшов обрив проводки від педалі під пластмасовим ящиком з запобіжниками що у моторному відсіку з права, там є одне погане місце де проводка треться до металу колісної арки на згині, поремонтував і до нині тьфу-тьфу...
Виходить так що коли рухаємо педаль і проводку від неї то контакт на деякий час відновлюється, а так як той ящик ще й вібрує то перетирає дроти, у мене коротило на масу...
Правда щоб туда нормально залізти розбирав "морду". - Пост 391550 - Фото 3
__________________
Гарні звички продовжують життя, а погані роблять життя приємним.
...
Gazda зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору