Перегляд одного допису
Старий 26.10.2016, 15:36 #99
Аватар для RenaultOpel
RenaultOpel RenaultOpel зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: Запорожская область

Авто: Vivaro 2.0

Вік: 45
Дописи: 94
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 41 раз(а) в 26 сообщениях
Репутація: 0
RenaultOpel RenaultOpel зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для RenaultOpel

Звідки Ви: Запорожская область
Авто: Vivaro 2.0
 
Вік: 45
Дописи: 94
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 41 раз(а) в 26 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Євросвітло. Як зробить?

Цитата:
Допис від bogdanbil  - Пост 392037 - Фото 1
Схема розміщення релюх така сама як в мене?
Вроде да, по-моему в белые колодки вставлял релюхи

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 392037 - Фото 2
Все б начеб то чудово.
Але зараз не один чоловік згадає "заклимивший" ручнік в зимову пору року.  - Пост 392037 - Фото 3
В однієї людини взимку бачив примотаний скотчем кусок пінопласту до ручніка. Щоб нагадувало про те що смикать в зимову пору не треба. Я йому рекомендавав ще й цвяхів туди натикать наскрізь.
Правда він моєї поради не послухав. А замінив троси і пінопласт потім зняв.  - Пост 392037 - Фото 4
Я зараз поставив контролер який Грігоріч з реношного ваяє.
Мені сподобалось тим що підєднуєш на спіралі дальнього світла тобішь нема нагрузки на ближнє світло, спіралі якого частіше виходять зі строю. яркість світла регулюєш.Засвічується ДХО після заводки двигуна. По моєму пять позицій регулювання кнопочкою. А ще на літо, можна вимкнуть ДХО натискаючи на ту ж саму кнопку.
Років зо два розроджувався щоб взять.А це Вектра20 каже що буде замовлять. От і примазався за компанію
Родив в кінці кінців.  - Пост 392037 - Фото 5
Это наверное будет лучшим вариантом, как я понял просто релюшками не сделаешь, чтоб свет загорался при заводке авто, а сразу, как провернул ключ.

Востаннє редагував RenaultOpel: 26.10.2016 о 15:39. Причина: Добавлено сообщение
RenaultOpel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору