Перегляд одного допису
Старий 22.09.2012, 21:38 #22
Аватар для Kay
Kay Kay зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Украина, Запорожье

Авто: Peugeot Boxer 2.2

Дописи: 145
Вы сказали Спасибо: 119
Поблагодарили 87 раз(а) в 41 сообщениях
Репутація: 0
Kay Kay зараз поза форумом
Местный
Аватар для Kay

Звідки Ви: Украина, Запорожье
Авто: Peugeot Boxer 2.2
 
Дописи: 145
Вы сказали Спасибо: 119
Поблагодарили 87 раз(а) в 41 сообщениях
Репутація: 0
Типово

Цитата:
Допис від Horton  - Пост 133179 - Фото 1
Спринтер не любит грузов(гнется чулок).Он для перевезти людей,короба с сигаретами,мебель на крайняк. Мастер-это работяга.
Большинство мнений противоположны на это счет. А мне людей и лодки (велосипеды, лыжи, сноуборды и винд-кайтсерфинги) возить. В грузовиках на 100 мерсов один мастер увидишь, разве нет?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від Игорь (100)  - Пост 133179 - Фото 2
доброго вечора, задньою підвіскою теж машинки відрізняюця, пружини проти ресор, в мене є багато знайомих, які їздять на спрінтерах по маршруту Умань-Київ, то один за рік поміняв двигун (були вгроблені і зроблені на продаж), майстри коли розібрали двигун були в ауті, що можуть зробити наші смертні (на продаж), поставили другий двигун трьох кубовий від кубіка, бюджет 5000у.о(коробка, двигун, мозги, робота), адругий відкатався 3 роки і ні чого не робив окрім розхідників, правда в ньго був ДОДЖ спрінтер, коробка автомат, двигун 2.8 - обидві машини 2004р., Є в знайомого рено мастер 2006р. я на ньому їздив 1 раз, знаю що було замінено 4 форсунки, що ще робив не знаю бо давно не бачив, спрінтер по їзді більше подобаєця ніж мастер
Так, наверное, может "повезти" с любой машиной - Пост 133179 - Фото 3

Востаннє редагував Kay: 22.09.2012 о 21:40. Причина: Добавлено сообщение
Kay зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору