Перегляд одного допису
Старий 11.11.2017, 06:50 #121
Аватар для Gazda
Gazda Gazda зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Lemberg

Авто: Renault Trafik 2.0dci 08р. Renault Espace 4 1.9dci 05р.

Дописи: 144
Вы сказали Спасибо: 307
Поблагодарили 250 раз(а) в 97 сообщениях
Репутація: 0
Gazda Gazda зараз поза форумом
Местный
Аватар для Gazda

Звідки Ви: Lemberg
Авто: Renault Trafik 2.0dci 08р. Renault Espace 4 1.9dci 05р.
 
Дописи: 144
Вы сказали Спасибо: 307
Поблагодарили 250 раз(а) в 97 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Сцепление, выжимной Трафик/Виваро.

Усім привіт.
Маю в користуванні ще Рено Еспейса 4, двигун та коробка такіж як і Трафіка 1.9.Робив ремонт двигуна і замінив двохмасове зчепленя на звичайне, але взяв комплект вживаний, все підійшло без поблем, проїхав так 25 тис.км.
Моя історія така.
Вертав з Вінниці до Львова, в районі Хмельницького відчув що педаль зчепленя не вертається назад до верхньої точки і вижим якісь неповний став, з'явився шум з легким стукотом в районі коробки, якось я доїхав до дому але стукіт збільшився і вижим майже пропав при цьому під машиною було сухо, рідина в бачку на рівні.
Поїхав на сервіс, зняли коробку, вижимний не потік, корзина і диск були у критичному стані тож замінив на нове VALEO, вижимний теж новий поставив, заодно зробив ревізію коробки, поставили все на машину але картина була печальна - вижим з'явився а стук став ще більшим...
Про те що застукав двигун навіть не хотів думати, тільки 25 тис. як зробив капіталку, але всі симптоми вели до ревізії двигуна, результат вскриття такий - тріснув колінвал на останній шийці від коробки, колінвал дістав поздовжнтй люфт і тому почало пропадати зчеплення...Майстри дивувались як я проїхав майже 300км. з тріснутим колінвалом без пригод.
Поставив другий колінвал, вкладиші, нові сальники, поміняв ремінь грм і поставив знову двохмасове зчепленя, машинка полетіла!
Усі майстри схиляються до думки що причиною поломки колінвалу стала заміна двохмасового зчеплення на звичайне.
__________________
Гарні звички продовжують життя, а погані роблять життя приємним.
...
Gazda зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору