Перегляд одного допису
Старий 13.09.2016, 22:39 #75
Аватар для Филер
Филер Филер зараз поза форумом
Пользователь
 
 

Звідки Ви: ЧЕРНІГІВ Саша

Авто: Opel Vivaro 1,9 "SILVER" чіпований

Дописи: 97
Вы сказали Спасибо: 37
Поблагодарили 75 раз(а) в 39 сообщениях
Репутація: 0
Филер Филер зараз поза форумом
Пользователь
Аватар для Филер

Звідки Ви: ЧЕРНІГІВ Саша
Авто: Opel Vivaro 1,9 "SILVER" чіпований
 
Дописи: 97
Вы сказали Спасибо: 37
Поблагодарили 75 раз(а) в 39 сообщениях
Репутація: 0
Лампочка Re: Ракета красного цвєта. Shuma34/

Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 388402 - Фото 1
Мо хто з чернігівчан, забажає в суботу відвідать Голубі озера? За одно потріпатись за чашкою кави. Ну і за одно якусь цікавинку для свого бусика забабахать.  - Пост 388402 - Фото 2
Цитата:
Допис від shuma34  - Пост 388402 - Фото 3
Вчора заскочив в Чернігів. Зустрілися "на каву" з Сашком Филер.
Поки танцювали навкогло його бусика. Чомусь забулись сфотографуватись.  - Пост 388402 - Фото 4
Прювєд Чернігів!
Ціна питання 1 000 000.
Знайомтво з кимось. По іншому і не оціниш.
Вважаю, що маю право вставити свої п'ять копійок?!
Дякую Сергію, що прийняв мою пропозицію заскочити до Чернігова, і те випадково, адже лише за час до зустрічі дзвоник, що виїхали з Голубих озер. Це ж добре, що я вдома нічим важливим не зайнятий. Через 15 хвилин я вже на в'їзді до міста, міркую, де хоч би кави випити, бо гості спішили. Аж бачу - їде червоненький горбоконик. Заїхали до "БУДКА-БАР" - дуже відоме, популярне і взагалі гарне місце.
Від зустрічі Шума на радощах навіть про їжу забув, і про фото - Пост 388402 - Фото 5
Поки його пасажири жували шкварки, які запивали свіжезвареним пивом, ми базікали про наших коників та навколобусівське життя. Шума запропонував зробити кардіограму та узі, але вони нічого нового для мене не показали, і те гарно.
Часу було дуже мало, але досить, щоб підключити CLIP. "Давай" - згодився я, згадавши, що мав наміри відвідати Ірпінь при нагоді. Так Шума відібрав шматок пирога у ВовкиВектри20, а мій SILVER отримав наркотичні дози до мізків та інших органів, тобто був двічі чіпокнутий  - Пост 388402 - Фото 6
Одна з прошивок нічого крім диму не показала, а інша додала кілька конячок. "Покатайся поки що" - промовив Шума, і ми розпрощалися зі сльозами на очах  - Пост 388402 - Фото 7
 - Пост 388402 - Фото 8 Назвати після цього "льотає" - це перебільшити трохи, принаймні моя жінка перебуваючи за кермом нічого не помітила. Після того, як я зізнався про операційне втручання, то каже,  - Пост 388402 - Фото 9 що ......наче живіша стала.
Будемо при зустрічі ЩЕ експериментувати! А про ціну питання тут цікавилися, так вона відома. Спитайте самі у будь-кого чіпокнутого - 1500 і все.
До речі, круїз....  - Пост 388402 - Фото 10 Сергій навіть не пропонував! До того ж мені була надана розстрочка, але, мабуть, при нагоді буду у Києві, де буде більше часу уважніше прошманати машину, підібрати найкращу прошивку, адже попереду зима.
__________________
...

Востаннє редагував Филер: 13.09.2016 о 22:45.
Филер зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору